Води ли защитата на жените от насилие, до признаване на гей браковете?

  • 420 319
  • 8 002
  •   1
Отговори
# 7 035
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
Каква вина бе жена!? FlushedSmile
И напротив, специално за теб ще си кажа, че не само умея да признавам  грешките си, но и дори сама си ги търся, пък и се извинявам когато ги допускам. Но на кого му пука? С изключение на някои, не участваме в животите си, че това да е от особено значение и какво е общото с темата, по дяволите? Питам от страна на тъпите,  грозните и нетолерантните, разчитам на теб като умна и красива европейка да подходиш либерално и да ми отговориш.

Последна редакция: чт, 14 юни 2018, 12:27 от Vermilion`

# 7 036
  • София
  • Мнения: 24 839
Спрете се вече! Писанията ви са в стила "Нероден Петко".

Напротив, Петко вече е роден- тазгодишният гей парад е съпроводен от 1 месец специални чествания и състезания, и други културни мероприятия само за обратни.
С любезната подкрепа на Софийска община, която им отпуска пари за тази цел.
И познай през къде ги усвояват?

Между другото- хора с твоето мислене, а по- точно би било, с твоето нежелание за мислене, са най- благодатната почва за завземане на територия и от мъглявото "защита на жената", се пръква "защита на човека" и на гейбраковете.

Бих те посъветвала да прочетеш ИК, ама внимателно и също доклада- съставна част от нея.
И после да прочетеш законодателството ни, което урежда защитата у нас.

И ще забележиш главното- ИК дава право на НПО да дерогират законодателството ни и да влизат в домовете, в детските градини, в училищата.
Толкова власт на хора, които защитават тезата за съществуването на 58 пола и възможността да се самоопределяш към даден пол по няколко пъти на ден, да имат на практика неограниченото право да се разпореждат с децата ти, а ти да затваряш очи, не го разбирам.

# 7 037
  • Мнения: X
завиждам на хората с големи деца.
Ех, и ние не сме за завиждане. Не ми се мисли моите деца в какъв свят и как ще гледат децата си.

# 7 038
  • Мнения: X
Моите са голямо и средно голямо, но се опасявам, че са с безнадеждно промити мозъци и няма начин да се определят като нещо различно от биологичния си пол, нито пък да възпитат собствените си деца  тази прогресивна посока.

За информационната война съм съгласна, само дето не се води от демона в Кремъл, а от съвсем други лица. За ужас на поръчителите й обаче те се сблъскват челно с вековния инат и невъзприемчивост на едно население, свикнало да оцелява при далеч по-жестоки условия на идеологическа асимилация от днешните.

От цялата тази работа успяха единствено да постигнат това, че на маса хората не говорят за "педали", а за "джендъри". Ми ОК, европеизирахме се Joy

Последна редакция: чт, 14 юни 2018, 13:54 от Анонимен

# 7 039
  • София
  • Мнения: 19 143
За ужас на поръчителите й обаче те се сблъскват челно с вековния инат и невъзприемчивост на едно население, свикнало да оцелява при далеч по-жестоки условия на идеологическа асимилация от днешните.
И това се счита за положително? Манталитетът "такова животно нема"?
А ти в такъв случай какво правиш на компа, ами не домакинстваш и не чакаш мъжа си да се върне от работа и да го посрещнеш подобаващо? Защо същото това население удобно е възприело еманципацията на жените, щом за времето си е било ерес?

# 7 040
  • Мнения: X
А ти какво искаш, да чакам жена си ли да се върне от работа? Joy

Ако знаеш нещо от теорията на еволюцията, ще си наясно, че мутации без наследственост е равно на израждане.
И наследственост без мутации е равно на биологичен застой.
Биологичният прогрес се постига при сравнително ниска честота на мутациите с преобладаващ консерватизъм в унаследяването. Нещата важат и в социалната сфера. Още никой не е измислил нещо по-различно и по-работещо.

# 7 041
  • София
  • Мнения: 19 143
А ти какво искаш, да чакам жена си ли да се върне от работа? Joy

Ако знаеш нещо от теорията на еволюцията, ще си наясно, че мутации без наследственост е равно на израждане.
И наследственост без мутации е равно на биологичен застой.
Биологичният прогрес се постига при сравнително ниска честота на мутациите с преобладаващ консерватизъм в унаследяването. Нещата важат и в социалната сфера. Още никой не е измислил нещо по-различно и по-работещо.
Може и това, но не да се правиш на мъж, а да си гледаш децата и тенджерите. ИК и политиката изобщо са мъжка работа.
Мутациите са средство на еволюцията. Вкл. близнаците при хората. Мутациите няма как да изместят наследствеността, но тук не сме клуб на биолога.
Значи ти си получила своя прогрес, но той трябва да спре дотук, само защото ти вече си на консервативна възраст.
Това отричане го е имало и преди нас, ще го има и след нас....ето ти една устойчива тенденция.
Ако децата ти са възпитани правилно, нека те в бъдеще станат двигатели на връщането към корените (на някои места му викат фундаментализъм)

# 7 042
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
Какво е общото между възпитанието и педофилията? 😆
Аз имам 2 годишно, как да го възпитам преди да тръгне на предучилищна по този въпрос?

# 7 043
  • София
  • Мнения: 19 143
Имам предвид, че жалите децата ни. Щом сте ги възпитали правилно, както на Блек Сапфир, значи те ще действат мрачното бъдеще, което вещаете, да се изчисти.
Интересно ми е как гледат на ИК и цялата шумотевица хората на 15-25 години, те са бъдещето.

# 7 044
  • Русе
  • Мнения: 11 913

Интересно ми е как гледат на ИК и цялата шумотевица хората на 15-25 години, те са бъдещето.
  15-20 годишните съвсем други неща ги вълнуват. Доколкото имам поглед, на са и чували даже.

# 7 045
  • София
  • Мнения: 19 143
Те ще живеят в това бъдеще и ще са повлияни от него, няма ние да живеем техния живот. Или бъркам...

# 7 046
  • Мнения: X
Те ще живеят в това бъдеще и ще са повлияни от него, няма ние да живеем техния живот. Или бъркам...

Ми тогава и на избори само 15-25 годишните да гласуват, че и те да управляват президентство и министерства, въобще цялата държава...

# 7 047
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
Кой жали, Куко? А ти не определяш ли за децата НИ, тези които още нямат и метър и им  предстои?
Честно, защо не отидеш в темата за Цветелина да ги говориш тея? Защото нейната история я има благодарение на същата тази извратена система и ИК приложена на практика? Това ли е защита от насилие... чрез насилие? Не знае къде и при кой са децата 'и - здрави, прави и отгледани - видимо добре гледани деца.
Как може такова безочие и липса на мг срам не знам, не знам.

# 7 048
  • София
  • Мнения: 2 835

Интересно ми е как гледат на ИК и цялата шумотевица хората на 15-25 години, те са бъдещето.

Ами като правило гледат по начина, по който се гледа в семейството им. Неминуемо се влияят.
Ако се съди по класа на 14-годишната ми дъщеря, ЛГБТ общността им се вижда не особено приемлива. Обиждат се на п.....сти и адски се пазят да не изглеждат гейски. Ето така гледат болшинството, според мен.

# 7 049
  • София
  • Мнения: 19 143
Честно, защо не отидеш в темата за Цветелина да ги говориш тея?
"Тея" - много обичам думата, тя е като бонбоните Рафаело, говори за употребяващия повече от хиляди думи.
Ами аз бях и още съм там. Ти, разбира се, не пропусна и там да навържеш ИК като източник на всички злини. Твоят случай е точно като във вица, който е съвсем по темата:
Скрит текст:
Един милиционер си купил книга. Друг видял заглавието и попитал:
    - Какво е това "Логика"?
    - Това е нещо много просто - сега ще ти покажа. Ти имаш ли рибки?
    - Да.
    - Значи обичаш животните?
    - Да.
    - Значи обичаш и хората?
    - Да.
    - Тогава обичаш и жените?
    - Разбира се.
    - Това значи, че не си пед*ст!
    Впечатлен и втория милиционер си купува книгата. Среща го началника му и пита:
    - Какво е това "Логика"?
    - Виж, шефе, ти имаш ли рибки?
    - Не.
    - Значи си пед*ст!

Общи условия

Активация на акаунт