Втората цигулка,или защо хората си чешат егото с нас?

  • 22 872
  • 151
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 39
Авторката да не е Мис Тигрова?
Еййй,разкри ме.. 😂😂

# 16
  • Мнения: 7 847
А бе какво мнение искате от недоклатен глиган в суитчър?
И  понеже освен останалото май не разбирам трябва да се съгласим или да опровергаем самотната жена?
У мен а-ха да предизвика съжаление, но много краткотрайно.

# 17
  • пловдив
  • Мнения: 208
Ми то има и такива жени, да почвам ли аз да разказвам историите? И Тея жени дето правят разни мъже извън дома после целуват мъжете и децата си. Много кофти..ама сега какво трябва да направим? Да седнем да ревем ли? Да се развеждаме ли???? Или пък да се напием?

# 18
  • Добрич
  • Мнения: 933
Авторке,да бе седнала да шиеш гоблен,че от него поне ще излезе нещо.И аз не разбрах замисъла на темата.Питаш дали мъжете като цяло са боклуци или питаш за мъжете на съфорумките дали са такива?

# 19
  • Мнения: 39
Авторке,да бе седнала да шиеш гоблен,че от него поне ще излезе нещо.И аз не разбрах замисъла на темата.Питаш дали мъжете като цяло са боклуци или питаш за мъжете на съфорумките дали са такива?
Не съм по гоблените,но ако имаш желание,може да ме научиш!

А бе какво мнение искате от недоклатен глиган в суитчър?
И  понеже освен останалото май не разбирам трябва да се съгласим или да опровергаем самотната жена?
У мен а-ха да предизвика съжаление, но много краткотрайно.
Е ти пък в суитшърт?Седя си с жартиери и роня сълзи!

Не съм задала конкретен въпрос,не сметнах ,че е нужно.Нито пък искам някой да оплюва съпруг/съпруга ,гадже и т.н.,камоли съжаление или сълзи 😊,попаднах на тази статия и сметнах,че ще е интересно да прочета различни мнения!

Последна редакция: нд, 14 яну 2018, 18:34 от Не се сърди, човече

# 20
  • София
  • Мнения: 12 006
whatthefuck_ Защо се правиш на ударена и не ми отговори, вече трети път питам какъв е смисъла и замисъла на темата?
Мнения за какво искаш? На коя какъв й е мъжа или какво точно целиш с темата?

# 21
  • Добрич
  • Мнения: 933
Цитат
Не съм по гоблените,но ако имаш желание,може да ме научиш!

Идвай!И на една кука плета.Хубави питки,тип "Слънце" също правя.

# 22
  • Варна
  • Мнения: 1 465
Авторката да не е Мис Тигрова?
Еййй,разкри ме.. 😂😂
Питах за авторката на текста, не за авторката на темата! Но щом си казала....

# 23
  • Мнения: 39
whatthefuck_ Защо се правиш на ударена и не ми отговори, вече трети път питам какъв е смисъла и замисъла на темата?
Мнения за какво искаш? На коя какъв й е мъжа или какво точно целиш с темата

Честно казано нямам конкретна цел с тази тема и аз не знам,просто ми се случи да съм втора цигулка и разбрах за това,попадайки на статията,колкото и глупава да ви се струва,някак обобщаваше ситуацията ми.

# 24
  • Добрич
  • Мнения: 933
Ох,аман от вечния рефрен "Мъжете са свине".Била си един път втора цигулка,да случила си на кретен,но не всички са такива.Преодолей го и давай напред.

# 25
  • Мнения: 39
Ох,аман от вечния рефрен "Мъжете са свине".Била си един път втора цигулка,да случила си на кретен,но не всички са такива.Преодолей го и давай напред.
Няма как да не го преодолея,но изхабих толкова на вятъра,а живях в лъжа!

# 26
  • Мнения: 46 508
Очевидно си наранена от няколко човека. За твое добро е да не прехвърляш техните грешки в/у всички, защото хората са шарени и сред тях има нормални, сред които би могъл е да е правилния за теб човек.
Разбира се можеш и да си седиш сама и да си вярваш, че всички са еднакви.
Ама не са.

# 27
  • Добрич
  • Мнения: 933
Не те е оценил по достойнства,няма какво да го мислиш тоя.Живяла си в лъжа и си хвърлила чувства,енергия,време,и сега те боли.Нормално е.Ницше е казал "Това,което не ни убива,ни прави по-силни".Изневярата не е най-лошото,което може да се случи в една връзка.Я си представи  не ти изневерява,но те пребива от бой,тормозите психически или пък сте двама съквартиранти под един юрган.Тогава какво ще направиш?

# 28
  • Мнения: 39
Очевидно си наранена от няколко човека. За твое добро е да не прехвърляш техните грешки в/у всички, защото хората са шарени и сред тях има нормални, сред които би могъл е да е правилния за теб човек.
Разбира се можеш и да си седиш сама и да си вярваш, че всички са еднакви.
Ама не са.
Не вярвам,че всички са еднакви,искрено се надявам,че не е така!Всъщност това не ми се беше случвало до сега!Просто се случи да се влюбя като глупачка,съответно вярвах като такава!Та не съжалявам,така е трябвало да стане-урок!

Не те е оценил по достойнства,няма какво да го мислиш тоя.Живяла си в лъжа и си хвърлила чувства,енергия,време,и сега те боли.Нормално е.Ницше е казал "Това,което не ни убива,ни прави по-силни".Изневярата не е най-лошото,което може да се случи в една връзка.Я си представи  не ти изневерява,но те пребива от бой,тормозите психически или пък сте двама съквартиранти под един юрган.Тогава какво ще направиш?
Така е !И това е лошо,само че се оказа ,че аз съм тази ,с която изневерява,на 30 съм и просто не ми се играят игри,искам деца семейство!

Последна редакция: нд, 14 яну 2018, 18:32 от Не се сърди, човече

# 29
  • Мнения: 46 508
Не вярвам,че всички са еднакви,искрено се надявам,че не е така!Всъщност това не ми се беше случвало до сега!Просто се случи да се влюбя като глупачка,съответно вярвах като такава!Та не съжалявам,така е трябвало да стане-урок!
Ами тогава си оправи името на темата и първия пост.

Общи условия

Активация на акаунт