Првпоръчайте ми силен имуностимилант

  • 2 056
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 28
Здравейте наскоро ми направиха операция от сколиоза в последствие се оказа че имам стафилококова инфекция ...няма да навлизам в подробности .. моля само да ми препоръчате силен имуностимулант тъй като ми е слаба имунната система и трудно се справя с инфекцията ..

# 1
  • Мнения: 8 890
А мина ли курс с Антибиотик за елиминиране на бактерията?

Доколкото ми е известно при подобна инфекция задължително се прави антибиотичен курс.
Вече след това може да се помисли за засилване на имунната система.

Има хомеопатичен препарат против стафилококи - Staphylococcinum.
Приема се по схема, трябва да прочетеш из интернет. Или пък да се обърнеш към хомеопат за съвет.

Аз имам впечатления от същия препарат, но за стрептококи. Ефикасен е!

Иначе за засилване на имунитета - пълноценно хранене, витамини, прополис.  Много е важно зимата да се приема витамин Д3, а често е подценяван.

# 2
  • Мнения: 11 770
Аз бих препоръчала Биозин.

# 3
  • Мнения: 9 052
на мен добре ми действат
супрадин, саностол с желязо, в ДМ
https://www.dm.de/floradix-floradix-mit-eisen-p4004148313523.html

# 4
  • Мнения: 434
Витамин Це, високи дози 1000+ мг/ ден, и други мултивитамини.

# 5
  • Мнения: 28
Благодаря за отговорите но лекарите вчера ми съобщиха че вече нямам стафилококи микробиологичната проба не показвала наличие .. което е доста странно предвид че четох че доста трудно се лекуват но явно антибиотиците които са ми вливат са точните

# 6
  • Мнения: 15
Спортувай и започни да се храниш здравословно, ако не го правиш. От тази комбинация по-голям имуностимулант няма!

# 7
  • Мнения: 28
Спортувай и започни да се храниш здравословно, ако не го правиш. От тази комбинация по-голям имуностимулант няма!

Е за спорт още е много рано тъй като наскоро ме оперираха но съм се насочила към плуване за вбъдеще

Общи условия

Активация на акаунт