Малки срамни устни

  • 1 995
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
Здравейте проблема ми е,че малките ми срамни устни(тези отвътре)са с различна големина ! И това не би ме притеснявало ако дясната не беше ЗНАЧИТЕЛНО по-голяма и ЧЕРНА Disappointed Relieved ако не я разгъна е някак свита и прилича на топче колкото грахово зърно е . преди време точно там се бях порязала и също така веднъж стана лек инцидент с епилатора ми но то кървеше и след малко спря Sad  Дори не ме болеше много Disappointed но и преди тези случки си го имаше! Не съм на 100% сигурна обаче Confounded  не знам какво да правя,бих качила снимки но не знам дали е позволено! благодаря на тези които ще отговорят

# 1
  • София
  • Мнения: 612
Не се смущавайте да посетите гинеколог. Адекватна диагноза не може да се постави дистанционно, още повече от неспециалисти в женски форум.

# 2
  • Мнения: 3 604
Spam ако качите снимка ще има много диагнози посетете лекар.

# 3
  • Мнения: 11 253
Ами разликата в големината на малките срамни устни е напълно нормална. Вероятно тази, която е по-тъмна излиза извън големите срамни устни. Разликата в цвета също е нормална. Важно е кожата да е здрава, да няма рани и образувания.

Ако това Ви създава притеснения може да се подложите на малка корекция при хирург и завинаги да решите въпроса. Но много жени са като Вас.

# 4
  • Мнения: 2 633
Описаното е напълно нормално.

Общи условия

Активация на акаунт