Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 15 ян. 2018, 15:34 ч.

Цветна бременност.

• 786
  • 6
  •   1
Отговори
Здравейте, мами! Искам да се обърна към жените сред Вас, преминали през "цветна бременност". Моля, споделете някакви характерни симптоми, ровя из интернет и чета само едно и също. До преди 3 месеца приемах противозачатъчни и знам, че ще отнеме време да зачена, но все пак от както съм ги спряла не сме пропускали вечер, че и по няколко пъти на ден да "правим бебенце". Този месец почти бях на седмото небе. Обикновено периодът ми е 28 дни и си ми идва точно на датата. Не ми е закъснявало до сега. Сега ми дойде с 4 дни закъснение и с различен цвят, някак си по-бледо. Моля, помогнете! Много искаме това щастие. (Извинявам се, ако вече има публикувана подобна тема)

# 1
Здравей, на мен до третия месец ми течеше едно кафявеникаво-червено, почти всеки ден. Дори като ходих да давам урина си ми течеше това. След трети месец спря напълно и разбрах че съм забременяла. Иначе като цяло няма други ясно изразени симптоми.

# 2
Преглед при АГ. Най-сигурно и безопасно за здравето ✌

# 3
Понеже сега имам някакво "течение" само чакам да спре и ще съм първа пред кабинета.

# 4
Значи не го мисли. Скоро ще разбереш.
Според мен не си бременна.
Възможности всякакви.
На всяка от нас се е случвало ✌

# 5
Според мен не си бременна, но нищо не пречи да направиш консултация при АГ.
Един съвет Simple Smile Не го превръщай във фикс идея. Не мисли само за това. И всичко ще се случи. Успех Simple Smile

# 6
Ако под "цветна бременност" имаш предвид цикъл и въпреки това бременност, то май при всяка си е различно. Аз имах цикъл, точно на датата, малко по-слаб от обикновено и с по-малка продължителност, но като цяло неподозрителен. На другия месец вече имах закъснение и правих тест. На лекаря изобщо не му направи впечатление тоя факт и само каза, че съм в по-напреднала седмица и че човечето е оформено.

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт