Абитуриентски страсти 2018

  • 288 915
  • 2 394
  •   1
Отговори
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 659
Тема пето издание.Да я напълним с красиви абитуриенти и по малко изцепки  Wink
Миналогодишната победителка на Дир е Мила Слепцова. Завършва с отличен Софийската математическа гимназия "Паисий Хилендарски".




Скрит текст:











Ето и 10-те финалистки в конкурса.

Скрит текст:






































# 1
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 659
Много ми се искаше в първи пост да има и снимка , една или няколко и на момчета ,но нещо не открих подходящи.Ще съм благодарна,ако сложите в темата някоя,за да добавя в пърия пост.

# 2
  • Враца
  • Мнения: 2 552
Здравейте, моят синковец безценен, е абитуриент тази година.
Визията, на която сме се спряли към момента, е горе-долу такава (без леопардовият принт):
Харесват ми по-скоро двуредните кройки. Ще се радвам на мнения и насоки, от къде може да го"пременим" така, без да се налага да обикалям хаотично из моловете. Ние сме от провинцията, ще ми се да си свършим работа за един ден и по възможност по- скоро.
Синът ми е спортна натура, плувец.
Бюджетът е 1000 лв., не е проблем да варира нагоре.
Благодаря на Захарчето, за светкавичната реакция!  bouquet

# 3
  • Мнения: 19 686
vmarinska, а надолу с дънки ли иска да е?

# 4
  • Враца
  • Мнения: 2 552
Cristi, за сега - да,
макар, че ако харесаме цял костюм, мисля че лесно бих го убедила.  Peace
Така че, приемам абсолютно всякакви предложения и насоки.  bowuu
Момчето ми е високо 185 см., към 80 килограма, с широчки рамене.

# 5
  • Мнения: 2 609
Дори и да не е цял костюм, има много хубави спортно - елегантни панталони, които може да се вържат с визията,  според мен. По - късно ще потърся и снимки.

Благодаря за темата! Една от любимите ми е.

# 6
  • Мнения: 17 904
Благодаря за темата  bouquet! Надявам се тази година критиката да е градивна, защото помня и други случаи. И аз имам абитуриентка тази година и ще следя с интерес. Не сме започвали още ние, идея имаме, но...само това. Дано мине бързо, леко и спокойно подготовката  Hug

# 7
  • София
  • Мнения: 1 040
Моята дъщеря е догодина,така че се включвам да черпя идеи

# 8
  • Мнения: 17 904
Моята дъщеря е догодина,така че се включвам да черпя идеи

И аз така направих миналата година, и още ми държи влага. Наплашена съм, тук има доста модни корифеи, акъл се раздава на килограм. А не дай боже в кадър да влезе локва ли куче....леле срам   ooooh!, та не вземай на сериозно всичко   Heart Eyes

# 9
  • Мнения: 22 277
vmarinska, сега има чудесни спортни панталони във всякакви цветове и ще се комбинират добре със сако.
Нямат разлика от дънките, единствено в материята.

# 10
  • Down south
  • Мнения: 7 617
Cristi, за сега - да,
макар, че ако харесаме цял костюм, мисля че лесно бих го убедила.  Peace
Така че, приемам абсолютно всякакви предложения и насоки.  bowuu
Момчето ми е високо 185 см., към 80 килограма, с широчки рамене.

Аз бих казала, дерзай, в положителен смисъл на пожеланието.
С описаната физика, момчето ще изглежда много впечатляващо с костюм Simple Smile

# 11
  • В Космоса
  • Мнения: 9 871
Отново се нареждам да чакам сполучливи нестандартни решения. Кога ли ще ги дочакам...

# 12
  • Враца
  • Мнения: 2 552
Maeve, Sesylle, Daylily, благодаря за вниманието, което ми отделяла,
искам снимки, на панталони, костюми, предложения за колани , обувки, аксесоари и същевременно,
представителни магазини ( не онлайн), дето може да се пробват и видят такива неща.  bouquet

# 13
  • Мнения: 30 865
Cristi, за сега - да,
макар, че ако харесаме цял костюм, мисля че лесно бих го убедила.  Peace
Така че, приемам абсолютно всякакви предложения и насоки.  bowuu
Момчето ми е високо 185 см., към 80 килограма, с широчки рамене.
Убеди го да е с цял костюм, ще е чуден.

# 14
  • Варна
  • Мнения: 4 295
И аз се записвам с абитуриент . Моля ,пускайте и момченца !  Mr. Green
Иначе нашата визия е нещо такова .Костюм в този цвят ,с бяла риза и шарена вратовръзка,обувки кафеви.
Скрит текст:

Това също ни грабва окото ,като комбинация в горната част ,но панталона следва да е тъмно син ли или с цвета на ризата,не и бял обаче ,че идва ту мач за младеж  ?! newsm78
Скрит текст:

Общи условия

Активация на акаунт