Модни тенденции в прическите и всичко за косата - тема 18

  • 72 916
  • 757
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: X
Явно зависи ит монитора/дисплея Simple Smile За мен е съвсем чист много, много тъмно кестеняв. Ако трябва да предположа номер 3.0 (без никакви оттенъци).

# 31
  • Мнения: 18 551
Според моя е черно, но съм забелязала разлики в него и останалите компютри и техники у нас  Grinning

# 32
  • Мнения: 58
Момичета, честита нова година и от мен! Бъдете все така красиви и през новата година.
Аз вече се подстригах. Отрязах доста коса, повдигнахме пластовете на височина и малко филирахме горните пластове. Знам, че такова етажиране не се котира много последните години, но на мен си ми харесва. Друго не мисля да правя през близките месеци.

# 33
  • Мнения: 3 023
Чаровна мислех че си ти на снимката Simple Smile Твоя цвят не е ли подобен, може би идея по светло?


Ел, благодаря. Правилно съм прочела. От биофетиш поръчах,да. С него спиш, не го махаш преди лягане нали? А за косата как го използваш? По дължините или в корена?  Със или без отмиване? Simple Smile Извинявай, но не съм ползвала, а много се запалих от изчетеното. Набележих си още доста неща от сайта.
С него спя, да. За косата го използвам с други масла - глицерин, бадемово, вит.А ( това е дом. еластизайзер) понякога слагам и масло от чесън, ЕМУ, тривитаминол. Мажа и скалпа ( за растеж е това) слагам стара шапка от децата и спя така.

# 34
  • Мнения: X
Цвета не е черен:).
Може би моя ще е по светличък щу го правим с 4.19 + 5.11 .Матово кестенява плюс пепелно Simple Smile).И ще добавим и светлите отблясъци в косата които се виждат.Супер тънки и идвам доловими Simple Smile
Мисля ,че ще ми прилича Simple Smile

# 35
  • Мнения: 18 551
Да да ще ти прилича със сигурност.  Не виждам ни лилаво  отблясъци. Като 3 са или 2 са ми се вижда а казваш,че е 4-5 ниво. Аз си мислех, че са по-светли.
Както и да е де. Цвета е много хубав. С каква боя ще се правиш?

# 36
  • Мнения: 35 961
честита нова година, момичета! Flowers Cherry Blossom

не планирам промени по косата този месец, но след малко ще направя една домашна маслена маска /+ ще гладувам по лунния календар/ - и днес ми е почивен ден, утре се впускам във въртележката с нови сили Grin

# 37
  • Мнения: 1 467
не планирам промени през януари, направих боядисване съвсем скоро със безамонячната на Гарниер - Олиа. Доволна съм, взех си 4.deep brown , хубаво покри каквото беше паднало от старата ми боя (нямам бели коси и не знам дали и с тях би се справила), в пъти по -доволна съм от предното ми боядисване което беше в салон с боя на Кюн, няма да повторя, изключително не дълготрайна боя, изми се след 3,4 къпаня

# 38
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 470
Бубанче, днес не се яде ли?

# 39
  • Мнения: 35 961
Бубанче, днес не се яде ли?

да, от днес в 4.30 сутринта до утре по това време
ако те интересува лунната диета, ето темата - сложих в първия пост и датите за 2018 г.
усещам, че няма да издържа до довечера, но все пак е почивка след безкрайното ядене последните две седмици

# 40
  • Мнения: 23
Честита Нова Година на всички!
Бебешкия бритон ще е на мода през 2018. И се чудя дали да си го отрежа така или да остана с гъст. То принципно зависи от челото, но когото видя на всички им отива. Или бритона доста над веждите.

# 41
  • Мнения: X
Бубанче, днес не се яде ли?

да, от днес в 4.30 сутринта до утре по това време
ако те интересува лунната диета, ето темата - сложих в първия пост и датите за 2018 г.
усещам, че няма да издържа до довечера, но все пак е почивка след безкрайното ядене последните две седмици
Аз всяки февруари месец си правя режима на Дънов по 10 дни .Само жито и вода Simple Smile

# 42
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 470
Късно е, ядох вече. :/

Какъв е този бебешки бритон, дайте снимк да го видим. Flutter

# 43
  • Шотландия
  • Мнения: 2 855
Мила ти в Англия ли беше?
А аз се чудя как по филмите все дават фризьорките по къщите. Много идейно и умно. А и удобно.

В Шотландия.

При фризьорите не знам как се пренасят толкова неща иначе е идея определено.

Моята ходи с един голям спортен сак, в него си има сешоар и всичко, каквото й трябва, ама само от колата до вкъщи го пренася, не изглежда да е тежък. Особено за едно подстригване ми е много удобно - имам час, тя идва и за 15 -20 минути до половин час съм готова. Иначе ако трябва да ходя до салона, ми отнема много повече време с придвижването дотам и обратно. За по-дълги процедури понякога ходя до тях, че ме взима в събота и децата са у тях, тя живее на 5 минути от нас с кола.

Лунната диета я правех едно време, не забелязах особено отслабване, но бях доволна от себе си, то и нямах кой знае каква нужда тогава де.

Последна редакция: вт, 02 яну 2018, 16:30 от *Мила*

# 44
  • Мнения: 5 127
Честита нова година, Прекрасници!
Здрави коси и блясък и през новата година!
По въпроса - не планирам промени през януари. В краят на декември се боядисвах и сега - докогато издържи боята. Имам една маска на Елсев и й дойде реда, ще я започвам от следващия път. Специално заради нея си купих и шампоана от същата серия, за по-добър резултат.

Общи условия

Активация на акаунт