Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
# 7 050
  • град-държава
Какво е общото между възпитанието и педофилията? 😆
Аз имам 2 годишно, как да го възпитам преди да тръгне на предучилищна по този въпрос?

# 7 051
  • София
Имам предвид, че жалите децата ни. Щом сте ги възпитали правилно, както на Блек Сапфир, значи те ще действат мрачното бъдеще, което вещаете, да се изчисти.
Интересно ми е как гледат на ИК и цялата шумотевица хората на 15-25 години, те са бъдещето.

# 7 052
  • Русе

Интересно ми е как гледат на ИК и цялата шумотевица хората на 15-25 години, те са бъдещето.
  15-20 годишните съвсем други неща ги вълнуват. Доколкото имам поглед, на са и чували даже.

# 7 053
  • София
Те ще живеят в това бъдеще и ще са повлияни от него, няма ние да живеем техния живот. Или бъркам...

# 7 054
  • SE
Те ще живеят в това бъдеще и ще са повлияни от него, няма ние да живеем техния живот. Или бъркам...

Ми тогава и на избори само 15-25 годишните да гласуват, че и те да управляват президентство и министерства, въобще цялата държава...

# 7 055
  • град-държава
Кой жали, Куко? А ти не определяш ли за децата НИ, тези които още нямат и метър и им  предстои?
Честно, защо не отидеш в темата за Цветелина да ги говориш тея? Защото нейната история я има благодарение на същата тази извратена система и ИК приложена на практика? Това ли е защита от насилие... чрез насилие? Не знае къде и при кой са децата 'и - здрави, прави и отгледани - видимо добре гледани деца.
Как може такова безочие и липса на мг срам не знам, не знам.

# 7 056
  • София

Ами като правило гледат по начина, по който се гледа в семейството им. Неминуемо се влияят.
Ако се съди по класа на 14-годишната ми дъщеря, ЛГБТ общността им се вижда не особено приемлива. Обиждат се на п.....сти и адски се пазят да не изглеждат гейски. Ето така гледат болшинството, според мен.

# 7 057
  • София
Честно, защо не отидеш в темата за Цветелина да ги говориш тея?
"Тея" - много обичам думата, тя е като бонбоните Рафаело, говори за употребяващия повече от хиляди думи.
Ами аз бях и още съм там. Ти, разбира се, не пропусна и там да навържеш ИК като източник на всички злини. Твоят случай е точно като във вица, който е съвсем по темата:
Скрит текст:
Един милиционер си купил книга. Друг видял заглавието и попитал:
    - Какво е това "Логика"?
    - Това е нещо много просто - сега ще ти покажа. Ти имаш ли рибки?
    - Да.
    - Значи обичаш животните?
    - Да.
    - Значи обичаш и хората?
    - Да.
    - Тогава обичаш и жените?
    - Разбира се.
    - Това значи, че не си пед*ст!
    Впечатлен и втория милиционер си купува книгата. Среща го началника му и пита:
    - Какво е това "Логика"?
    - Виж, шефе, ти имаш ли рибки?
    - Не.
    - Значи си пед*ст!

# 7 058
  • град-държава
Значи сама можеш да се сетиш, защо е точно ТЕЯ. 😉
Остани си със здраве.

# 7 059
Ами като правило гледат по начина, по който се гледа в семейството им. Неминуемо се влияят.
Ако се съди по класа на 14-годишната ми дъщеря, ЛГБТ общността им се вижда не особено приемлива. Обиждат се на п.....сти и адски се пазят да не изглеждат гейски. Ето така гледат болшинството, според мен.

И аз имам подобни наблюдения. Ами какво да ги правиш децата, нямат необходимите светли примери и обучение и затова от малки се оформят като не фенове на нормалното (разбирай хомофоби). Обучение си трябва по темата, друго си е да ти се набива овреме в главата колко е яко да си гей примерно. И че днес може да си гей, а утре гейка  Laughing Нямат и светли примери с по 2-ма татковци, 2 майки и разни други конфигурации. Така, че само ИК ще ни оправи, нищо друго. Упс, сбърках, тя май беше за защита на правата на жените  Joy Които права както знаем от нашата Конституция са крайно ограничени...

# 7 060
  • София
Скрит текст:

Ами какво да ги правиш децата, нямат необходимите светли примери и обучение и затова от малки се оформят като не фенове на нормалното (разбирай хомофоби). Обучение си трябва по темата, друго си е да ти се набива овреме в главата колко е яко да си гей примерно. И че днес може да си гей, а утре гейка  Laughing Нямат и светли примери с по 2-ма татковци, 2 майки и разни други конфигурации. Така, че само ИК ще ни оправи, нищо друго. Упс, сбърках, тя май беше за защита на правата на жените  Joy Които права както знаем от нашата Конституция са крайно ограничени...

Нищо, де, ЕС ще вземе мерки!

# 7 061
  • SE
Скрит текст:

Ами какво да ги правиш децата, нямат необходимите светли примери и обучение и затова от малки се оформят като не фенове на нормалното (разбирай хомофоби). Обучение си трябва по темата, друго си е да ти се набива овреме в главата колко е яко да си гей примерно. И че днес може да си гей, а утре гейка  Laughing Нямат и светли примери с по 2-ма татковци, 2 майки и разни други конфигурации. Така, че само ИК ще ни оправи, нищо друго. Упс, сбърках, тя май беше за защита на правата на жените  Joy Които права както знаем от нашата Конституция са крайно ограничени...

Нищо, де, ЕС ще вземе мерки!

По другите параграфи мантрата е "Европа на различни скорости“, но точно по този "Европа на една скорост". Де да даваха толкоз зор да се справим и с корупцията в държавата...

# 7 062
  • София
И аз имам подобни наблюдения. Ами какво да ги правиш децата, нямат необходимите светли примери и обучение и затова от малки се оформят като не фенове на нормалното (разбирай хомофоби).
Е, да, имат светлия пример на татко си да пие и кара кола, да пуши като комин и да нарича пе*ас всеки, който му пречи да си изявява простотията. Ти явно си от тези, за които хомосексуализмът е болест и наказуемо деяние.
Да, момчетата на големите мачовци се наричат пед*си, а иначе ходят да се обезкосмяват и носят ластични дънки.
Хвала на тези ценности. Да, знам, около вас нямало такива, вие сте от аристокрацията.

# 7 063
  • София - Рим и обратно
“Тея” е много цветно показателно местоимение. Ползвам го с кеф, когато искам да натъртя ирония, или когато се лигавя. Куко, не ти се получи обвинението в лош правопис, то се вижда кой грамотен, кой не.
А стремежът да приравняваш всички, които не припадат от възторг пред педалите, като простаци, каращи пияни, пушеши и не знам какви още, няма да го коментирам, че ми е жал.

# 7 064
Добре, ще го кажа по начина, който единствено разбираш - да не би да се опитваш да кажеш на съфорумката какво да пише? С какво тя е нарушила твоето лично пространство, пишейки "спрете се", без да споменава имена?
Така можем до безкрай да се надцакваме кой какви права има... нейните са точно колкото и твоите.

Знаеш ли през къде ми е, как съм ти звучала точно пък на теб? И на мен доволно количество ми звучат като пълни тъпаци, тролове и още 2-3 неща, но и те имат право на тяхното си, чаааак тоооолллкооова ограничена не съм.. Wink
Затова ли не пропусна да вмъкнеш ИК и в норвежката тема?
Техните практики не отменят наличието на информационна война, в която ИК заема важно място.
Тимерманс в едната крайност, ти - в другата.

Присмял се хърбел на щърбел. Кой на кого какво пробутва? 
Живейте си личния живот, не натрисайте подробностите му на никого и никой няма да се занимава с вас.

Теорията за действието и противодействието не е от сега.

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт