МАC & Sephora - 42 тема

  • 107 202
  • 737
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 7 563
20% намаление на всичко в бюти зоун и дъглас с клиентска карта.

# 721
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 752
Кога?

# 722
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
В друга тема писаха, че  е от 19 До 22.04 намалението в бюти зон. Аз нямам нито мейл, нито смс все още

# 723
  • Мнения: 13 623


В писмото са дали и цена на Метеоритите, която ме накара да се замисля....Rolling Eyes

Цитат
GUERLAIN
METEORITES
Озаряваща пудра 25 гр.
Цена 113 лв.
Цена с карта 90,40 лв.

Преди не бяха ли нормалните Метеорити 99 лв.?

# 724
  • София
  • Мнения: 202
Аз си направих карта преди около 6 месеца и нито веднъж не съм получавала нито смс нито имейл... то затова и никога не знам кога има промоция. Мисля да отида да попитам някой път. Мерси за инфото.

# 725
  • Мнения: 697
На мен на вайбър ми пратиха известие за намаленията за картодържатели .

# 726
  • Мнения: 7 563
Вече не пишат смс, а пращат съобщение по вайбър, за да не се охарчват хаха.

# 727
  • Мнения: 697
Явно е така, но не са само те , златна рибка , арлен и метро също на вайбър пращат.

# 728
  • София
  • Мнения: 6 225

В писмото са дали и цена на Метеоритите, която ме накара да се замисля....Rolling Eyes

Цитат
GUERLAIN
METEORITES
Озаряваща пудра 25 гр.
Цена 113 лв.
Цена с карта 90,40 лв.

Преди не бяха ли нормалните Метеорити 99 лв.?
Първия път като ги купих преди 5-6 години бягха 93лв. Сега при ликвидацията на Прити шоп ги взех с 30% намаление, редовната цена си беше 113.

# 729
  • София
  • Мнения: 202
А някой пробвал ли е новите гланцове на Lancome? l'absolu gloss cream, gloss sheer и gloss matte? Дори не знам дали ги има по магазините, но ги видях в ензо и ми стана интересно. Също така ако може да ми препоръчате някой гланц, който не е лепкав и няма много силен аромат. Yum

# 730
  • Мнения: 18
А някой пробвал ли е новите гланцове на Lancome? l'absolu gloss cream, gloss sheer и gloss matte? Дори не знам дали ги има по магазините, но ги видях в ензо и ми стана интересно. Също така ако може да ми препоръчате някой гланц, който не е лепкав и няма много силен аромат. Yum
Моят настоящ любимец е Yves Saint Laurent Pop Water Glossy stain - страхотен блясък и търсеният от мен ефект "влажни устни". Не лепне изобщо (това е нещо, което не понасям). Фиксира се за около минута-две и после цветът не помръдва цял ден - похапвам, пия кафе, пуша, а устните ми са все същите като сутринта. Ако успея да поизям блясъка (цвета - абсурд, дори с дегримьор го свалям трудно Simple Smile ), следобед мацвам още един лек слой. За мен това е най-хубавият гланц, на който съм попадала. Моят цвят е 218 Orange mist. Не го намирам за оранжев, по-скоро много красив корал.

# 731
  • Sofia
  • Мнения: 15 552
Еее, защо и Sephora не пуснат -20% на всичко.

Точно марките, от които искам да си купя някои неща – CHANEL, KVD и Too Faced – ги няма в Douglas / BZ. Crossing Arms

# 732
  • Canada
  • Мнения: 3 456
Моят настоящ любимец е Yves Saint Laurent Pop Water Glossy stain - страхотен блясък и търсеният от мен ефект "влажни устни". Не лепне изобщо (това е нещо, което не понасям). Фиксира се за около минута-две и после цветът не помръдва цял ден - похапвам, пия кафе, пуша, а устните ми са все същите като сутринта. Ако успея да поизям блясъка (цвета - абсурд, дори с дегримьор го свалям трудно Simple Smile ), следобед мацвам още един лек слой. За мен това е най-хубавият гланц, на който съм попадала. Моят цвят е 218 Orange mist. Не го намирам за оранжев, по-скоро много красив корал.

А изсушава ли устните?

# 733
  • Мнения: 18
Моят настоящ любимец е Yves Saint Laurent Pop Water Glossy stain - страхотен блясък и търсеният от мен ефект "влажни устни". Не лепне изобщо (това е нещо, което не понасям). Фиксира се за около минута-две и после цветът не помръдва цял ден - похапвам, пия кафе, пуша, а устните ми са все същите като сутринта. Ако успея да поизям блясъка (цвета - абсурд, дори с дегримьор го свалям трудно Simple Smile ), следобед мацвам още един лек слой. За мен това е най-хубавият гланц, на който съм попадала. Моят цвят е 218 Orange mist. Не го намирам за оранжев, по-скоро много красив корал.

А изсушава ли устните?
Не. Бих казала че дори ги хидратира.

# 734
  • Мнения: 26
Някой знае ли дали картата на Douglas може да се направи копие или пъм с имена да се търси, защото ми откраднаха преди време документите заедно с картата Sad

Общи условия

Активация на акаунт