SportsDirect-71

  • 91 694
  • 736
  •   1
Отговори
# 135
  • Пловдив
  • Мнения: 1 040
Днес нямах никакво време да стигна до банката и не успях да внеса пари:(Моля,ако някой пуска днес поръчка да ми пусне тези очила:

https://bg.sportsdirect.com/nike-gaze-2-radiation-sunglasses-lad … ?colcode=75608202

Плащам с наложен при получаване:)

# 136
  • Мнения: 32
Знае ли се до кога ще е намалението?

# 137
  • Мнения: 2 180
До неделя, т.е. 2 часа след полунощ наше време (вече понеделник).

# 138
  • Мнения: 3 727
Вчера пуснах поръчка с 20% от мобилното приложение до БГ. Днес е канселирана. Да не би кода да важи само за английски адрес?

Да, дайте подробности, за да преценим какъв може да проблема? Според мен би трябвало кода да е за всички- нови и стари клиенти, ползвали или не до момента приложението. Единственото условие е стойността на поръчката да не надвишава 1000 паунда.
Бяха едни мъжки трекинг обувки Salomon на добра цена..  Явно номера е свършил. После пуснахме други-стана.

# 139
  • София
  • Мнения: 1 825
Направихме 2 поръчки на общо 56 артикула, обработени са и двете, само 2 дреболии са отказани. Поисках директна поръчка до БГ.

# 140
  • Мнения: 2 180
A aз се чудя следното- при последното удължаване срока на кода има ограничение от 200 паунда. В hotukdeals пише £200 maximum discount.
Сега максималната отстъпка ли да не надвиши £200, стойността на поръчаното ли да не е над £200 (с доставка или не, преди или след отстъпка)???
Никъде не пише нищо ясно и категорично.  newsm78

# 141
  • София
  • Мнения: 2 883
При мен пише Max spend 240E. Според мен , сметката не трябва да надвишава толкова.
А аз не мога да намеря, къде пише, че е до неделя?! Сигурно ли е?

# 142
  • София
  • Мнения: 36
Момичета, това ми е излишно:

https://www.sportsdirect.com/golddigga-long-pu-jacket-ladies-668 … ?colcode=66843001

Размер 12(М), отговаря. Получих го като подарък, съответно изпуснах срока за връщане... Не е моя размер, не е и моя стил. Ако някой проявява интерес, моля на лични.

# 143
  • Мнения: 2 180
Има ли някой, който е пуснал поръчка за над 200 паунда?  Rolling Eyes Страх ме е да не я откажат и се чудя дали да я разделя на две, но пък не ми се плащат две доставки...

# 144
  • на 90 км от морето
  • Мнения: 298
Има ли някой, който е пуснал поръчка за над 200 паунда?  Rolling Eyes Страх ме е да не я откажат и се чудя дали да я разделя на две, но пък не ми се плащат две доставки...


Пуснах в петък вечер през мобилното приложение поръчка за 242 паунда, без доставката. Вече е на 3-та стъпка.

# 145
  • при моите любими
  • Мнения: 2 526
Пуснах поръчка на 13.03 с намалението. В проследяването има инфо само до 14.03 и това е. Дали има някой получил нещо от тази дата. Пише, че пристига с Еконт, но и там няма инфо за пратката.

# 146
  • Варна
  • Мнения: 211
Пуснах поръчка на 13.03 с намалението. В проследяването има инфо само до 14.03 и това е. Дали има някой получил нещо от тази дата. Пише, че пристига с Еконт, но и там няма инфо за пратката.
Много е рано да е получил някой нещо,с еконт може да я видите предната вечер като влезе в Бг по- рано не.Освен това доста ми забавиха на мен обработката още при тях мин.седмица така че чакате.

# 147
  • Мнения: 3 727
Има ли някой, който е пуснал поръчка за над 200 паунда?  Rolling Eyes Страх ме е да не я откажат и се чудя дали да я разделя на две, но пък не ми се плащат две доставки...
А колко доставка плати за 200 паунда поръчка? Предната ни поръчка беше за 80 някъде и ми даде доставка 15 лири..

# 148
  • Варна
  • Мнения: 211
Има ли някой, който е пуснал поръчка за над 200 паунда?  Rolling Eyes Страх ме е да не я откажат и се чудя дали да я разделя на две, но пък не ми се плащат две доставки...
А колко доставка плати за 200 паунда поръчка? Предната ни поръчка беше за 80 някъде и ми даде доставка 15 лири..

Доставката не зависи от стойността на артикулите,а от вида им

# 149
  • have faith and be patient ..
  • Мнения: 4 674
Т.е. тегло и обем

Общи условия

Активация на акаунт