Домакини 64 / Нова година, нов още по-добър късмет!

  • 69 030
  • 736
  •   1
Отговори
  • при късмета
  • Мнения: 23 817
                                             Д О М А К И Н И

                                     


Архив: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10,
11, 12, 13,14 15, 16,17,18, 19, 20, 21, 22,23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30,
31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63

Албумчето ни:
Потребител и парола на ЛС

# 1
  • Мнения: 5 939
Хайде първа .
ма ко Kissing Heart

# 2
  • София
  • Мнения: 9 817
Благодаря за новата тема, Ма ко!
За моите болежки
Скрит текст:
Не са схващания, а точно мускулна треска, такова е усещането. Дотук съм си разписала три диагнози...Head Band

# 3
  • Мнения: 38 945
Ето ме!

# 4
  • Мнения: 1 826
Ма ко благодарско за новата тема.Нека я напълним бързо ,та пишете често.
Вале пий си магнезия и плети по-често .Stuck Out Tongue Winking Eye
Липса на витамини и минерали,стреса покрай свекъра ти и може невробекс да добавиш+ магнезия.
Ох днес цял ден плетох и се взирах,та се уморих и сега почивка.Няма и готвене,че още има да се обира.
Джей не бързай с разсадите ,само вътре и то към  края на януари може да насадиш домати и да ги държиш вътре на топло.

# 5
  • Мнения: 3 809
Да се запиша в новата тема. Нямам много време за форума, ама да не ви загубя. Като се върнем в края на седмицата, ще изчета всичко най-подробно.

Вале, витамини и магнезий, не се шашкай. Хора сме, живи сме и понякога се случва нещо да боли.

# 6
  • Мнения: 644
Днес изкарахме на мързел цял ден .
Ходихме да подстрижем Томас. То бяха големи мъки. Рев, крясъци, баща му държа главата . Аз ръцете и тялото , фризьорката държи коса и реже . Стана много добре доволна съм.
Утре мисля аз да се подстригвам. Извиках една фризьорка вкъщи .
Вчера бяхме на winter wonderland , позяпахме коледната украса. Купихме си храна за вкъщи и се прибрахме . Гледахме концерт на сигнал и два филма и си легнах в 2 . А малкия спа от 7-9 и кукува с мен.
Емо до 4 е ваканция .

# 7
  • Великобритания
  • Мнения: 1 973
при нас вече почти няма коледна украса , всичко е прибрано
пък да не казвам , че аз мойта я прибрах още на 26-ти , щото ми омръзна да събирам из цялата къща играчки и пак да ги нареждам ..догодина живи и здрави ще я наредим от по рано и ще седи до януари , обещавам ххах
ММ е нощна , като всеки друг ден де , и съм си пуснала Радио 1 , надула съм слушалките , че всичко спи и си сипАх едно розе , че пак голяма луна има , а миналия път ми разказа играта ..да ме приспи малко виното и лягам и аз Simple Smile

# 8
  • Мнения: 11 613
Ма ко Благодаря за темата Kissing Heart
Вале не се стресирай - предните ти схващания пак бяха в студеното време - много комбинации... Пий си витамините и се успокой. За перуката - питай направо - няма нищо срамно, а и след като не е за пръв път няма да ти се обиди.
Аз другарки мили да ви почерпя

Започвам обратното броене до настъпването на половин вековното ми съществуване Imp Да даде господ още толкова!!!

# 9
  • Мнения: 3 809
Калинка, много здраве! Весел празник! Малко по-късно ще изпия една чаша местно вино специално за твое здраве!

# 10
  • Мнения: 38 945
Лейди, честита да си! Жива, здрава, щастлива! Много радостни мигове при обратното броене ти пожелавам! Весел празник!

# 11
  • при късмета
  • Мнения: 23 817
Добро утро!
Калинче, да илядиш! От всичко което си си пожелала, по много!

Шеф на у-ще, аз започвам да действам по задачи на спокойствие

# 12
  • Мнения: 2 169
Добро утро!
Рожденичка ли си имаме? Лейдибърд, жива, здрава и много обичана да си! Весел празник. И благодаря за картичката, снощи ме чакаше в пощенската кутия Wink
Ма ко, благодаря за новата тема!
Нашата елха още стои, обаче съм й вдигнала мерника от Коледа. Е как не се умориха тия деца да й махат гирляндите, не знам. И познайте дали целия под не става в едни малки блестящи нещица, дето нямат изчистване Imp

# 13
  • Мнения: 38 945
Аз исках да махна елхата вчера, но децата ме контрираха, че се маха на 06. 01. Та...ще почакам, за да не им строша хатъра. Иначе никой вече не я отразява.

# 14
  • Мнения: 644
Лейди жива и здрава да си!
Аз прибрах останалите украси. Остана само елхата .

Общи условия

Активация на акаунт