Отслабнах

  • 3 992
  • 44
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 151
Здравейте,
днес ходих при една масажистка и се записах за понеделник та започвам и аз с масажите. Разпитах я какво ще ми прави и тя каза че ще редува един ден масаж с мед и антицелулитен гел и един ден масаж с някаква кал и пак антицелулитен гел. Продължителноста на масажа ще е около един час и петнайсет минути. Цената за десет процедури 120лв. Ще пиша когато има някакъв резултат, ако има такъв де newsm78
Момичета вие правили сте антицилулитен масаж с мед и кал?

# 31
  • Мнения: 3 372
до ви питам колко често трябва да се правят масажите? Защото аз имам 2 свободни дни в седмицата.... newsm78

# 32
  • Мнения: 151
до ви питам колко често трябва да се правят масажите? Защото аз имам 2 свободни дни в седмицата.... newsm78
Питах масажистката и тя каза че е най-добре десетте процедури да са всеки ден и след това поддържащи 1-2 пъти в седмицата

# 33
  • Мнения: 3 372
до ви питам колко често трябва да се правят масажите? Защото аз имам 2 свободни дни в седмицата.... newsm78
Питах масажистката и тя каза че е най-добре десетте процедури да са всеки ден и след това поддържащи 1-2 пъти в седмицата

гадно........значи няма да мога да се подложа на тези процедури сега......чак като изляза отпуска

# 34
  • СОФИЯ
  • Мнения: 601
alex M антицелулитните масажи с мед са нещо фантастично!Кожато става много гладка и ефектът е очевиден. Но доколкото на мен ми казаха масажистките повече от един път в седмицата не е хубаво да се правят!
Успех

# 35
  • Мнения: 151
 newsm78 Защо да не е хубаво?Може би ми е глупав въпроса но аз съм пълен лаик по отношение на тези работи. Тя /масажистката де/ затова може би ще ги прави през ден масажите с мед. Ох незнам но се  Praynigда има някакъв ефект, че лятото дойде и на море ще се ходи.

# 36
  • София
  • Мнения: 185
Ами диетата ми не е от форума, от един едндокринолог е и съм много доволна от нея защото никога не съм гладна:
8:00 кафе
10:00 2 ябълки
12:00 пържола
14:00 2 ябълки
16:00 2 яйца
18:00 салата

Няма ограничения в подправките, вида на месото и цвета на ябълките  Laughing
Може да се прави цял месец, стига да не ти писне.
Поздрави
Я кажи нещо за кг-те.Колко се сваля и после правиш ли някакво захранване за не върнеш пак кг. newsm78

# 37
  • софия
  • Мнения: 4 985
и на мен ми е много интересна темата,ще я следя с интерес...
 иначе аз на масаж не  си се представям-като знам каква съм джаста- праста и хич не съм се замисляла за малко подръжка от този сорт,.....то нали се сещате друго от човек хипария не може да се очаква ,но пък и на мен вече ми се ще малко да се поглезя обръщайки си внимание,без да ми е съвестно.Но по-скоро проблемът е на тема себевъзприемане.Ми нямам самочувствие да отида на масаж или пък козметик,даже наскоро се престраших за първи път да се гримирам  както си трябва-е не съвсем де, фон дио теновете ги изключвам съвсем,чак толкова не мога.
 ако можете да ме направете човек(жена) като човек ,давайте-ама ще ви е трудно ей.... Mr. Green

# 38
  • Мнения: 419
С тази диета свалих 4 кг за 3 седмици. Изплаших се че е много бързо и я прекъснах за 2 месеца, в които качих 1 кг, защото беше по време на постенето и тъпчех яко с въглехидрати.
После я поднових, когато стартирах масажите и за 10дни свалих 3 кг, но това е заради стимулацията на лимфите около глезена, коляното и таза.

# 39
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Стани, не разбрах нещо. Това което са ти правили са въпросните LPG масажи които са правили на Dragon"s Bride преди година така ли? Със уред ли ти ги правиха или с ръце?

# 40
  • Мнения: 151
Аз вчера бях на първия си масаж и ми беше много приятно. Питах масажистката защо не ме боли, а тя каза че съм нямала много целулит и затова. Обаче се изринах май от меда. Целите ми крака са на едни ситни пъпчици като от алергия. Днес като отида пак ще я питам. Вие какво мислите момичета, дали съм направила някоя алергия. Аз мед никога не съм яла и няма как да знам дали съм алергична.
Но като цяло масажа си заслужава, час и петнайсет минути страхотен релакс и не мислиш за нищо.

# 41
  • СОФИЯ
  • Мнения: 601
Аз вчера бях на първия си масаж и ми беше много приятно. Питах масажистката защо не ме боли, а тя каза че съм нямала много целулит и затова. Обаче се изринах май от меда. Целите ми крака са на едни ситни пъпчици като от алергия. Днес като отида пак ще я питам. Вие какво мислите момичета, дали съм направила някоя алергия. Аз мед никога не съм яла и няма как да знам дали съм алергична.

Възможно е да се обринеш ако в следващите 12 часа след масажа си се мила със сапун или душ гел, особено ако си сложила и лосион за тяло. Медът отваря порите много добре.

# 42
  • Мнения: 151
Възможно е да се обринеш ако в следващите 12 часа след масажа си се мила със сапун или душ гел, особено ако си сложила и лосион за тяло. Медът отваря порите много добре.
Да явно това ще е. Но как да не се окъпеш при тези жеги. А и аз обилно се мажа с лосион за тяло че кожата ми е толкова суха. За напред ще знам. Благодаря ти.
Днес масажа също ми хареса. Така добре ме настиска Mr. Green и после ме намаза с калта от водорасли и сега ми иде да литна.

# 43
  • В града на хумора...
  • Мнения: 605
доста интересна тема , ще я следя с интерес

# 44
  • Мнения: 3 372
много съм тъжна.......тъй като ходя на работа и имам 2 почивни дни в седмицата няма как да ходя на такива масажи, а много искам newsm45, нали трябвало през ден да се правят.....
няма ли да има ефект ако се правят веднъж или два пъти в седмицата newsm78

Общи условия

Активация на акаунт