Смяна на фамилията и самолетен билет

  • 1 169
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
Здравейте, незнам за къде е тази тема, но маже някой да е наясно! Купихме си двупосочни билети с приятеля ми за април германия-българия, ще се ходим той да си вземе книжката и евентуално да сключим брак. Та въпросът ми е: сега тръгвам с моята фамилия и ако сключим брак ще се върна с друга, на летището ще има ли проблем заради фамилията ми? Хубав ден на всички дами!:heart:😘😘

# 1
  • Мнения: 4 000
Ако успеете за краткото време, за което сте си взели двупосочните билети хем да извадите всички нужни документи, да подадете в общината заявление за брак, хем да изчакате 30 задължителни дни между подаването и сватбата, да се ожените, да подадете документи след това за смяна на лична карта, че и да ги дочакате след това - просто показвате свидетелството за брак на летището.

# 2
  • Мнения: 2 836
Здравейте, незнам за къде е тази тема, но маже някой да е наясно! Купихме си двупосочни билети с приятеля ми за април германия-българия, ще се ходим той да си вземе книжката и евентуално да сключим брак. Та въпросът ми е: сега тръгвам с моята фамилия и ако сключим брак ще се върна с друга, на летището ще има ли проблем заради фамилията ми? Хубав ден на всички дами!:heart:😘😘
Аз си смених фамиливта преди няколко месеца, но на билети , резервации ми е със старата фамилия и на летища не съм имала проблем.

# 3
  • Мнения: 227
Ти си пътуваш с документ за самоличност напр. ЛК.
Като се върнеш в България се подават документи за нова ЛК и тогава , вече на нея ще ти е написана новата фамилия. До тогава новата фамилия е написана само на документа от гражданското.  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт