Италианско име за момиче

  • 8 909
  • 66
  •   1
Отговори
# 15
  • Германия
  • Мнения: 3 419
Ооо, всичките ми харесват! Гласувах за Елиза, но като се замислих Джулия си отива много със София, а и изписано Giulia е страхотно!
Което и име да изберете, няма да сбъркате!

Предполагам Джулиана и Джулиета не ви харесват?

# 16
  • София
  • Мнения: 1 407
Елиза, разбира се! ❤

Джулия също по едно време беше в списъка с имената за моите дъщери, но мъжа ми не го хареса и за това отпадна. Иначе и него да изберете - няма да сбъркате. Simple Smile
Ливия нещо на мен лично не ми харесва.. това "в".

# 17
  • Мнения: 18 547
Нашето е Италианко-Изабела ❤ И супер много ще си подхожда със София 😉
И трите ми харесват много.
Но ще гласувам за Джулия. (Беше в списъка ни, но ММ не одобри)
Те повечето са много хубави имена и аз много исках италианско име.
 Италианците наистина произнасят едно лигаво двойно Л като ЛЯ. Мен пък точно 
това ми е много готино, Белля например.
То  си е типично тяхно си.

Последна редакция: чт, 04 яну 2018, 21:23 от Мис Каролин Бингли

# 18
  • Мнения: 2 102
Ооо, всичките ми харесват! Гласувах за Елиза, но като се замислих Джулия си отива много със София, а и изписано Giulia е страхотно!
Което и име да изберете, няма да сбъркате!

Предполагам Джулиана и Джулиета не ви харесват?

Да, Тео, Giulia ще се изписва името ☺ Ами то ние ще й казваме Джулиета и Джули (ако на това се спрем) - те са галените на Джулия.

# 19
  • Мнения: 18 547
Може и ЖУЛИЕТА. На мен Джули много ми харесва за галено.
Всъщност на което и от трите да се спрете няма да сбъркате.

# 20
  • Мнения: 5 235
Елиза. Но и Джулия е много хубаво.

# 21
  • Мнения: 8 890
Ливия! Харесвам и Джулия, но отдавна не ми звучи толкова типично италианско.

# 22
  • София
  • Мнения: 1 127
Елиза ми е фаворит, а от италианско звучащите имена харесвам много и Луиза /макар че сега като го изписах, ми звучи и като немско име/.

# 23
  • Мнения: 18 547
Джулия си е баш италианско,но вече е разпространено навсякъде. Луиза мисля че е немско.

# 24
  • I want it all and I want it now.
  • Мнения: 4 694
Елиза

# 25
  • Германия
  • Мнения: 3 419
Елиза ми е фаворит, а от италианско звучащите имена харесвам много и Луиза /макар че сега като го изписах, ми звучи и като немско име/.

Луизе е на немски, понякога и като Мари Луизе
Или само Лиза

# 26
  • Мнения: 296
Джулия как се пише на италиански?

# 27
  • Мнения: 2 102
Джулия как се пише на италиански?

Giulia

# 28
  • Мнения: 296
ю
Щом детето е в чужбина, по-добре му изберете някое име, дето на всички езици да е едно и също, горе долу. В днешно време младите не се задържат на едно място. Тези майки, които са се закотвили в България, не мислят, че децата им сигурно ще учат в чужбина и там хората ще се чудят каква е тази екзотика (някои български имена). Ще кажете, какво пък, името не прави човека. Не е така, децата страдат, ако не разбират името им, или ако не могат да го произнасят.
Giulia на някои езици се чете "Гиулиа", затова ви попитах как се пише. Както и името Julia - може да се чете Юлия, Джулия, Хулия. Затова повече харесвам Ливия (Livia), а Елиза ми е много разпространено и ми е омръзнало. Него пък може да го четат Елиза и Елиса.

Майката трябва да реши със сърцето си  кое е името на детенцето. Не слушайте тоя, оня кво мисли, вие трябва да 'напипате' вибрацията на бъдещото си бебче.

# 29
  • Мнения: 290
София ми е любимото-страхотно име. Иначе съм за Елиза

Общи условия

Активация на акаунт