Мъжа ми, не иска да спи с мен, след раждането...?!!

  • 8 025
  • 61
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3
Здравейте!
След раждането на първото ни дете, мъжа ми спря да ме желае и всякакъв вид ласки изчезнаха от живота ни. Родих преди 3 месеца, но много бързо се възтанових, нямам проблеми с килограмите - 52кг, даже възвърнах старата си форма, но не и желанието на мъжа ми да спи с мен... Нямам отговор на въпроса, много съм объркана и не знам какво да предприема. Изключвам факта, да има друга жена, защото нямам и нии най-малко съмнение в него. Нямаме и проблеми с бебето, даже е много кротка, наспиваме се и двамата, а той не ходи на работа. (Напусна 1 месец преди да родя, за да бъде до мен) Даже беше с мен на раждането и много се радваше, че присъства, но да не би това да му е повлияло? Веднъж избухнах и му казах, какво ми тежи и му зададох въпроса, защо не ме желае, но не получих отговор. Това нормално ли е? Има ли други като нас, които са имали такъв период и кога отмина той? Благодаря ви!

Последна редакция: ср, 10 яну 2018, 05:25 от Рени Тачева

# 1
  • Мнения: 1 121
Ако нощно време пишеш в бг-мама,вместо да си в леглото при мъжа си, няма начин да те пожелае.
Щом пишеш, може би и четеш, разбрала си, че не си изключение. Доста подобни теми ще откриеш тук.
Май е време за тема Либидото на женения мъж и как бг-мамата да го води на почивки, за да му го вдигне (либидото).

# 2
  • София
  • Мнения: 11 470
Даже беше с мен на раждането и много се радваше, че присъства, но да не би това да му е повлияло?
Би, би!
Дай му време!

# 3
  • Мнения: 18 526
Мъж напуска работа, за да е до жена си и бебето???

# 4
  • Мнения: 30 802
Ами как да ти кажа, колкото и да обясняват, че в общия случай гледането на раждане ни-ко-га не се отразява на таткото, в тоя случай доста вероятно се е отразило. То е като да видиш катастрофа и след това да караш по-внимателно...

Дайте си време, 3 мес. след раждане нищо не са.

Разбира се, ако няма трети човек.

# 5
  • Варна
  • Мнения: 25 236
Мъж напуска работа, за да е до жена си и бебето???
И аз това се зачудих. Как се издържате?

# 6
  • София
  • Мнения: 2 667
И моят мъж искаше да присъства на раждането, но аз отказах твърдо. Ако е секцио иди дойди, но за естествено... не мисля, че щеше да ме погледне вече със същите очи.
Според мен се е травмирал малко или много. Дай му време да му мине

# 7
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 703
Според мен е твърде възможно мъжа да има нужда от помощ - напуснал е работа и няколко седмици по-късно е бил на раждането на жена му, твърде възможно е той да се е отчаял.

# 8
  • Мнения: 12 473
Не само се е стресирал, но най-вероятно вижда вече в теб само майката, а не жената и любовницата.
Говори с него, не го оставяй.
И към професионалист се обърнете ако се налага.
Успех!

# 9
  • Мнения: 2 755
Горките мъже! Добре, че имате момиче, поне тя няма да се мъчи като баща си

# 10
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Горките мъже! Добре, че имате момиче, поне тя няма да се мъчи като баща си
JoyJoy Иначе са силният пол, дума да няма.

# 11
  • Мнения: 30 802
Мъжете си имат силни страни и дейности, от които жените си нямат представа. И ако се наложи да вземат участие, може да изпитат доста силен дискомфорт. Така че да не се подиграваме, жената си е по-подготвена и има друга психика, с която се адаптира към шока от раждането. За мъжа няма такива механизми.

Обаче това с напускането на работа ми е супер странно. Може би обяснява младите татковци, обикалящи с колички в работно време.

# 12
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 703
@The Siren of Titan и на мен също ми е много странно. Вярно е че има жени които имат много по-успешна кариера от мъжете си, но дори и това не е достатъчна причина да се лиши детето от майчината грижа. Не подценявам бащината, но не я намирам за еквивалентна.

# 13
  • Мнения: 18 526
Отпуски има все пак, защо трябва да се напуска точно когато разходите в семейството се увеличават?

# 14
  • Мнения: 18 526
Това с присъствието на мъжа на раждане и на мен ми е тотално необяснимо. Моят ме видя след раждане вече и пак беше пред припадък, понеже от мен стърчали системи.

Общи условия

Активация на акаунт