Бюста към НЕкърмилите и МАЛКОкърмилите ...

  • 2 155
  • 61
  •   1
Отговори

Анкета

Промениха ли се гърдите ви?

Опции:

* Гласуването приключено: сб, 17 юни 2006, 15:57

  • Мнения: 46 436
Кажете как е ситуацията при вас? Това, че не кърмихте, помогна ли ви да запазите формите си или самата бременност им разказа играта  Rolling Eyes
Все повече жени ми казват, че не искат да кърмят, защото се разваля бюста, а в книгите пише точно обратното  newsm78

За статистиката: моят се развали преди самата бременност от факта, че качих ударно над 20 кила за половин година Confused
Мога да мина към некърмилите, защото имам стаж в областта цели 2 седмици Mr. Green

Стриите не ги броя за промяна Blush

Пускам темата тук, а не в Красива мама, тъй като засяга само пишещите в този подфорум   bouquet

# 1
  • Мнения: 27 524
Последната опция  Peace Но качих само 7 кила. Кърмих един месец, но не ми бяха наедрели гърдите от това. Кърмата ми спря за 2 дни като се отказах и бюста ми си беше както преди.

# 2
  • Мнения: 1 413
Кърмих по 2 седмици и двата пъти, след което кърмата ми спря сама - и до днес нямам обяснение защо. Бютът ми е малък и стегнат и абсолютно си възвърна формата и размера-последното не одобрявам Wink

# 3
  • Мнения: 513
Кърмих около 2 месеца бюста ми определено по увисна поне една идея е по ниско  Wink за мен тази промяна се получи по време на бременността , а не от кърменето  Peace

# 4
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Не съм кърмила, гърдите са ми същите, както преди  Grinning

# 5
  • Мнения: 1 052
Кърмих 6 месеца. Преди да забременея имах големи гърди, а след това .... bOOmbastic. Е това ми разказа играта, гравитацията си каза тежката дума. Joy

# 6
  • Мнения: 649
а защо и тези, които повече са кърмили да не гласуват  Blush аз кърмих към 7 месеца, но бюста ми не е пострадал от това, даже стана малко по- голям, по-добре изглежда  Laughing

# 7
  • Мнения: 4 978
Не кърмих, така и нямах кърма.
А гърдите ми по време на бременността просто бяха за радост на мъжо  Wink, но уви, първи те си отидоха като започнах да връщам заветните 30 кг назад

# 8
  • Мнения: 46 436
а защо и тези, които повече са кърмили да не гласуват  Blush ...

Защото в съседния форум има аналогична тема за кърмилите  Grinning дано не греша, но мисля, че има  Blush

# 9
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Не! Не се промени. Не съм кърмила

# 10
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Кърмих точно 22 дни - после нямаше нищо и спрях!  Sad Бюста ми малко сякаш висна, ама се надявам да си се възвърне. Иначе на големина по време на бременността не се промени - остана си същия. Бях си с едни и същи сутиети до края.  Mr. Green

# 11
  • Мнения: 2 550
Не се промениха.
Може би помогна и това, че са "леко " коригирани от пластичен хирург още преди да забременея  Blush

# 12
  • малкия йеросалим
  • Мнения: 845
кърмих два месеца.гърдите по време на бременноста ми бяха невероятни.а сега са Sickкакто казва мъжа ми-вис2 Laughing

# 13
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
не, не се промениха-не съм кърмила.

# 14
  • София
  • Мнения: 1 320
Не съм кърмила. Гърдите ми определно са се променили- нацепиха се, но сега си ги харесвам, много повече от преди, като изключим стиите. Аз харесвам малки гърди, а моите са точно такива в момента!!!

# 15
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
кърмих активно 2 месеца после дохранвах,но определено ми увисна бюста.Преди да забременея ходих на плаж по монокини,вече никога няма да си го позволя.

# 16
  • Мнения: 680
кърмих активно 2 месеца после дохранвах,но определено ми увисна бюста.

и аз така! Cry Cry Cry

# 17
  • Мнения: 210
Аз кърмих 4 месеца, но имах от 6 месец на моята бременост имах коластра. Гърдите ми много наедряха и определено в момента бюста ми стана по малък от преди и леко увисна. А през цялото време много се грижих но уви. Но това е индивидуално за всеки.

Последна редакция: нд, 21 май 2006, 00:20 от Vivi

# 18
  • Мнения: 1 666
Гласувах с "Да! Към по-лошо. Кърмих по-малко от 2 месеца.", защото гърдите ми са някак нестегнати както преди, даже по-скоро леко увиснали. Не го отдавам на кърменето обаче, защото то продължи 20 дни и после изведнъж - нищо, а дори и през тези 20 дни така и не си почувствах гърдите напрегнати, както са ми обяснявали други. Всичко е от бременността, през която качих 20кг, а 15кг от тях са вече свалени.

# 19
  • Мнения: 5 299
Аз не исках да кърмя, НЕ заради ''Цона и Бона'', те си виснаха оЩе като забременях.  Confused Имам няколко ударни сваляния на кг, и от там дава голяма отражение на гърдите(поне при моите) Mr. Green Кърмих 28 дена. Сега съм в очакване съвсем да заприличат на джапанки Rolling Eyes

# 20
  • Мнения: 5 577
Ужасни станаха - кърмих 3-4 месеца.  Close

# 21
  • Мнения: 2 936
аз се цедях 10-на дни,не ми се промениха гърдите,само че съвсем се смалиха  Cry а бяха доста наедрели-сутиен с чашка b ми беше малък  #Crazy бях качила 25кг.,но свалянето им не се отрази на бюста ми и много се радвам че не увиснаха.

# 22
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Кърмих само 20 дни.Преди да забременея имах хубави и прилично големи гърди.През бременноста пораснаха доста и явно това им се отрази пагубно.Сега си имам уши на кокершпаньол,добре че има качествени сутиени.

# 23
  • Мнения: 493
Последната опция .Качих само 8 кила. Кърмих (силно казано имах по 10-20 мл. мляко)един месец, но не ми бяха наедрели гърдите от това. Кърмата ми спря за 2 дни като се отказах и бюста ми си беше както преди.
Сега съм в 7-мия месец освен,че малко имам напрежение нямам промяна в голимина и форма с килцата сам +7кг. и очаквам положението да е като предния път. Относно стрии още от първият месец се мажа и мисля,че и това оказва влияние.

# 24
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
Аз се цедих 3 месеца и резултата върху тях е плачевен.За сравнение даже и с някои сутиени изглеждат зле-оня ден милият се прибира от работа и като ме видя възкликна:Я ,ама ти си без сутиен?..аааа извинявай,не си личеше...
 Sob Sob Sob

# 25
  • Мнения: 742
пеоменихасе.кърмих само20дни.през бременоста бяха #Shockedно после newsm45неостана. като големина са шъщите но като форма  Embarassed

# 26
  • Мнения: 1 410
Аз май не съм точно за тази група (кърмих 6 месеца), но гърдите ми изобщо не са се променили. През бременноста и по време на кърмененто бяха станали по-големи, но като спрях да кърмя си се смалиха пак. Може би защото по принцип гърдите са си ми малки и затова формата не се промени.

Няма моя отговор в анкетата. Laughing

# 27
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Аз не исках да кърмя, НЕ заради ''Цона и Бона'', те си виснаха оЩе като забременях.  Confused Имам няколко ударни сваляния на кг, и от там дава голяма отражение на гърдите(поне при моите) Mr. Green Кърмих 28 дена. Сега съм в очакване съвсем да заприличат на джапанки Rolling Eyes
"Цона и Бона"  Joy Joy Joy Аз им викам Роситу и Мариту  Joy

# 28
  • София
  • Мнения: 3 644
Кърмих само 40 дни Sad - исках още ама нямааааа...
Като забременях гърдите ми наедряха с 2 номера- не се получиха стрии и слава Богу- но след като ми спря кърмата започнаха постепенно да намаляват
Сега са маалко по-големи от преди да забременея, в началото зърната ми бяха видимо по- големи което ме притесняваше- но сега и това се оправи- жалко че "отслабнаха"- но поне няма поражения

# 29
  • Мнения: X
Ми.....според мен не кърменето, а бременността разваля бюста. Моя отговор го няма - станха видимо по-големи след раждането, обаче са и  как да кажа newsm78 не са увиснали /те щот не са големи , за т'ва Mr. Green/, обаче не са си стегнати, както преди. Обаче аз ги обзаведох със стрии, така, че Confused

# 30
  • гр.Банкя
  • Мнения: 287
кърмих почти 4 месеца,докато кърмех гърдите ми бяха доста наедрели,но като ми спря кърмата се смалиха,увиснаха и се нацепиха. newsm45 newsm11

# 31
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Аз гласувах за след баткото, там съм в графата Кърмих по-малко от 2 месеца и бюста се промени към по-лошо Confused
Качих 3 номера на сутиена през бременността (и над 20кг ooooh!). Гърдите ми се препълваха яко, после спрях да кърмя ударно... Беше трагедия - виснаха, станаха плоски тип печени чушки, абе да ти се дореве Cry След около година се оправиха в много голяма степен - обаче понеже имам разлика между двете и като големина, и като форма - едната (по-малката и по-хубавата) няма никаква промяна от преди бременностите, но другата е забележимо поувиснала и нещастна Confused
Сега след година и половина кърмене положението си е същото - едната не е мръднала, другата си е както си беше след първата бременност, а на големина са същите като преди да забременея (с бременността с дребната нямах почти никакви промени в гърдите, качих много малко кг - около 10 кг, а на цици само един размер и нямаше нито болезненост, нито препълвания).
И моето заключение е, че главно на бременността се дължат промените.

# 32
  • Мнения: 2 768
Не знам с коя опция да гласувам?  newsm78
По принцип съм с едър бюст, който много странно не мръдна по време на бременностите, носих сутиените преди да забременея дори когато кърмих (3 пъти за около 4м) Мога да кажа, че нямам промяна в бюста, а съм бременяла и кърмила няколко пъти.

Последна редакция: пт, 19 май 2006, 09:41 от eta

# 33
  • Мнения: 344
бюстът ми се развали от качването на килограмите по време на бременността. Иначе изобщо не съм кърмила.

# 34
  • Мнения: 1 413
На мамите, чиито бебчета са под годинка искам да кажа да не се отчайват - много е вероятно да се възвърне вида на бюста с времето - аз и след двете бременности се връщах към "първоначалния си вид" около година и половина, дори две, след раждането. 

# 35
  • Мнения: 46 436
Аз се цедих 3 месеца и резултата върху тях е плачевен ...

Смяташ, че е от цеденето ли?

# 36
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 051
Не гласувах, защото няма подходяща опция.
Кърмих 8 месеца. Гърдите ми не се промениха. По принцип имам малък и стегнат бюст, след две бременности и кърмене сега си е същият  bowuu

# 37
  • Мнения: 7 474
Кърмих 2,5мес. ,но понеже са ми малки не се промениха особено Peace

# 38
  • Мнения: 1 446
Малък бюст преди раждане. Кърмене 2,5 месеца. Същия бюст на с 2 чашки по - голям.  Много съм доволна. LaughingНе качих много килограми през бременността. Не ми е увиснал бюста.

# 39
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Аз кърмих 11 месеца и отгоре, но ме влече овече тук да отговоря Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Гърдите ми си възвърнаха формата отпреди бременността Hug Hug

# 40
  • Мнения: 765
 Бюстът ми е по- голям и не се е отпуснал въобще - това е единствената положителна промяна в тялото ми след бременността и раждането . Кърмих около месец . Качих над 20кг докато бях бременна и сега ми останаха само 4 излишни , които мисля , че ще успея да сваля до 2-3 месеца. Странно е наистина , но бюста сега си го харесвам повече , даже мъжа ми вчера се пошегува , че ако ефекта е такъв иска да си направим още 2-3 деца , ама аз му казах , че силикон би ни излязъл по- евтино .  Mr. Green

# 41
  • Мнения: 3 356
Кърмих около месец и половина.Не е увиснал,но от чашка С съм все още Д,въпреки,че от 27 качени кг. ,смъкнах 15 кг.

# 42
  • Мнения: 1 645
Гласувах последна опция.
Бюстът си ми е същият,не е мръднал.Мъжо казва ,че е малко по - голям ,но аз си знам .

# 43
  • Мнения: 5 391
Аз кърмя в момента, ама те гърдите ми се поразвалиха от бременността, сега от кърменето не забелязвам да са станали съвсем зле, но не са и такива каквито бяха, когато бях мома Laughing

# 44
  • София
  • Мнения: 771
Да! Към по-лошо. Кърмих по-малко от 2 месеца.

Като размер си останаха същите, но кожата не е така стегната като преди и има по-малко "живот" в тях.

# 45
  • София
  • Мнения: 38 209
Аз кърмих точно 4 месеца, но още като почна да ми расте бюста през бремеността ми беше ясно че после ще увисне. Сега влизам в старите си сутиени, ама не мога да ходя без тях, както преди.
 Качих 20 кг с бремеността, но после ги свалих бързо. Може от това да са увиснали. А може и от цеденето да е...

# 46
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Кърмих 6 месеца. Преди да забременея имах големи гърди, а след това .... bOOmbastic. Е това ми разказа играта, гравитацията си каза тежката дума. Joy
И аз така ама с раликата,че кърмих 20 дни.

# 47
  • Мнения: 8 917
Кърмих активно до 1 година, и ттогава досега - само вечер. Гърдите ми са си абсолютно същите Peace Mr. Green

# 48
не се промени и аз не съм кърмила. по време на бремеността малко нарастна, но бързо си възвърна старата форма

# 49
  • Мнения: 390
Последна опция.
Кърмих 40 дни и след като спрях, гърдите ми си станаха същите,
както преди.
Мисля, че има значение каква е големината на гърдите, а също и натрупаните
килограми по време на бременността. Големият бюст съчетан с много килограми
е нормално да си промени формата.
На мен гърдите са ми малки и по време на бременността почти не си промениха
формата, а качих цели 12 кг.

# 50
  • Bristol
  • Мнения: 9 355
а защо и тези, които повече са кърмили да не гласуват  Blush ...

Защото в съседния форум има аналогична тема за кърмилите  Grinning дано не греша, но мисля, че има  Blush
Аз не влизам в съседния, защото вече не кърмя и съм далеч от тези проблеми  Rolling Eyes
Тези които сме кърмили повече от два месеца, да не четем и пишем ли тук?  Laughing

# 51
  • Мнения: 46 436
Аз не влизам в съседния, защото вече не кърмя и съм далеч от тези проблеми  Rolling Eyes
Тези които сме кърмили повече от два месеца, да не четем и пишем ли тук?  Laughing

Целта на темата е да видя дали некърмилите са претърпели промени, кърмилите не ме интересуват за момента, ако искаш пусни една тема за тях  Peace

# 52
  • Мнения: 1 555
По време на бременността качих 30 кг   261uu и гърдите ми бяха станали огромни  Mr. Green
Но за жалост като родих по ред причини успях да кърмя 1 месец и резултата беше нетолкова увиснал бюст и бебе на адапте  Blush Единственото, за което съжалявам е че неможах да кърмя повече, иначе бюст се прави ако пък толкова не става за гледане  Laughing

# 53
  • Мнения: 5 140
Трета опция.
Не съм кърмила, бюста си ми е същия, дори няма никаква промяна от бременността.

# 54
  • Мнения: 1 613
Кърмих 4 месеца.
Като от едната само изцеждах. Тя се промени, увисна и стои една такава празна.
А другата, от която си сучеше не се промени.

# 55
  • Мнения: 1 150
Да, към по лошо.Не съм кърмила.Нямах капка кърма  Sad
Но ще си ги оправя другата зима Joy

# 56
  • Мнения: 5 299
Кажи как и ние да си ги оправим Mr. Green

# 57
  • Мнения: 1 150

Е как, с чужда помощ разбира се  Mr. Green

# 58
  • Мнения: 1 416
Не! Не се промени. Не съм кърмила
И аз така - не съм кърмила и веднъж...  Rolling Eyes

# 59
  • Мнения: 4 621
Не се промени. Кърмих около 2 седмици

# 60
  • Мнения: 2 066
Да! Към по-лошо. Кърмих по-малко от 2 месеца.

Качих 15 кг, гръдите ми по време на бременността бяха страхотно стегнати. Кърмих 1 месец, след кърменето се сдобих с "прострени чорапи". За 1 г. почти възвърнаха старата си форма, но ги чувствам някак празни.

# 61
  • Мнения: 702
Да към лошо кърмих 9 месеца сега и преди години с голямата дъщеря 2 месеца .Сега са просто отврат  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Общи условия

Активация на акаунт