за здравните осигуровки на българи живеещи в чужбина

  • 2 224
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 458
Сега си проверих данните. На страницата пише:

ЛИЦЕТО Е ИЗКЛЮЧЕНО ОТ ЗДРАВНО ОСИГУРЯВАНЕ НА ОСНОВАНИЕ ЧЛ. 40а ОТ ЗЗО


# 16
  • Мнения: 7 091
Сега си проверих данните. На страницата пише:

ЛИЦЕТО Е ИЗКЛЮЧЕНО ОТ ЗДРАВНО ОСИГУРЯВАНЕ НА ОСНОВАНИЕ ЧЛ. 40а ОТ ЗЗО




Супер е , че си се уредила с тях! Независимо как Simple Smile Дано има повече късметлии, че много пари навъртяха на гърба на хората за да могат шефовете им да си позволяват джакузи и лична масажистка в офисите ( не знам дали го беше чела това) #Cussing out
  bouquet

# 17
  • Мнения: 650
Някой да е чул наистина да има заведено дело за тази простотия! Моге ли жъобще да си представите тожа да се случи тук. Цялата ситуациа е отвратително недомислена, нелогична и идиотска! Киара не съм съгласна че сме нещастни Laughing

# 18
  • Мнения: 7 091
Някой да е чул наистина да има заведено дело за тази простотия! Моге ли жъобще да си представите тожа да се случи тук. Цялата ситуациа е отвратително недомислена, нелогична и идиотска! Киара не съм съгласна че сме нещастни Laughing
'
 Има дори организация, която се занимава  с това. В една от по-старите теми има линк, желаещите могат да подкрепят с парична сума. Имаше доста хора, които се бяха разписали.

# 19
  • Мнения: 4 458
Киара не съм съгласна че сме нещастни Laughing

Не го казах в такъв смисъл  Wink НЕщастни че не сме там на място да разбираме нещата на време че да отреагираме подобаващо. Иначе.... много сме си добре даже. Както казах на един българин : гордея се че съм българка но не искам да живея в България  Grinning

Аз да питам нещо друго за тия здравни.

Проверих и на децата ми - ей така за да видя че са чисти.
Оказва се обаче че дечата ми дължат на здравната каза една вноска и то за месеца в който са родени  Shocked  newsm78

И, как става така че дечата дължат вноска като аз не дължа за същия месец?????

# 20
  • Мнения: 3 423
Абсурдистан!

# 21
  • Мнения: 7 091
Аз да питам нещо друго за тия здравни.

Проверих и на децата ми - ей така за да видя че са чисти.
Оказва се обаче че дечата ми дължат на здравната каза една вноска и то за месеца в който са родени  Shocked  newsm78

И, как става така че дечата дължат вноска като аз не дължа за същия месец?????

Киара, според закона лица под 18 години не дължат здравни осигуровки. Така че това е грешка и ако искаш се обади да го оправят, но ми се струва, че ако им се обадиш за това и споменеш, че ти не дължиш за същия месец може да се окаже много бързо, че дължиш и за други месеци. Има грешки наистина и в информацията, която е на сайта им. На мен лично ми бяха дали ЕГН-то на друга жена, 3 месеца се разправях докато го оправят. Драма..

# 22
  • Мнения: 4 458
Аз да питам нещо друго за тия здравни.

Проверих и на децата ми - ей така за да видя че са чисти.
Оказва се обаче че дечата ми дължат на здравната каза една вноска и то за месеца в който са родени  Shocked  newsm78

И, как става така че дечата дължат вноска като аз не дължа за същия месец?????

Киара, според закона лица под 18 години не дължат здравни осигуровки. Така че това е грешка и ако искаш се обади да го оправят, но ми се струва, че ако им се обадиш за това и споменеш, че ти не дължиш за същия месец може да се окаже много бързо, че дължиш и за други месеци. Има грешки наистина и в информацията, която е на сайта им. На мен лично ми бяха дали ЕГН-то на друга жена, 3 месеца се разправях докато го оправят. Драма..

Ама и тебе как са те наредили  Joy

Аз питах майка ми какви са тия работи по сайта и за мен показва че далжа вноски за 4 месца които са платени още преди време.... Та според майка ми това е абсурд защото тя пазела бележките че е платено..... Уфффф, българска му работа  #2gunfire

Общи условия

Активация на акаунт