Най-тъпият филм, който сме гледали напоследък

  • 14 283
  • 75
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 881
Заглавия и коментари. Да се предпазим и посмеем.

Има теми за всякакви филми. Но ми хрумна, че е добре да има и такава. На принципа на белите и черни списъци за фирми, медицински заведения и майстори. Ако нещо не съм догледала и има подобна тема, моля  за извинение и нека модераторите затворят тази.

Иначе ще започна аз с едно чудо на чудесата, наречено "Brawl in Cell Block 99" (Скандал в блок 99).
IMDB. В главната роля Винс Вон. Не че очаквам кой знае какво от този актьор. Май му върви повече да си играе в блудкави коледни филми. И все пак тази лента на мен лично ми се видя убийствено падение. Режисьор: S. Craig Zahler. Не знам как точно се пише и произнася на български та затова така копирам "заглавието" на режисьорчето.
Почти почтено типче (Винс Вон) останал без работа взе, че стана дилър. Хубаво ама нещо оплеска работата и го вкараха в панделата. Където изпочупи около дузина крака и още толкова ръце на надзирателите докато се добере до някакъв. Хелем когато намери неговия човек във въпросния блок 99 на затвора стана много страшно. Размаза с крак 5-6 черепа, утрепа търсения от него човек и за награда го гръмнаха в главата. Ама с таз ра'ота, дет' я свърши, успя да спаси жена си и нероденото си дете.
Голяма лента, голямо чудо. Laughing

# 1
  • Мнения: 36 428
Последните десетина дни не съм гледала никакви нови филми - единственият тъп филм, който съм гледала наскоро е "Междузвездни войни: Последните джедаи" - това е и единственият филм от поредицата, който няма да гледам втори път. Simple Smile

# 2
  • София
  • Мнения: 38 431
Новия сериал по Нова -  Играчът. Толкова е тъп, че нямам думи. И Уесли Снайпс си намери сериалче.

# 3
  • Мнения: 7 847
"Бандата на Оушън". От любопитство правих много опити да го гледам, но не ми се получи. Трудно се отказвам, но се отказАх. И почти всички филми с Арнолд Шварценегер. Неприемливи са ми като жанр и пр.
Ще се сетя и за още...

# 4
  • София
  • Мнения: 22 923
Последните десетина дни не съм гледала никакви нови филми - единственият тъп филм, който съм гледала наскоро е "Междузвездни войни: Последните джедаи" - това е и единственият филм от поредицата, който няма да гледам втори път. Simple Smile

A ако знаеш колко го хвалят.  Simple Smile На мен също не ми хареса особено. Тъп филм май не съм гледала скоро, но ми се случва да гледам доста прехвалени филми, които не са лоши, но не заслужават и чак такива възхвали според мен. Като " Сиропиталището" например. Филмът не е тъп, ама грам не ми хареса.  Rolling Eyes

Като цяло избягвам да гледам американски комедии, сред тях са най-тъпите филми, особено тези с Адъм Сандлър.  Simple Smile Една от най-тъпите комедии, които съм гледала беше " Защо точно той?".

# 5
  • On the sea
  • Мнения: 1 849
Аз наскоро гледах "Тишина" или "Silence" не знам как го изгледах да края. Много мразя филми  с по двама, трима актьора. Също и "Дървото на живота" с Брат Пит, няколко пъти го започвам и не мога да го схвана ли, така и не успя да ме грабне, та накрая реших да го изтрия. И също някакъв цях гледала преди години "Заразена" май се казваше, страшна простотия. Има и други със сигурност, но в момента не се сещам. За "Междузвездни войни" не мога да коментирам, никога не съм го гледала и дори не възнамерявам, а толкова го хвалят и рекламират.

# 6
  • Мнения: 36 428
Хвалят го най-вече критиците. Публиката е 50 на 50.

# 7
  • Мнения: 29 276
Опитах се да гледам Kill Switch. Е, не ми се получи, 15-20 минути макс.... Не харесвам филми, снимани от първо лице.

# 8
  • Варна
  • Мнения: 854
„Формата на водата” - не ми хареса....

# 9
  • Мнения: 1 334
Не ми харесаха "Алиса в страната на чудесата" и последният от поредицата на "Карибски пирати". Може би съм имала по-големи очаквания... Wink

# 10
  • Nice
  • Мнения: 946
В лично моята класация най-тъпият филм на всички времена е ''Капитан Америка''.
Не знам дали има нужда да се обосновавам.
Стане ли въпрос и започнем ли да обсъждаме с други хора, всеки е на мнение, че филмът е много зле.

# 11
  • Мнения: 4 181
"Карибски пирати" съм си го пускала поне 3 пъти и не мога да го догледам, не ми е интересен.

# 12
  • Мнения: 442
"Убийството на свещения елен"

# 13
  • София
  • Мнения: 38 431
"Карибски пирати" съм си го пускала поне 3 пъти и не мога да го догледам, не ми е интересен.

Даже на децата им доскучава. Всички части.

# 14
  • Мнения: 7 847
Да, знам, ще никак не е красиво да пиша за български филм, но понеже и в заглавието е упоменато " напоследък". Та последно - " Нокаут". Отчитам го като загубено време. Ще спестя негативните си определения от възпитание и защото съм българка.

# 15
  • София
  • Мнения: 22 923
И на мен не ми хареса Нокаут, определено ми липсваха разни неща. На фона на последните български филми наистина си е излагация.

# 16
  • в омагьосващият свят на изкуството, киното и вечната любов
  • Мнения: 1 107
Здравейте на всички в темата!  Grinning Най-тъпия филм, който съм гледал, и то го гледах снощи, е "Погрешен завой 2". Още в началото се почна със зверското убийство. Една блондинка си кара чисто новата кола и се ядосва на мениджъра си, че искала роля в хубав филм/сериал. Стига до кръстопът и завива, разбира се в грешната посока. Насреща й някакъв и тя го прегазва; излиза от колата, за да провери дали е жив или не. Иска да му провери пулса и си пъха пръста в устата му ooooh! Точно там, и хайде захапа я. Отхапа й челюстта, и й се видяха зъбите и черепа.  Sick Sick Sick #Crazy Дойде след това един друг урод с брадва в ръка и я съсече от главата на две. Хванаха си и двамата по една половина и се прибраха. Sick Sick Sick Sick Накрая, храним си ние бебето-канибал напълнената в биберон от чешмата зелената токсична течност, която беше в реката, но то не иска. Хайде, налапа веднага един пръст.  #Crazy Край. Съжалявам, че си изгубих времето с него. Close

Последна редакция: нд, 14 яну 2018, 18:20 от David_Charvet

# 17
  • Мнения: 3 881
Аз ще впиша още един, който гледах наскоро. С Кейси Алек - A Ghost Strory
Значи героят на Кейси Афлек взе, че умря. Озова се разбираемо в моргата. Където го покриха с чаршаф. Също разбираемо. Ще речете сигурно: "Ти ся какво толкоз наблягаш на тоя чаршаф?". Аааа, ще наблягам. Щото това е възлов елемент във филма. Всичко оттам насетне се врътна около това как героят се превърна в дух. Ей така, от няма и нищо, изведнъж се навдигнА със все чршаф. Няколко цени по-късно, без режисьорът да ни занимава с банални битовизми как точно е станало това, чаршафът  вече беше издокаран и с две дупки. За очите (а вие какво си помислихте? Simple Smile ).
Всъщност не стана ясно каква е таз страст у духа да си стои с покривалото при условие, че никой не го виждаше ама нейсе…
Жена на духа го играеше Руни Мара. Не я знам що за актриса е ама режисьорът беше решил да ни покаже актьорския ѝ талант като я накара в продължение на около минути да нагъва кейк пред камерата. Гледаш и гледаш… и гледаш… и си казваш „Е аре стига вече с тая сцена де, разбрахме – жената страда по онзи с чаршафа и от мъка се тъпче." Обаче продължи още няколко минути.
Все таки с всеобщи усилия на всички хелем филмът свърши. И слава Богу. Един чаршаф с две дупки и Руни Мара, която се тъпче с храна пред камерата.

# 18
  • Варна
  • Мнения: 373
Здравейте! Последните прехвалени филми, които не знам как догледах са "Снежният човек" и "Светлина между два океана" (или нещо подобно). И двата са с участието на Майкъл Фасбендър. Леле-мале. 2 часа чаках да се случи нещо (без напрежение или тръпка какво ще последва), но дочаках само едно голямо нищо. Sleeping
Определено ще се замисля дали да гледам следващия филм с гореспоменатия актьор. Unamused

# 19
  • София
  • Мнения: 22 923
Споделям мнението  за " Снежния човек", четох някъде , че щял да обере малинките. Grinning

# 20
  • София
  • Мнения: 38 431
 Въпреки че е от преди 2-3 години - оня дето Лео взе Оскар за него. Утрепа една мечка, ходи в студа, спи в студа, пак ходи, повече спи, пак спи ... накрая и аз заспах и не разбрах за какво беше Оскара.

# 21
  • Мнения: 7 847
О, да. Този с мечките, колкото и да харесвам Лео, не можах да го изгледам. При всичките му знакови и запомнящи се роли точно за тази боза взе Оскар. Imp

# 22
  • Мнения: 36 428
Аз все си мислех, че е филм по истински случай и затова го хвалят - но наистина е негледаем))

# 23
  • Мнения: 29 276
Този и аз не можах да го изгледам. Стигнах до нападението и приключих с гледането.

# 24
  • Мнения: 3 881
Този с мечката и Дикаприо си беше откровено скучен и безинтересен филм. Но всички си замълчахме от уважение към Лео, който в края на краищата отдавна си заслужаваше статуетката.  Laughing

# 25
  • Мнения: 17 983
 ако е отпреди 2-3 години - новият Пришълец. Той пришълецът 1,30 минути бе 30 сантиментра и после изведнъж за 8 секунди стана два метра.Все едно надуха балон. Освен това сюжета бе пълен кавър на пришълецът 2, само смениха имената на героите и нямаше толкоз убити войници. За капак - старият Пришълец бе страшен, а новият ме избиваше ту скука, ту смях.

# 26
  • Мнения: 128
Аз ще впиша още един, който гледах наскоро. С Кейси Алек - A Ghost Strory
Значи героят на Кейси Афлек взе, че умря. Озова се разбираемо в моргата. Където го покриха с чаршаф. Също разбираемо. Ще речете сигурно: "Ти ся какво толкоз наблягаш на тоя чаршаф?". Аааа, ще наблягам. Щото това е възлов елемент във филма. Всичко оттам насетне се врътна около това как героят се превърна в дух. Ей така, от няма и нищо, изведнъж се навдигнА със все чршаф. Няколко цени по-късно, без режисьорът да ни занимава с банални битовизми как точно е станало това, чаршафът  вече беше издокаран и с две дупки. За очите (а вие какво си помислихте? Simple Smile ).
Всъщност не стана ясно каква е таз страст у духа да си стои с покривалото при условие, че никой не го виждаше ама нейсе…
Жена на духа го играеше Руни Мара. Не я знам що за актриса е ама режисьорът беше решил да ни покаже актьорския ѝ талант като я накара в продължение на около минути да нагъва кейк пред камерата. Гледаш и гледаш… и гледаш… и си казваш „Е аре стига вече с тая сцена де, разбрахме – жената страда по онзи с чаршафа и от мъка се тъпче." Обаче продължи още няколко минути.
Все таки с всеобщи усилия на всички хелем филмът свърши. И слава Богу. Един чаршаф с две дупки и Руни Мара, която се тъпче с храна пред камерата.

Напълно съм съгласна! И аз го почнах, гледах 10-ина минути, превъртях малко, страшно глупав, скучен и изнервящ филм. Не можах да го догледам.

Чудя се кой дава милиони долари да се снимат такива глупави филми?!?

# 27
  • Мнения: 3 881
Ми кой... Холивуд най-общо казано. Не че не сме гледали зверски тъпи и европейски филми. Но сякаш елементарните схващанията на американската публика се проектират пряко в по-сериозен брой елементарни филми. С други думи - отвъд океана си ги харесват.

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 5 234
Малък голям човек с Мат Деймън, когото иначе харесвам. За първи път на кино някои хора си излезоха. Може би има  дълбок смисъл, но така и не се разви(или аз не разбрах). Смалиха хората с цел, ама какво стана, нищо. Единствения силен момент във филма беше, когато част от смалените щяха да се затворят в бункер за 8000 години, за да спасят човечеството, и изпращаха последния залез на слънцето, който ще видят, със сълзи. И норвежките фиорди също плакнеха окото. Ама другото... Филма не е комедия, нито е драма, Мат Деймън изглеждаше състарен зя ролята и това също ме дразнеше.

# 29
  • Мнения: 38
Като цяло новите филми на междузвездни войни не ми харесват. Класиката си е класика.

# 30
  • Мнения: 2 458
The Shape of Water - фантасмагория с добра компютърна анимация. Не ми хареса, макар че имаше добра актьорска игра и хубав замисъл.

# 31
  • Мнения: 5 819
   Започнах да гледам филма "Idpendent's Day" от 2016 г. Няма по-тъп филм. Пълна пародия е. Не възнамерявам да го догледам. Мислих да изтегля филма "Джуманджи: Добре дошли в Джунглата", но прочетох коментари, че е бил доста тъп филм. Но има още по-тъпи филма от тези.

   А филмите, които не мога да ги възприема и не мога да схвана смисъла им "Междузвездни войни", "Властелинът на пръстените" и "Матрицата".

# 32
  • Мнения: 29 276
Аааа, Матрицата е ВЕЛИК !!!!  Peace

# 33
  • Мнения: 36 428
Тези филми са само за фенове на фантастиката. 
Аз не харесвам социални филми, но не им казвам, че са тъпи - просто не ги гледам и си знам, че не са за мен.
Никога не бих гледала "50 нюанса".., но не знам дали правилното определение е тъп.

# 34
  • Мнения: 5 819
   Не казвам, че филмите "Матрицата", "Властелинът на пръстените" и "Междузвездни войни" са тъпи. Никак не смятам, че са тъпи. Просто аз не го мога да разбера техния смисъл. Явно не са за мен тези филми!  Wink

# 35
  • Мнения: 1 334
На мен ми допадна Джуманджи, бях се настроила и аз от коментарите. Simple Smile

# 36
  • Мнения: 36 428
Скрит текст:
Джуманджи и на мен ми хареса. Старият ми харесва повече Simple Smile

# 37
  • Вестерос
  • Мнения: 38 236
Последният тъп ,много тъп филм , който гледах Bye Bye Man

# 38
  • София
  • Мнения: 27 141
Ох, тъпи филми за съжаление адски много.
От 2017 г. лично за мен най-тъпия филм бе Жената чудо с онова недоразумение Гал Гадот.

# 39
  • София
  • Мнения: 22 923
Миналата година нямаше ли някаква тема за класации за най- слаб филм или се бъркам нещо?

# 40
  • в морето до колене
  • Мнения: 2 490
Имаше. И пак ще има, но ще я пусна в края на януари.

# 41
  • Мнения: 17 983
Аааа, Матрицата е ВЕЛИК !!!!  Peace

Матрицата не е просто велики, Матрицата е уникален филм - като Терминатор 2.* Такива филми - със силни послания - не се правят вече. В Матрицата имя много силни послания - всички сме в Матрицата, и имаш право да избераш как ще живееш живота си - в проектираната за теб Матрица си ще живееш или ще излезеш от нея и ще се бориш?
Сега гледам че правям вече филми по този терпит - Сойка присмехулка, Лабиринтът невъзможно бягство и т.н., но това са копия на Матрицата

*И Терминаторите засягат същата тема - НЯМА СЪДБА, ВСИЧКО Е В НАС САМИТЕ!

# 42
# 43
  • Мнения: 683
Последните два изключително тъпи филма, които гледах, са:
 - "Убийството на свещения елен"  -дори не си струва да се възмущавам, съжалявам за загубеното време;
 -  "Формата на водата" - голяма простотия. Този зеления люспестия беше отвратителен.  Не мога да повярвам, че има 13 номинации за "Оскар".
Сещам се още и за "50 нюанса по - тъмно" от преди година.

# 44
  • Мнения: 2 429
Този свещен елен и аз не го разбрах, както и The Lobster - от същия режисьор. Формата на водата не можах да я издържа просто. Въобще тазгодишните Оскари са гола вода Wink

# 45
  • Мнения: 1 204
   Не казвам, че филмите "Матрицата", "Властелинът на пръстените" и "Междузвездни войни" са тъпи. Никак не смятам, че са тъпи. Просто аз не го мога да разбера техния смисъл. Явно не са за мен тези филми!  Wink

+1.
Oсобено властелина съм пробвала да го гледам няколко пъти, но все не ми се получава.
Това определено не са моите филми.

# 46
  • Мнения: 2 429
Murder on the orient express 2017 - значи, голям фен съм на Агата Кристи. И като видя Кенет Брана с лепнати мустаци до ушите да играе Поаро не знам реве ли ми се, или ми се смее. Ами смях се, но и филмът не можах да го издържа. Не знам после реабилитират ли се за глупавото начало, но ако работата завършва като Холивудския вариант на Шерлок Холмс с Робърт Д. Джуниър мисля да пропусна.

# 47
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Не мога да го определя чак като тъп, но определено не ми хареса "Формата на водата". Красиво заснет, сравнително добра игра.....и до тук Confused.

# 48
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 204
Даже не се сещам името му, може да е и Отвличане или нещо подобно. С Холи Бери. Отвличат сина й от един лунапарк.

# 49
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 364
http://www.imdb.com/title/tt2226597/ - Планината помежду ни (2017)

# 50
  • Варна
  • Мнения: 373
Тъп ли е наистина? Hushed Аз мислих да го гледам...

# 51
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 364
Писах в темата за препоръките Peace
За мен е такъв.
Не знам какъв съвет да ти дам, пробвай го, ако искаш...

# 52
  • Мнения: 5 819
   Не знам, но през 2017 година много тъпи филми се направиха. Ако са ми харесали 2 или 3 филма от 2017 година.

# 53
  • в омагьосващият свят на изкуството, киното и вечната любов
  • Мнения: 1 107
Гледах още един тъп филм - "Страшен филм". Егати пародията, нищо смислено, само евтина имитация на класически филми като "Знам какво направи миналото лято", "Хелоуин" и "Смъртоносно оръжие". И никакъв смисъл общо взето. Съжалявам, че си загубих час и половина с него. Sick Sick Sick

# 54
  • Вестерос
  • Мнения: 38 236
Това е идеята на филма- да  е пародия на тези филми и още много други Grinning

# 55
  • Мнения: 7 847
Зависи от настроението и компанията явно. Гледах го за първи път запис на видеокасета и се попилях от смях. По - късно го "хванах" по телевизора и се чудех на какво съм се смяла. Докато " Боговете сигурно са полудели" сто пъти да го гледам, все ми е смешен.

Последна редакция: ср, 21 фев 2018, 16:33 от Билян@

# 56
  • Вестерос
  • Мнения: 38 236
Аз също с компания ги гледах в 11, 12 клас, много съм се смяла тогава.

# 57
  • Мнения: 17 983
 повечето от филмите които намирах за смешни в миналото - например "Бар Наздраве" или "Приятели" - днес ми изглеждат безумно скучни. Сред малкото смешни филми, които с удоволствие гледам и днес са "Алф"  (особено втория сезон в който Лин става на 16, а Алф е влюбен в нея*)и първите сезоно на "Двама мъже и половина" - с Чарли.

*има поне два епизода за това - как прогони гаджето й,и бе направил видеоклип за нея; и как и купи Ферари!

# 58
  • София
  • Мнения: 22 923
Е " Приятели" винаги ще си ми остане в топ 3.  Simple Smile

# 59
  • Мнения: 5 819
   Сериалът "Приятели" и до ден-днешен ме разсмива. Дават го в неделя по Бтв от 15.00 часа. Също понякога го гледам и в youtube на английски език.

   "Алф" си е класика.

# 60
  • Вестерос
  • Мнения: 38 236
Приятели и Реймънд са ми вечно смешни. Единствените.

# 61
  • Мнения: 15
Мисля, че филма, за който се сетих, бие по тъпотия всички останали ! Smiley  Казва се "Обаждане от миналото". През целия филм една жена седи в една къща и по телефона постоянно й звъни някаква психо- баба от отвъдното. Изгледах го, само защото реших, че в някъв момент нещо ще се случи, но уви. Финалната сцена беше как телефонът звъни отново. Потресох се как може да съществува такава грандиозна тъпотия...

# 62
  • Вестерос
  • Мнения: 38 236
хахахахаххах Grinning Grinning

# 63
  • България
  • Мнения: 6 203
Не се разписах досега в темата, защото даже не мога да се сетя за заглавието на най-тъпия досега филм, който съм се опитвала да гледам.
  Четирима чернокожи в един автомобил, поне 20 минути пускаха газове и псуваха- не издържах повече, за да видя дали ще се случи нещо друго  Mr. Green.

# 64
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 269
Турският сериал по БТВ.
Пробвах да го гледам,но не издържах.

# 65
  • Мнения: 9 180
Partisan
И оценката в ИМДБ-то е ниска,но си казах,че с Венсан Касел няма как да е твърде зле.Оказа се,че може и още как.
Предполагам,че има дълбоко скрит смисъл,защото засяга важни теми като секти,промито съзнание, убйства,многоженство,събуждане на Аз-ът,но е толкова скучен и с протяжно бавно действие.


# 66
  • The point of no return
  • Мнения: 822
Downsizing с Мат Деймън. Не си го причинявайте.

Изключително безинтересен и неистово дългъг ми беше Wonder Woman. Като чух, че и втора част ще има  Shocked Не благодаря!

# 67
  • София
  • Мнения: 38 431
Вчера, в здрача седнах да гледам отново Здрач. Не е толкова тъп. Първият път съм го гледала доста предубедено. Но някак отделните епизоди са навързани много изкуствено, като залепени.

# 68
  • Вестерос
  • Мнения: 38 236
Ако не си чела книгите, може и да става филма, но за мен са едни от най-тъпите филми Grinning Mного е нескопосано, да, а особено главната ми е пълно дърво.

# 69
  • София
  • Мнения: 38 431
Ще взема да прочета поне първата.

# 70
  • Вестерос
  • Мнения: 38 236
Tя е най-зле Grinning

# 71
  • Мнения: 316
За съжаление вчера гледах филмът, отличен с много награди и които предполагам ще вземе и много оскари-Три билборда извън града.Като цяло филмът има добра идея ,но яко го осраха.Случват се неща които не водят до никъде и е с неразбран край.Но съм гледала и много по -глупави филми ,като в момента се сещам за Earth Girls Are Easy,Safelight и Movie 43.Няма такава простотия.

# 72
  • ВАРНА
  • Мнения: 4 492
 Подкрепям за Movie 43.Ако има класация за самоубийствено тъпи филми,той носи байряка.Тъжно ми е за Снежния човек.Тотално съсипаха книгата,но понеже американци я филмират си бе очаквано.

# 73
  • Мнения: 279
За съжаление вчера гледах филмът, отличен с много награди и които предполагам ще вземе и много оскари-Три билборда извън града.Като цяло филмът има добра идея ,но яко го осраха.Случват се неща които не водят до никъде и е с неразбран край.Но съм гледала и много по -глупави филми ,като в момента се сещам за Earth Girls Are Easy,Safelight и Movie 43.Няма такава простотия.

+1 И за мен "Трите билборда" е най-смотаният филм - особено сред награждаваните (заедно с онзи за чистачката и рибочовека). Кич. Голяма претенция - а кух откъм сюжет, герои, език, отношения.

# 74
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 763
"Гумата" си остава най- тъпият филм, който съм гледала. Даже си го свалих, защото не вярвах, че може да има толкова тъп филм и трябваше да се уверя сама. Не мога да повярвам че има 65% рейтинг в rotten tomatoes.
Но наистина това е филм за гумата Робърт, която се търкаля и убива хора, а накрая на филма се превърна в триколка.

# 75
  • София
  • Мнения: 22 923
"Гумата" си остава най- тъпият филм, който съм гледала. Даже си го свалих, защото не вярвах, че може да има толкова тъп филм и трябваше да се уверя сама. Не мога да повярвам че има 65% рейтинг в rotten tomatoes.
Но наистина това е филм за гумата Робърт, която се търкаля и убива хора, а накрая на филма се превърна в триколка.

O, и аз съм го гледала.  hahaha

Общи условия

Активация на акаунт