Токуда Болница София - тема 26

  • 131 460
  • 757
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 19 687
Аз само цената за двойна стая не разбрах. Отделно се плаща за стая или?

# 361
  • Мнения: X
А упойката дали влиза в тези 2200? Май не

# 362
  • Мнения: 16 871
Аз до колкото разбрах раждане + неонатологичен пакет =2200 и в зависимост в каква стая си и бр.нощувки доплащаш.

# 363
  • Мнения: 66
Ами аз доколкото разбирам от написаното, цена на човек в двойна стая е 100 лв./вечер. А относно упойката, май вече не се заплаща отделно ами си влиза в тези 1600 лв.

# 364
  • Мнения: 16 871
Да, с/без упойка, с/без придружител 1600 раждане.
И още 5 нощувки по 100 лв, общо 2700лв с пакета за бебето. С 600 лв повече от досега.

# 365
  • София
  • Мнения: 4 884
 Доплаща се за стая, само ако си в двойна или самостоятелна, в обща с 4легла не се доплаща.

# 366
  • Мнения: 16 871
Аз реших, че вече има само двойни Wink
Благодаря!

# 367
  • Мнения: 71
Аз само не разбрах, тези цени 200 лв; 250 лв на вечер ли са? 😆

# 368
  • София
  • Мнения: 4 884
Аз реших, че вече има само двойни Wink
Благодаря!

И в новото отделение има стаи с 4легла, даже ако се загледаш в първата снимка, има две легла едно до друго, срещу тях още едно легло и те левизор, зад телевизора е четвъртото, малко тъпого обясних, но сами ще видите на снимката Grinning

# 369
  • Мнения: 550
Моля за препоръка за добър ендокринолог от Токуда за диабетно болен.
Има ли възможност в Токуда за ползване на подвижен стол за трудноподвижни пациенти?
Има ли при влизане в болницата свободни столове на колелца, които да се ползват от трудно подвижни пациенти?
Малко объркано го написах , но дано се разбере какво питам.

# 370
  • Мнения: 19 687
Има такива столове, да. Относно ендокринолог, не мога да помогна.

# 371
  • Мнения: 61
Здравейте! Днес от АГ регистратура ми казаха, че днес е бил последният ден на д-р Бойко Димитров в Токуда и вече няма да работи там.
Моля ви, ако някоя от вас знае къде ще работи вече и какви са му координатите, да сподели 😊
Безкрайно ще съм ви благодарна!

# 372
  • Мнения: 1 501
Ееее всички напускат Токуда тц тц... първо Корсачки, сега и Димитров.

# 373
  • Мнения: 61
Да, за съжаление. Много неприятно изненадана останах. За Корсачки знам, че има частен кабинет и може да бъде намерен тук: https://gynaika.simplybook.it/v2/#

Обаче за д-р Бойко Димитров нямам никаква информация и много се надявам някоя негова пациентка да може да сподели къде ще продължи практиката си?

# 374
  • Мнения: X
Еее и д-р Димитров си тръгва значи. Моля ако някой научи къде отива да напише тук в темичката.

Общи условия

Активация на акаунт