Тръбичка за пръцкане

  • 8 787
  • 34
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 22 727
Дали има и такива тръбички за пърдящи съпрузи хахаха, ох не мога просто. Извинете ме. И това с прахосмукачката дето се изсмукват сополите ми идва в повече. Сигурно не съм права, но.... Представям си едно аспираторче закрепено за маркуча на прахосмукачката и в нослето на бебо, като се пусне прахосмукачката и засмуква и бебето хахаха. Ох седя на работа и умирам от смях Simple Smile
Няма по-успешен начин за изкарване на сополи от нослето на малко дете, освен с тези пригодените уреди за прахосмукачка.От личен опит!

# 31
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 763
Дали има и такива тръбички за пърдящи съпрузи хахаха, ох не мога просто. Извинете ме. И това с прахосмукачката дето се изсмукват сополите ми идва в повече. Сигурно не съм права, но.... Представям си едно аспираторче закрепено за маркуча на прахосмукачката и в нослето на бебо, като се пусне прахосмукачката и засмуква и бебето хахаха. Ох седя на работа и умирам от смях Simple Smile
Педиатърката ми каза, че всички други аспиратори са пълна простотия. Само този за прахосмукачката бил хубав, и след като се мъчих с помпички измислени, и после тези, с които аз дърпам (пак с мнооого зор), си купих този за прахосмукака. ТОЧНО ДВЕ СЕКУНДИ и всичко излиза, не си мъчиш бебето, нито себе си.

# 32
  • Мнения: 30 802
Да не говорим, че с тия аспиратори, с които се смуче с уста, се заразяваш бързо и качествено, дори ако се ползва филтър.

# 33
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 763
Да не говорим, че с тия аспиратори, с които се смуче с уста, се заразяваш бързо и качествено, дори ако се ползва филтър.
Стават за ежедневното почистване на нослето, когато не е болно детето. Аз му почиствам носа 2 пъти на ден с физиологичен разтвор, и не ми се вади всеки път прахосмукачката. Даже като бях бременна ти беше писала за аспираторите да не купуваме помпички, ама кой да слуша тогава, една сума пари в коша.

# 34
  • Мнения: 30 802
А, не знам, аз ежедневно нос не съм чистила, само като са болни. Иначе носът се самопочиства и само вадиш с клечка за уши. А иначе помпичките са по колко там, 2-3 до 5-6 лева, зависи от марката, е, някои са супер скъпи, но не вършат работа, ако ще да са Чико-мико.

Общи условия

Активация на акаунт