Продукти или марки, които никога не купувате

  • 57 310
  • 589
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 9 190
Наскоро гледах клипче как с Кока Кола почистиха автомобилно масло.
Мисля,че никога повече няма да ми хрумне дори да си помисля за газирана напитка.

# 556
  • София
  • Мнения: 13 075
Аз лично с Кока-Кола съм лъсвала като нови ръждясалите винтчета от номерата на колата ми. За няколко часа нямаше и помен от ръжда и мръсотия. Чела съм, че хората така си махат ръждата от железните перила на терасите, но не ми се е налагало да ползвам.

# 557
  • Мнения: 9 190
Излиза,че всъщнист Кока-Колата е много полезна .... за почистване Joy

# 558
  • София
  • Мнения: 38 475
Аз понякога като приритам за кола, си купувам едно кенче, но не повече.

# 559
  • Мнения: 10 372
Това са трикове, според мен инспирирани от конкуренцията. Но ако с разтърсите има доста клипове за почистване с кока кола, дори и тоалетната. Въпреки, че не ми е ясно защо точно с кока кола трябва да си чистя тоалетната, след като има Доместос, и той няма да ми излезе по-скъп.
Преди няколко дни гледах Миринда с портокал на Пепси на промоция, припи ми се и си взех една бутилка. Според мене е наблъскана със подсладители, защото като изпия една чаша на обяд, до вечерта ми сладни в устата.

# 560
  • София
  • Мнения: 13 075
Аз почиствах винтчетата с Кока-Кола, понеже ме бяха черпили с едно кенче, а аз не пия и се чудех какво да го правя. Тогава точно ми се откачи номерът и реших да пробвам. Газирано пия само под форманта на сода и то предпочитам да е натурална естествено газирана вода. Кока-Кола пия вероятно 1-2 пъти в годината, когато си правя коктейл Кокарача. Друго газирано - не. Наскоро пробвах някакъв нов Спрайт с краставица - от сладост не можех да го преглътна.

# 561
  • Мнения: 10 372
Всичко е до навик. Никога през живота си не съм обичала газирани напитки, много рядко съм се сещала да си купя. През последните няколко години имам много труден период, свързан с много нерви, стрес, загуба на близки хора и болни. По едно време се усетих, че почти през ден купувам по някоя бутилка швепс. Реших да спра и спрях, но понякога ми се припива. Гледам да не е по-често от веднъж на месец.

# 562
  • WonderLand
  • Мнения: 3 895
Кока колата е идеална за почистване на ръжда и разяждане на някои видове мазнини. У нас се ползва само за такива цели когато някой се обърка и донесе. Ние не я пием, но я ползваме за почистване. Даже дрехи изцапанибс грес съм прала до блясък с нея.

# 563
  • Мнения: 9 864
Здравейте, аз не вземам вече никога повече:
Месо от Кауфланд
Риба от там
Скариди от там.

Няма по-калпаво месо от това в Кауфланд!

Много уважавам Лидл - но от там от много време не купуваме месни полуфабрикати - примерно наденици за печене, или там подобните им неща. Понеже у нас не ползвам сол - тези ми се виждат отровно солени. Даже едното ми дете като изяде половин такава наденица преди време, явно му подразни стомаха, и повърна.

Кофти работа- щом слагат толкова ужасно много сол, искат да прикрият нещо май?

И последното месни, което никога не купувам - са мариновани меса. Предполагам знаете кога се правят те Simple Smile

# 564
  • Мнения: X
Какво не е наред с рибата от К,замразената,защото си бях харесала един плик с мерлуза.

# 565
  • В градината...
  • Мнения: 15 929
От Кауфланд съм купувала прясна пъстърва и наистина е била хубава /винаги гледам датата на трайност, разбира се/.

# 566
  • Мнения: X
Какво не е наред с рибата от К,замразената,защото си бях харесала един плик с мерлуза.
Ледът вътре е повече от рибата. Като се размрази, остава огромна купа с вода и нюню парченца риба. Месото им също е безобразно инжектирано с вода- прецаках се с врат от ирландско говеждо и със свински врат. Няма да повторя.

# 567
  • Мнения: X
Сетих се,че нищо на Арома не купувам.

# 568
  • София
  • Мнения: 38 475
Сетих се,че нищо на Арома не купувам.
Аз преди им харесвах някои продукти, обаче ги спряха.

# 569
  • Мнения: 9 864
аз за К. съм попадала на ---> гнусна миризлива риба след като се размрази. Направо се беше разложила. <--- Няма такъв отврат

Общи условия

Активация на акаунт