Домакини 64 / Нова година, нов още по-добър късмет!

  • 69 066
  • 736
  •   1
Отговори
# 345
  • при късмета
  • Мнения: 23 868
Добро утро!
Калинче, да ти е жив и здрав именника! Много да ви радва и вие него!
Очилата трябва да ги слагам, като шофирам или като ми трябват. Диоптъра не е голям и затова мога да ги слагам при нужда или да си ходя с тях постоянно. На това сумрачно време виждам по-добре с тях, ама нямам навик да ги нося. Мерси за напомнянето за картата
Мария, ако няма да ползвате ваучера, ще питам шефа дали иска. Има ли срок за използването?
Къщата ми е нагоре с краката, та ще се хвана днес малко да я сложа в ред.
Хубав празничен ден на всички Hug

# 346
  • Мнения: 11 614
Добро утро момичета!
Благодаря за пожеланията към Тодорака!
Да сте живи и здрави!
Плана за днес е мм и Тодю да ходят до фермата на приятели - мм има работа, а Тодорака да поязди и да рине на кравите Laughing
Ма ко ще свикнеш - приеми ги като аксесоар. Ако имаш стара карта само я допълни.
Усмихнат ден ви желая Kissing Heart

# 347
  • Мнения: 3 818
Честит Имен ден на Калинкин син! Жив и здрав да е!
Аки има и други именици, честити да са!

Нали ви казах, че сестра ми дойде настинала, сега вече е добре, ама мм се върна снощи и той настинал и хремав. Ей, станахме като болница на края на града, хаха. Днес всеки си почива от какво и аз се чудя, ама довечера ще излезем на местно ресторантче. В понеделник летим със сестричка за Банкок, да стискате палци.

Мария, забравих да ти кажа, че явно прегледът ти е минал добре. Поне има насоки кое и как и накъде. В крайна сметка една лапароскопска операция не е страшна, още повече за решаване на дългогодишен проблем.

# 348
  • Мнения: 1 826
Калинка честито ти именник!!!  bouquet  Hug
Да е здрав и все така чаровен,весел и късметлия.
Смърфи видях снимки,лек полет и да не се разболявате повече.Завиждам за това слънце.
Ма ко ще свикнеш с очилата,аз от доста години ги нося и не ми правят вече впечатление,сега и за близко си имам.Като редя гоблените и си ги слагам. Laughing
Днес на този празник още закусвахме като ми донесоха гоблен с коня,е това ако не е късмет.

# 349
  • Мнения: 39 048
Ма ко, срокът е до 13 март. Ние ще идваме на 04, но без децата, защото сме на концерт.

# 350
  • при късмета
  • Мнения: 23 868
Ако не го използвате, ще го взема, благодаря ти!

# 351
  • Мнения: 39 048
За да не губим време- пусни ми адрес на лични. Ще ти го пусна по пощата. Там си с връзки!

# 352
  • София
  • Мнения: 8 313
Привет момичета, на Тодоровден Hug
ЛЕЙДИ, да ви е здраво момчето, да има късмет и да сбъдва желанията си. Запомнила съм, че обича животните и стиховете. Добра и лирична душа носи това дете! Нека да ви радва и да се гордеете с него! Наздраве!
При мен нищо кой знае колко интересно. Цял ден като един Паисий преписвам лекциите от седмицата. Утре ще е същото като днес Simple Smile
Желая ви хубава вечер. Прегръщам ви Hug Hug Hug

# 353
  • Мнения: 644
Здрасти и от нас!
Хванах се от сутринта да готвя . Метнах пилешка супа и пържоли с гъби .
Лейди жив и здрав да е Тод!
Назад си ме питала за Томи. Опасно чудо е това малкото . Започна детска , но нещо не се спогодиха с госпожите . Ходи 2 седмици. Много плачел . Колкото пъти отида да го взема все на гейта плачеше . Ходих аз стоях , после баща му . Не се получи . На края ме караха да ходи само по-1 час едва ли не като плей група . Тогава опитахме и видяхме , че не става. Казах им ако искам плей групи ще го водя на тях не тук. Спрях го . Подадох документи още тогава в двете училища на близо с градини за септември. Скоро прави три а говори много малко. Повече на английски. Чудя се дали да не се прибера за повече време лятото и да го пусна на българска градина . Обадил ям все още . С яденето е също кошмар . Не пробва нищо. Яде 4 неща на кръст - главно макарони и пици. От дъжд на вятър успявам да го накарам да хапне супа , пържени картофи или някоя филия . Голям зор много е злояд. Емо на тази възраст говореше и вече ядеше много неща . Томас е с характер от сега .

# 354
  • при късмета
  • Мнения: 23 868
Добро утро!

Да се стоплим с кафе, че навън е някакво бедствие. Едва се прибрах. Да не говорим, че в автобуса сутринта щяха да смачкат детето, за 2 учебни години до сега такова чудо не е било никога. От сега като си помисля, че трябва и да го прибирам, се чудя защо изобщо го заведох.
Имам сняг на вътрешен балкон, по саксиите, които са на перваза. Навява много. Сега се чудя да ги прибирам ли тези саксии или да ги оставя там. Има декаративни теменужки в тях, които и цъфтят даже, не знам дали сега им е времето. Писе, какво ще кажеш?

Хубава седмица Hug

# 355
  • София
  • Мнения: 9 826
Добро утро!
Времето е ...абе искам лято и това е.
Днес с Бубка си останахме вкъщи, няма да ни избяга училището.
Ще водя Мария на УНГ. Ухото и е заглъхнало. Не я боли въобще. Миналата седмица имаше лека хрема. Тя е с тесни канали и редовно прави някакви тапи, та и ги промиват. Дано и сега е така, а не нещо сериозно.

Лейди, днес ли щеше да ходиш на дефиле при доктора? Айде идвай после да кажеш как си го уморила с българска красота!

# 356
  • Мнения: 39 048
Ма ко, не съм успяла днес.

# 357
  • Мнения: 1 826
Студено,навява заради вятъра,улиците не са пипнати и едва едва се движим.Наложи се да излизаме ,вярно свърших задачите ама се разминахме на косъм да ни ударят.... #Cussing out

Ма ко завивай ги с найлон че дават -13*  и ще замръзнат,иначе нищо им няма ама са в сандъчета и саксии.Моите като са на двора снега си ги покрива и си ги пази.
Вале дано само е запушено.
Калинка пиши как е минало.
Оставям ви че трябва да мисля нещо за вечеря,забравих да извадя нещо да се размрази за готвене. newsm78

# 358
  • при късмета
  • Мнения: 23 868
Ма ко, не съм успяла днес.
Няма проблем. И без друго майка утре вечер е на работа. Ако успееш сутринта ще мине през нея и направо ще ми го вземе, ако не успееш се надявам да дойде по каналния ред

Внесох все пак двете саксии, в друга ги оставих навън, но са по-добре затрупани.

Едва прибрах детето от у-ще. Нямаше никакъв транспорт, ходих до там пеша. Отвя ме направо, да не говорим колко измръзнах, а съм добре екипирана. Добре, че на връщане беше тръгнал транспорта, че малко ходихме. Шефа даже поигра навън. Сериозно обмислям утре да не ходи на училище. И баща му да го закара сутринта, прибирането ако е същото, направо се отказвам.

Калинчееее, ела да кажеш кога ще е реконструкцията. Стискам палци да е станало както искаш и да дойдеш само да се похвалиш

# 359
  • Мнения: 5 955
Добро утро Simple Smile

Кафе за тези които още не са станали, моето го изпих и се приготвям за дълъг ден, моля се да е по спокоенн от вчерашния.
Последните дни в които сме сами се оказаха най-тежки , май за последните две години.
Освен редовните ми часове имаме и род.срещи и допълнителен ангажимент поех.
Вчера излязохме в 6:30 ч и се прибрахме, за щастие в 20:35 ч.
Дългия ден не ме умори, момчетата обаче да .И завършека му направо ни смаза .
Леден капан, да в най- добрия град за живеене....
Благополучно хванахме автобус и пътувахме по-голямата част от пътя, и на входа на квартала ...
Пътя измерен с дължината на един точно такъв автобус   
Скрит текст:
ни костваше повече от половин час.Един имаше аварирал, ние бяхме вторите, нашия шофьор се опита да се предвижи , както каза големия ми син състезание с охлюви , сантиметър по сантиметър напредвахме, снегорини минаваха и заминаваха целия трафик беше в крайна лява лента , ние в средна стоим и наблюдаваме как бавно се премесваме напред.Не бяхме много, обаче тези в съседство  бяха пълни ... когато дойдоха от гражданска защита тъкмо се измъкнахме, гледахме как закачат другия автобус , който не се знае колко време беше там...
Прибрахме се и легнахме, сега след малко ще тръгваме обратно, дано да са почистили.
Хубав ден ви пожелавам.

Общи условия

Активация на акаунт