Kakvo da pravq?!!!

  • 1 015
  • 5
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 38 431
juni mesec tazi godina podpisah deklaraciq 4e shte izplatq 644lv do dec.2004 na NOI za osiguritelni vnoski za perioda 2000- 2003g /v koito vuobshte ne sum bila v BG/ samo za da moga da polzvam li4en lekar ot juni 2004 /a imam trudov dogovor ot juni/. Vuprosut mi e kakvo da pravq kato mi e NEVUZMOJNO da namerq tezi pari?!!!

# 1
  • Мнения: 1 187
Ох миличка не знам как да ти помогна, моят мъж има да плаща осигуровки за 18 месеца, но нямам идея как ще стане точно в този момент. Май най-добре ще е да отидеш пак там и да попиташ дали има друг начин за плащане, дали не може да се увеличи срока. Успех и пиши какво е станало.

# 2
  • Мнения: 1 283
Цитат на: dilqnka
juni mesec tazi godina podpisah deklaraciq 4e shte izplatq 644lv do dec.2004 na NOI za osiguritelni vnoski za perioda 2000- 2003g /v koito vuobshte ne sum bila v BG/ samo za da moga da polzvam li4en lekar ot juni 2004 /a imam trudov dogovor ot juni/. Vuprosut mi e kakvo da pravq kato mi e NEVUZMOJNO da namerq tezi pari?!!!


Egati obirdjiite!Ne gi e sram! #2gunfire

# 3
  • Мнения: 1 006
Трябва да отидеш в НОИ със задграничния паспорт.Мисля,че се попълваше някаква декларация.И  след като вече докажеш,че не си била в България,ще платиш само за месеците в които си била в страната.

# 4
  • Мнения: 404
Аз мисля че беше ако иска да е осигурена трябва да е осигурена за последните 5 години, страшна глупост.  Но ако е била повече от 183 дни извън страната няма да плаща за тези години.  Така че провери пак сумата.  А и виж на уеб страницата им, доста подробно е обяснено.  Сайта е www.noi.bg и там има закон за изменение и допълнение, като влезеш в здравно осигуряване.  успех.  Но не им се давай, по закон не трябва да ги плащаш.  Аз даже им пратих е-майл и те ми отговориха че си има формуляр който се попълва за времето за което лицето не е боли в страната и така. 

# 5
  • Мнения: 1 942
Внеси малко пари - 10-20 лв. Така няма да повдигнат съдебно търсене към теб. Внасяй всеки месец по малко 2-10 лв. и така докато не подадеш въпросната декларация, че си била извън страната и после да се разправяш докато си утстоиш твоето Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт