Най-тъпият филм, който сме гледали напоследък

  • 14 292
  • 75
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 209
   Не казвам, че филмите "Матрицата", "Властелинът на пръстените" и "Междузвездни войни" са тъпи. Никак не смятам, че са тъпи. Просто аз не го мога да разбера техния смисъл. Явно не са за мен тези филми!  Wink

+1.
Oсобено властелина съм пробвала да го гледам няколко пъти, но все не ми се получава.
Това определено не са моите филми.

# 46
  • Мнения: 2 429
Murder on the orient express 2017 - значи, голям фен съм на Агата Кристи. И като видя Кенет Брана с лепнати мустаци до ушите да играе Поаро не знам реве ли ми се, или ми се смее. Ами смях се, но и филмът не можах да го издържа. Не знам после реабилитират ли се за глупавото начало, но ако работата завършва като Холивудския вариант на Шерлок Холмс с Робърт Д. Джуниър мисля да пропусна.

# 47
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Не мога да го определя чак като тъп, но определено не ми хареса "Формата на водата". Красиво заснет, сравнително добра игра.....и до тук Confused.

# 48
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 289
Даже не се сещам името му, може да е и Отвличане или нещо подобно. С Холи Бери. Отвличат сина й от един лунапарк.

# 49
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 365
http://www.imdb.com/title/tt2226597/ - Планината помежду ни (2017)

# 50
  • Варна
  • Мнения: 373
Тъп ли е наистина? Hushed Аз мислих да го гледам...

# 51
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 365
Писах в темата за препоръките Peace
За мен е такъв.
Не знам какъв съвет да ти дам, пробвай го, ако искаш...

# 52
  • Мнения: 5 820
   Не знам, но през 2017 година много тъпи филми се направиха. Ако са ми харесали 2 или 3 филма от 2017 година.

# 53
  • в омагьосващият свят на изкуството, киното и вечната любов
  • Мнения: 1 107
Гледах още един тъп филм - "Страшен филм". Егати пародията, нищо смислено, само евтина имитация на класически филми като "Знам какво направи миналото лято", "Хелоуин" и "Смъртоносно оръжие". И никакъв смисъл общо взето. Съжалявам, че си загубих час и половина с него. Sick Sick Sick

# 54
  • Вестерос
  • Мнения: 38 247
Това е идеята на филма- да  е пародия на тези филми и още много други Grinning

# 55
  • Мнения: 7 848
Зависи от настроението и компанията явно. Гледах го за първи път запис на видеокасета и се попилях от смях. По - късно го "хванах" по телевизора и се чудех на какво съм се смяла. Докато " Боговете сигурно са полудели" сто пъти да го гледам, все ми е смешен.

Последна редакция: ср, 21 фев 2018, 16:33 от Билян@

# 56
  • Вестерос
  • Мнения: 38 247
Аз също с компания ги гледах в 11, 12 клас, много съм се смяла тогава.

# 57
  • Мнения: 18 111
 повечето от филмите които намирах за смешни в миналото - например "Бар Наздраве" или "Приятели" - днес ми изглеждат безумно скучни. Сред малкото смешни филми, които с удоволствие гледам и днес са "Алф"  (особено втория сезон в който Лин става на 16, а Алф е влюбен в нея*)и първите сезоно на "Двама мъже и половина" - с Чарли.

*има поне два епизода за това - как прогони гаджето й,и бе направил видеоклип за нея; и как и купи Ферари!

# 58
  • София
  • Мнения: 22 944
Е " Приятели" винаги ще си ми остане в топ 3.  Simple Smile

# 59
  • Мнения: 5 820
   Сериалът "Приятели" и до ден-днешен ме разсмива. Дават го в неделя по Бтв от 15.00 часа. Също понякога го гледам и в youtube на английски език.

   "Алф" си е класика.

Общи условия

Активация на акаунт