Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 19 ян. 2018, 15:49 ч.

Клиника в Плевен

• 354
  • 4
  •   1
Отговори

Здравейте от известно време исках да напиша разочарованието  си от Екзакта Медика Плевен.Разочарована съм от няколко неща .Първо не получих правилна информация за изследванията които се провеждат там по телефона,а не съм от града,няма друг начин ,по който може да се получи информация.Другото ми разочарование е,че дори на регистратурата не си знаят цените на изследванията .В лабораторията казват едни ,а на регистратурата втори цени и изобщо нямат ясен ценоразпис,човек се чувства като просяк,че е попитал за   дадено изследване... Това не е всичко...Оказва се,че при вземане на гинекологична проба за изследване уж без да е направен преглед ,като платиш на касата цените вече са други...като цяло не са коректи ,ако са казали ,че изследването за хламидия  ПСR е 30 лв ,като отидеш на касата се оказва 45лв.Другото,което не ми харесва,че за изследване на микоплазма при получаване на резултат пише общо понятие(примерно микоплазми отрицателен),а не кои точно видове са  изследвани.....Когато отидох на гинеколожката ми остана възмутена,и добре,че няколко пъти питах кое изследват,за да и кажа кое ми е направено...Имам чувството,че персонала изобщо не е сработен и всеки си измисля каквото си иска.Пиша това ,за да внимават  хората ,а не да остават разочаровани като мен .

# 1
   Мога да кажа, че за някои изследвания аз съм доволна от МЦ "Екзакта Медика". Само един път замърсиха пробата ми със стерилна урина и оттогава станах подозрителна от провежданите изследвания. Но да ви кажа, при която и да е лаборатория да отидете, също стават грешки.

# 2
   Мога да кажа, че за някои изследвания аз съм доволна от МЦ "Екзакта Медика". Само един път замърсиха пробата ми със стерилна урина и оттогава станах подозрителна от провежданите изследвания. Но да ви кажа, при която и да е лаборатория да отидете, също стават грешки.
   Здравейте ,как са замърсили стерилната урина ,вие как разбрахте затова?

# 3
   Като повторих отново изследванията и в МЦ "Екзакта Медика" и в "Авис Медика"! Тогава МЦ "Екзакта Медика" ме стъписаха как е попаднала тази бактерия, която трябва да бъде в червата, в урината, въпреки че се изтривам и се мия по правилата.

# 4
Правила съм си изследвания там и проблеми не съм имала. Другото нещо, което ми направи впечатление е, че само телефона ти е бил единственият вариант за узнаване на резултатите. Още преди много години Екзакта мидика бяха едни от първите, които предоставиха възможност да си проверяваш резултатите онлайн.

Ето, още го има http://www.exacta-medica.com/%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B2%D0%B5%D1%8 … %D1%82%D0%B8.html

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт