Борбата с рака - духовното оцеляване и физическото преодоляване - 46

  • 93 886
  • 738
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 2 199
Lady, как си?

# 616
  • Мнения: 723
Здравейте, майка ми е на последна предоперативна химиотерапия в понеделник, но в момента е с цистит.Лек.лекар не си вдига телефона, да ли може да приема антибиотик? Моля за мнение.

# 617
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 685
Бивам:) постоянно съм жадна и много уморена. Всяка вечер ме боли силно гърлото, а сутрин ми минава, чудна работа. По- късно ще ти пиша лично и ще ти дам линк към книгата.

# 618
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 685
Здравейте, майка ми е на последна предоперативна химиотерапия в понеделник, но в момента е с цистит.Лек.лекар не си вдига телефона, да ли може да приема антибиотик? Моля за мнение.

Отивате на място и досаждате, все някой ще ви види, или пък ще му се обади. Аз откакто се престраших да ползвам тази стара стратегия, много неща си свърших.

# 619
  • Мнения: 1 726
Бивам:) постоянно съм жадна и много уморена. Всяка вечер ме боли силно гърлото, а сутрин ми минава, чудна работа. По- късно ще ти пиша лично и ще ти дам линк към книгата.
Аз хващам гъбички в устата и гърлото от химията, ставам на афти и рани. Жабуря се с вода за уста, после с декатрин и ми минава. Тантум верде много помага също. Лейди, имам едно съобщение от теб, но има проблем с форума и не мога да го отворя вече 2 дни. Ще ти отговоря като го прочета.

# 620
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 685
Ок. Аз имам апарат за жива и мъртва вода, патентован в стоматологията. Ще върши идеална работа за такива проблеми. Само че къде ли съм го завряла, трябва да го намеря и да го пусна в действие.

# 621
  • Мнения: 3 971
Честит празник на всички с имена на цветя Hug
Черпя за моя имен ден BeersCakeCoffeeShaved Ice

# 622
  • София
  • Мнения: 3 477
Честит имен ден, DZ! Жива и здрава да си! Flowers Hibiscus
И всички с имена на цветенца и дръвченца да са честити! Flowers Bouquet

# 623
  • Мнения: 2 199
Честит празник на всички Цветенца, ако има и празнуващи Великден и на тях (нас).
Всъщност страхотен ден на всички! 🙂🌸🍸

# 624
  • Варна
  • Мнения: 1 685
Честит имен дени, мили цветенца! Да сте живи и здрави и тялом, и духом... другото само ще се нареди.

Ха... то днес и 1-ви април било освен Цветница... само не лъжете и не се гъбаркайте, ей!

# 625
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 685


Здрави да сме! Другото ще си го купим.
Честит празник на всички момичета цветя и на цветните им деца!

Последна редакция: нд, 01 апр 2018, 21:10 от Unknown_lady

# 626
  • Мнения: 304
Честита Цветница!
Нека са светли дните ни, а нощите изпълнени с топлина, интимност и спокойствие.
Нека  Бог да е винаги в сърцата ни и ни помага в най-трудните моменти, които за съжаление понякога спохождат човека.
Бъдете силни и изпълнени с вяра.

# 627
  • Мнения: 2 199
Момичета, как сте? Lady, DZ, мисля ви.

# 628
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 685
Аз утре съм на контролен преглед, ще ми вземат кръв, дано всичко да е наред, че не искам да ме отлагат. Докторът забрани плаж, море, даже и минерален басейн не може. Сега съм в чуденка къде да се отмъкна лятото за няколко дни, ако ще съм добре де. Вие докато бяхте на химия ходихте ли някъде?

# 629
  • София
  • Мнения: 5 074
На планина през лятото е страхотно.

Общи условия

Активация на акаунт