Халит Ергенч и Бергюзар Корел, "Ти си моята родина" - тема 20

  • 57 623
  • 745
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 9 736
Предстои ни най- голямата конкуренция в дизитата- политиката на Ердоган  ooooh! #Cussing out

# 31
  • Мнения: 11 116
Берг имаше такъв гаф, надявам се, че вече знае къде се ходи с къса рокля....определено не се почувства добре и дори и бяха задали въпрос за тази ситуация....

Бреййййййй, Лили, работата е много сериозна. И това, ако не е политическа поръчка.

Нашите хора да си довършват борбата и да си обират крушите  Joy Joy Joy Joy Joy

Просто е очеизвадна политиката на бащата!

# 32
  • Мнения: 23 353
Ооооо работата е ясна.

Нямаме никакъв шанс срещу новата конкуренция.  Mr. Green
Утре вечер им е първият епизод.

Сигурно рейтингът им ще е до небето.
Ердоган ще е отвее Ататюрк.  Grinning Grinning Grinning

А другата седмица в нашия ден започва и сериалът на Небахат Чехре.

...........................

От организацията за прозрачност в дейността на благотворителните фондации Acik Acik,  благодарят на Халит за подкрепата в създаването на рекламния им клип.

Записан е с неговия глас.

Последна редакция: ср, 17 яну 2018, 11:34 от varna_2

# 33
  • Мнения: 9 736
Феновете на ХиЛеон ще посадят гора от мастикови дървета в Чешме...

"свидетели на една безсмъртна любов..."  newsm78
още не сме видели как ще приключи историята на тази любов, но...





Скрит текст:
Фандом ХиЛеон организовывает акцию... 🎈💙

• • • Всем привет! Весь ХиЛеон фандом собирает под мастиковым деревом! Они сказали: "Здесь дерево, земля, Хиляль и Леон", а мы захотели, чтобы у нас были деревья, посвященные ХиЛеон!
Мы воссоединим влюбленных двух побережий под мастиковыми деревьями, которые растут только на этих двух побережьях. Ходит легенда о том, что саги Гомера были сочинены им именно под этими многовековыми деревьями. А мы прошепчем легенду о ХиЛеон этим деревьям, чтобы в будущем их слушали наши внуки.

В Чешме будут [посажены] деревья, которые будут сказывать о любви этих двух людей. Мы хотим, чтобы каждый был частичкой этого и сказал: "Я тоже там был, я был свидетелем той бессмертной любви".
Вы с нами?

# 34
  • Мнения: 23 353
Тя и любовта на Леон и Хилял е по-скоро във въображението на феновете им, отколкото на екрана.

Хилял е влюбена в  родината, вазифетата, Мустафа Кемал, Исмет бей, Али Фуат паша и всички други патриоти около тях, но не и в Леон.  Grinning Grinning Grinning

Леон и Хилял са на две различни писти, на тотално различни вълни.
Няма капчица хармония между тях.

.............................

Мислех си за истината за Азизе.

Тефик казва на Джевдет, че тя е жива.
Не мога да повярвам, че знаейки това, Джевдет няма да преобърне света, за да я открие.
Че ще позволи на Тефик след като е казал "а" да спре дотам и  да не продължи до "я".

От друга страна, трудно ми е да повярвам, че Тефик пак ще започне да върти номера на Джевдет, след като много добре разбра, че той е готов да го убие без окото му да мигне. Още повече, че става дума за Азизе.

Да не би Тефик да казва на Азизе, че е разкрил тайната й пред Джевдет и тя да не иска да се срещне с него.
Не може ли по тази причина да я заплашва с оръжие?

# 35
  • Мнения: 11 116
И на мен ми хрумна подобно нещо, но пък това да умре, не би представлявало заплаха за Азизе.
Не знам...Малко биха си противоречали нещата...Между другото, в първите серии на втори сезон, тя реши да спасява Джевдет и Хилял, когато разбра, че са заплашени. В момента, в който Хамилтън и каза, че Джевдет ще си зареже мисията, ако разбере, че е жива и след случката с брата на Сехер, тя изобщо не е помислила да отиде и да види семейството си. Всичко това ме кара да си мисля, че тя се е примирила и ще си върви по нейния нов път до последно. Е, разбира се, че не е възможно, защото ще бъдат смешни да ги разделят до края. Ето, че вече и Джевдет узнава, че е жива.
По-скоро Тефо прави някакъв номер, за да принуди Азизе да говори, но някъде наоколо е Джевдет...Така, хем Тефик няма да е издал тайната на Азизе, хем Джевдет ще разбере нейните мотиви. Възможно ли е според вас?
Не се знае и каква част от истината ще разкаже Тефик....А представяте ли си, когато Хамито разбере кой е казал на Джевдет?! Е, там вече, на Тефо ще се наложи да си спасява кожата и може би той ще убие Хамилтън...На него дрането с кремък му е малко....

# 36
  • Мнения: 9 736
Според мен, пред Азизе има две възможности- да тръгне за Анкара с войската / тя вече го направи веднъж, но сама.../ или да остане с Дагестанеца/ естествено, той ще се опита да я принуди, защото има нужда от нея /...
След като Джевдет е научил истината/ или полуистината/ и  Азизе разбере за това- едва ли ще остане при Дагестанеца, тя ще бяга,ще иска на всяка цена да се прехвърли към Анкара... може би неслучайно Исмет бей и разказа за жените героини newsm78 но друг е въпроса, че едва ли ще се измъке от Джевдет Grinning


=====================

Аз също мисля, че Хилял не е влюбена толкова в Леон, колкото той в нея...


Скрит текст:
И една утешителна Heart Eyes снимка от Лапландия с Миро Grinning

Когато Надето се завърне, може да ни направи колаж Grinning

Последна редакция: ср, 17 яну 2018, 15:11 от Lilims

# 37
  • Мнения: 23 353


Към Анкара Азизе няма да тръгне, защото основното действие се развива в Измир.
То затова и първия път, когато реши да тръгне, я повъртяха малко из гората и пак я върнаха при Дагестанеца.

Да не забравяме, че Дагестанеца беше свален от трона. Не знаем каква ще бъде неговата роля сега.И изобщо съдбата му. Не мога да си представя, че ще остане в чифлика като нещо различно от големия шеф. А  след омаскаряването му миналия епизод кой изобщо ще му има доверие, че да тръгне в битка след него. Моето впечатление от резюмето е, че Тефик ще заеме мястото на Дагестанеца.

Азизе ще си бъде в чифлика.

Единственото ми обяснение за насоченото от страна на Тефик оръжие към Азизе е че тя не иска да се срещне с Джевдет.
Веднъж научил, че Азизе е жива, Джевдет няма да остави на мира Тефик.
И той не може дълго да увърта и да крие Азизе.
Затова си мисля, че този път няма да се опита да изиграе Джевдет.
Все пак не може да се скрие вдън земя. Той остава да ръководи чифлика. Вероятно ще трябва да продължат и контактите му с Джевдет. Какво ще лъже? Как ще се оправдава, че го мотае за Азизе?
Но може и да не съм права.

# 38
  • Мнения: 9 736
И аз не искам Азизе да тръгне към Анкара- искам я тук - близо до сърцето на Джевдет Grinning

А Дагестанеца няма да остане в чифлика, но сигурно ще продължи да броди из планините newsm78



# 39
  • Мнения: 23 353
Берг на церемонията по връчването на наградите на Фестивала на късометражния филм.

Тя беше част от журито.



# 40
  • Мнения: 9 736
Много е стилна и елегантна, прическата също ми харесва Grinning

Прическа тип Шехерезада Grinning


https://vk.com/berguzar_korel?z=video-29037595_456239442%2F88229 … pl_wall_-29037595

Последна редакция: ср, 17 яну 2018, 19:18 от Lilims

# 41
  • Мнения: 23 353
Дано има още снимки.

Кратко клипче

https://www.instagram.com/p/BeDw9lzHrYo/?hl=en&taken-by=jr_lq


.......................

Нашият сериал е най-гледаният турски сериал в Перу.

Понеделник


#VatanimSensin 9,6
#AmorEterno 9,3
#LaEsposaJoven 9,0
#KaraParaAsk 7,5
#VolverAAmar 7,0

Вторник

#VatanimSensin     9,5
#EsposaJoven    8,9
#KaraParaAsk     8,0
#VolverAAmar Estreno   7,0
#MiÚltimoDeseo   6,5

Последна редакция: ср, 17 яну 2018, 19:33 от varna_2

# 42
  • Мнения: 7 073
Оооо, много ми харесва  тоалета на Берг. Heart Eyes Чудесен избор! newsm10

                

https://www.instagram.com/p/BeDtFBZh9C3/?taken-by=berguzarhalitofficial


.........................................

И отново Халит -  от 15.01.2018г. Grinning





Последна редакция: ср, 17 яну 2018, 19:43 от HELEN60

# 43
  • Мнения: 23 353
Берг на сцената с цялото жури

Темата на тазгодишния фестивал е "Не на детския труд"


https://www.instagram.com/p/BeDzg2gBiJu/?hl=en&taken-by=berg … relfansazerbaijan

https://www.instagram.com/p/BeDzulABjRf/?hl=en&taken-by=berguzarhalitofficial




Последна редакция: ср, 17 яну 2018, 19:53 от varna_2

# 44
  • Мнения: 7 073






            

Последна редакция: ср, 17 яну 2018, 20:23 от HELEN60

Общи условия

Активация на акаунт