Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
Днес дъщеря ми тя е на 9 идва и ми казва, че много я боли между краката. Когато погледнах срамните и устни са силно зачервени. Намазах ги с крем здраве за да се успокои. Но когато я попитах дали нещо я притеснява и дали се е пипала там се притесни и каза не. И това ме навежда на мисълта дали не се самозадоволява.

# 1
  • София
А може да има инфекция някаква. На първо време бих пуснала изследване на урина и бих я завела на лекар.

# 2
А може да има инфекция някаква. На първо време бих пуснала изследване на урина и бих я завела на лекар.
мерси ще я заведа да я прегледат.

# 3
  • София
Да, възможно е и е напълно нормално! Притеснителното е, че най-вероятно си е докарала инфекция. Заведете я на лекар да излекувате инфекцията и след това спокойно и обяснете каква хигиена трябва да поддържа, за да не се случва това отново. Успех!

# 4
Да, възможно е и е напълно нормално! Притеснителното е, че най-вероятно си е докарала инфекция. Заведете я на лекар да излекувате инфекцията и след това спокойно и обяснете каква хигиена трябва да поддържа, за да не се случва това отново. Успех!
аз мислех че още е малка аз започнах на почти 13 преди пубертета.

# 5
[video][/video
Възможно и да не е, просто да не е очаквала такъв въпрос.

# 6
Защо първо ,което се сещат трябва да е това .може да се протъркала от дънки ,който са били тясни в горещо време цял ден по задачи и с едни и същи долни гащи и голям човек ще му се случи.

# 7
На 9 е рано за мастурбация. Според мен е инфекция.

# 8
  • София
А случайно да е пила антибиотик скоро? Моята след Аугментин направи гъбички по тези части, а е на 5.  Нищо сериозно де, само външно, мазах я известно време с Клотримазол и всичко мина.

# 9
Най-вероятно има инфекция, а се е притеснила от въпроса, защото  може да се е почесала от сърбежа. И този въпрос да я е накарал да си мисли, че е виновна.
Винаги съм се чудела на майките, които се държат по подобен начин с децата си и постоянно ги подозират в разни щуротии.

Иначе не е рано да мастурбира на 9г и няма нищо лошо ако го прави. Просто случката не съдържа основания за подобни изводи.

# 10
Попринцип е съвсем нормално и няма нищо лошо! Не, не е рано

# 11
  • UK
Със сигурност ако има инфекция се е чесала и мястото се е подуло и зачервило още повече. И момичето се е почувствало виновно, когато сте я попитали.

# 12
  • София
Абсолютно нормално е да мастурбира, за тези неща няма възраст и норми!!!

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт