Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 19 ян. 2018, 15:22 ч.

Гримиране - идеи и техники (Тема № 70)

• 85 003
  • 762
  •   1
Отговори
# 765
  • Бостън
Момичета,мислите ли че ще ми отива очна линия,и каква точно?
Нещо не мога да преценя 🤫
Ako те гримирам аз не бих ти сложила класическа очна линия, не мисля, че ще седи оптимално на твоите клепачи. Но бих ползвала молив за уплътняване на линията на миглите и бих го поразмазала, няма да го оставя плътен и графичен. И цветни сенки върху молива също най-вероятно бих...
Гледам те и си мисля, че последното, което бих те посъветвала при твоите прекрасни, изразителни очи в съчетание с паднал клепач е да правиш някакви сложни гримове с преливки и повече от 2-3 цвята. Колкото по-семпло, толкова според мен по-добре за теб и целта е деликатно да подчертаеш тези очи, аз не да ги "захлупиш" с тонове чернилка и друг грим. Зелено-кафяво-лешникови ли са?

# 766
Момичета,мислите ли че ще ми отива очна линия,и каква точно?
Нещо не мога да преценя 🤫
Ako те гримирам аз не бих ти сложила класическа очна линия, не мисля, че ще седи оптимално на твоите клепачи. Но бих ползвала молив за уплътняване на линията на миглите и бих го поразмазала, няма да го оставя плътен и графичен. И цветни сенки върху молива също най-вероятно бих...
Гледам те и си мисля, че последното, което бих те посъветвала при твоите прекрасни, изразителни очи в съчетание с паднал клепач е да правиш някакви сложни гримове с преливки и повече от 2-3 цвята. Колкото по-семпло, толкова според мен по-добре за теб и целта е деликатно да подчертаеш тези очи, аз не да ги "захлупиш" с тонове чернилка и друг грим. Зелено-кафяво-лешникови ли са?
Agent Provicateur, благодаря за хубавите думи!
Кафяво-лешникови са 😁
Зеленото ми е любим цвят,скоро не съм си слагала, трябва да го поправя това😉
Благодаря и за съветите,май очната линия не е за мен.

# 767
Може ли някоя снимка на въпросните идеиза грим?

# 768
  • В полите на Пирин планина
Според мен зелен или кафяв молив до линията на миглите ще стои чудесно и семпло. В края на клепача съвсем малко да се подвига линията. Светли, телесни сенки по самия клепач.

И малко по-силен грим, но като ориентир:

# 769
Според мен зелен или кафяв молив до линията на миглите ще стои чудесно и семпло. В края на клепача съвсем малко да се подвига линията. Светли, телесни сенки по самия клепач.
Скрит текст:

И малко по-силен грим, но като ориентир:

Скрит текст:

Това с очната линия е страхотно.
 Моето лице е с жълт оттенък, ужас

Последна редакция: нд, 16 сеп 2018, 17:50 от bubanka

# 770
Wind, sамо малко по-тънка трябва да е очната линия и може би опашката да не е така изтеглена.

Ето аз как се гримирам ежедневно. Не е перфектна снимка, че я изрязах, за да се вижда само грима.

# 771
 Lady Brinne, моите очи са със същата форма. Молив ли си ползвала?

# 772
  • Бостън
Wind, харесва ми формата,  харесва ми, че е кафява, но това си е вечерен лук за мен... трябва да е нещо много специално и тежко дневно.

Сладурче - нещо такова...

# 773
Wind, харесва ми формата,  харесва ми, че е кафява, но това си е вечерен лук за мен... трябва да е нещо много специално и тежко дневно.

Благодаря за клипчето, страхотно е,уникален грим.Ще пробвам и аз нещо такова или подобно,и ще се покажа 😁

# 774
Нова тема? Ще ни заключат.

# 775
Нова тема? Ще ни заключат.

Ако искате да пусна ...

Lady Brinne, моите очи са със същата форма. Молив ли си ползвала?

Гел-очната линия на Мейбълин - в бурканче е с приложена четка.

НОВА ТЕМА: http://www.bg-mamma.com/?topic=1063525.new#new

Последна редакция: вт, 18 сеп 2018, 09:23 от Lady Brinne

# 776
Wind, харесва ми формата,  харесва ми, че е кафява, но това си е вечерен лук за мен... трябва да е нещо много специално и тежко дневно.

Благодаря за клипчето, страхотно е,уникален грим.Ще пробвам и аз нещо такова или подобно,и ще се покажа 😁

Този грим е много хубав. Много нежен. Ако успея да го сътворя ще съм на седмото небе. За ежедневието е перфектен.И момичето е с очи като на моята щерка-лешниково,зелена-пъстри.

# 777
Направих нова тема:

http://www.bg-mamma.com/?topic=1063525.new#new

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт