Нашите кухни - 72

  • 114 367
  • 841
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 6 292
Нашият проект и ценовата оферта са готови. Довечера ще ходим да ги видим и да преценим дали ще сключваме договор.
Стискайте палци всичко да е ок, че вече съм започнала да се нервирам. До вчера беше срока на промоцията (-10%). Естествено, че всичко ще е готово днес, а не вчера.
То не пречи да им го изтъкнеш и да ги поискаш, след като си поискала проекта преди края на промоцията.

# 481
  • София
  • Мнения: 160
Искам да попитам за извеждане въздуховод  от абсорбатор навън -има ли опасност да духа през зимата. Ако някой има опит да сподели. Слага ли се нещо допълнително в отвора на стената с клапа и тя да затваря притока на въздух от вън.

# 482
  • Мнения: 1 600
meri 123, не знам кого питаш за камък, аз мога да ти кажа аз на какво се спрях. Belenco е марката, Gala Black е цвета, 2 см, без подлепка (не виждам смисъл от нея). За Г-образен плот с размери 3,08*1,52 излиза 2310 лв със всичко (рязане на отвори за мивка и котлони, оформяне на ръбове и каквото там още се прави). Не намирам сайта им на български, намерих това, като снимки на мостри, но нищо не разбирам, какво пише:
Двоумих се между горепосочения и един модел на Silestone (той за размерите ми щеше да струва 2790 лв), но се спрях на по-евтиния вариант.

За тези пари бих се насочил към фирма Продиз. За мен лично имат по-добър избор на черно и не само. Имайте предвид, че черният цвят е капризен и на него си личи всичко.
Мивка и плот от един и същ материал, без видима снадка, за разлика от това което сте харесали. При повреда на плота може да бъде отстранена, при технически камък това няма как да стане...

Може да погледнете повече Тук
Благодаря, не знаех за тази опция преди. Какво имате предвид с това за повреда, която не може да бъде отстранена при технически камък? Ако има, например, пукнатина, не може ли да се оправи със специален кит? Поне знам, че е приложимо за естествен камък, мислех си, че важи и за технически...Може и да съм в грешка.

# 483
  • София
  • Мнения: 1 003
Искам да попитам за извеждане въздуховод  от абсорбатор навън -има ли опасност да духа през зимата. Ако някой има опит да сподели. Слага ли се нещо допълнително в отвора на стената с клапа и тя да затваря притока на въздух от вън.
Ние сме с такова извеждане! Със сигурност има някаква клапа, която не позволява връщане не въздуха. Не духа, но при силен вятър "клопа" ужасно!

# 484
  • Раковски
  • Мнения: 2 170
Искам да попитам за извеждане въздуховод  от абсорбатор навън -има ли опасност да духа през зимата. Ако някой има опит да сподели. Слага ли се нещо допълнително в отвора на стената с клапа и тя да затваря притока на въздух от вън.

Ето два варианта за вашето притеснение.
http://haco.bg/bg/product/plast-reshetka-grav

http://haco.bg/bg/product/gravitacionna-klapa

Аз съм с първия вариант.

# 485
  • София
  • Мнения: 160
Много Благодаря и на двете дами за отговора.
Ще отида и на място да ги разгледам и сигурно и аз ще избера първия вариант.

# 486
  • Раковски
  • Мнения: 2 170
 Първия вариант е с клапи и като задуха аспиратора  се отварят и после падат и затварят отвора.
 Не съм дама.

# 487
  • София
  • Мнения: 160
Извинявайте .понеже тук пишат повече дами.
Не съм искала да ви обидя.
Купихме стар апартамент и сега всичко къртим и направо се побърках.
Кухнята е като бокс  -2.70м.  на 1.60
Банята и тя е малка нито душкабина може да се сложи нито да се отдели .
Инсталацията е стара 2.5 квадрата и трябва да се смени от главното табло до апартамента. ....

# 488
  • Мнения: 6 962
Спокойно, Лили, къртенето е най-гадната част и като мине е пей сърце. Simple Smile На нас ни сложиха плочките в коридора и кухнята тази седмица и усещането е готино. Имам още 2-3 месеца окончателно да си харесам кухня и гръбче принт стъкло и ще поръчваме. След толкова чакане и готвене, приведена над импровизиран раховец в хола, мечтата е на път да се сбъдне. Grinning

# 489
  • Мнения: 4 208
Нашият проект и ценовата оферта са готови. Довечера ще ходим да ги видим и да преценим дали ще сключваме договор.
Стискайте палци всичко да е ок, че вече съм започнала да се нервирам. До вчера беше срока на промоцията (-10%). Естествено, че всичко ще е готово днес, а не вчера.
То не пречи да им го изтъкнеш и да ги поискаш, след като си поискала проекта преди края на промоцията.
Да отчета. Харесахме проекта. Две съвсем дребни корекции ще направят. Избрахме уредите за вграждане (ще ги вземем през тях). Другата седмица консултантката ще дойде вкъщи, за да вземе и тя размерите - такава била политиката на фирмата. След това окончателен проект с проект на ВиК и ел. инсталацията и чак след това договора и капарото (предполагам и тогава ще ни дадат и самите проекти).
Не стана дума за промоцията, защото цената ни удовлетворява.

# 490
  • Мнения: 3 067
Лили, като мине къртенето и смяната на ел. инсталацията, нещата вече се понареждат. Сменете и ВиК-то, ако е много старо. Задължително помислете за окабеляване за интернет и тв и то според доставчик, който ще ползвате. Ние, при все, че действаме с дизайнер се озовахме в небрано лозе, само с коаксиални кабели, ама свирено. Мъжът ми сега да му мисли. Smirk

# 491
  • Мнения: 349
Скочубра, моля кажи за тея кабели, че да знам за какво да мрънкам, че май и ние само коаксиални имаме.

# 492
  • Мнения: 6 962
Скочубра, моля кажи за тея кабели, че да знам за какво да мрънкам, че май и ние само коаксиални имаме.
Нашият електротехник ни подсети за опцията да ни трябва нет в кухнята, ние ще имаме окачен телевизор на стената.
Преценявате къде ще се намира техниката и го карате да прокара кабели и да сложи тройка конзоли - 1 за коаксиален кабел, 1 за FTP и 1 за захранването.

# 493
  • София
  • Мнения: 12 006
Скочубра, моля кажи за тея кабели, че да знам за какво да мрънкам, че май и ние само коаксиални имаме.
Нашият електротехник ни подсети за опцията да ни трябва нет в кухнята, ние ще имаме окачен телевизор на стената.
Преценявате къде ще се намира техниката и го карате да прокара кабели и да сложи тройка конзоли - 1 за коаксиален кабел, 1 за FTP и 1 за захранването.
A телевизора wi-fi няма ли ?

# 494
  • Мнения: 2 288
Според мен, розетките трябва да са 5-ци и да има 3 захранващи порта, защото има доставчици, които на всеки телевизор пускат отделен приемник.

Общи условия

Активация на акаунт