Пазаруване от George(ASDA) - Тема 10

  • 108 288
  • 896
  •   1
Отговори
# 30
  • ВАРНА
  • Мнения: 2 747
https://direct.asda.com/george/womens/dresses/lace-sequin-midi-d … 0,default,pd.html

Този тип рокли с ластичната дантела са умалени - имам излишни УК10,защото в 12 ми е по-комфортно - в черно и в червено Simple Smile

# 31
  • Мнения: 818
Принципно по кое време / месец пускат пролетни / летни колекции?
 

# 32
  • Варна
  • Мнения: 211
Ако е с директна доставка до Бг с кой куриер ги доставят?

# 33
  • Мнения: 818
Ако е с директна доставка до Бг с кой куриер ги доставят?

Speedy.

# 34
  • Мнения: 18 241
Втората част от поръчката ми я няма при превозвача. На някой случвало ли му се е Джордж да пратят имейл, че нещата са изпратени, а да не се доставят? Писах им разбира се, но ми е много странна ситуацията. Толкова пъти съм пазарувала от тях, никога не е имало подобен проблем.

# 35
  • ВАРНА
  • Мнения: 2 747
Някой връщал ли е дрехи обратно в Асда,имат ли политика до какъв период след поръчката ? И трябва ли да се пазят фактурите ,с които пристигат торбите,че всичко съм хвърлила,пък се посъбраха излишни неща и бих ги върнала ...

# 36
  • Мнения: 3 635
Някой връщал ли е дрехи обратно в Асда,имат ли политика до какъв период след поръчката ? И трябва ли да се пазят фактурите ,с които пристигат торбите,че всичко съм хвърлила,пък се посъбраха излишни неща и бих ги върнала ...
Този въпрос и мен ме вълнува, но ме интересува как стоят нещата и в двата варианта, ако си порчал до английски адрес и искаш да върнеш нещо и също ако си поръчал до български адрес.
Аз исках да връщам една блуза защото дойде с някакви петна по нея, обаче за една блуза не ми се занимаваше, реших че ако не се изпере ще я хвърля и толкова. Тя се изпра Simple Smile

Ако е с директна доставка до Бг с кой куриер ги доставят?

Speedy.

Аз имам проблеми с доставките със Спиди, които се дължат на това, че Джордж като си печатат етикетите не се събира целия адрес и примерно номерът на апартамента не излиза, също не слагат телефонен номер на пакета и от Спиди си го маркират като невъзможно за доставяне поради грешен адрес, липсва телефонен номер. Но в сайта има проследяване и то работи, със същия номер на товарителницата от DPD може да се следи пратката и в сайта на Спиди, след като вече е в България.

# 37
  • Мнения: 818
И аз имам проблеми с тях. Направо не ги понасям и не само за пратки от Джордж.

# 38
  • Мнения: 1 179
През януари направих голяма поръчка с доставка директно до БГ. Разделиха я на две и тръгнаха с ден забава една от друга. Следих ги и Спиди ми ги доставиха без никакво забавяне или липса на мои координати в два последователни дни.

# 39
  • Мнения: 817
И моята януарска поръчка беше разделена на две и изпратена в два последователни дни. Пристигна всичко в един ден, като предишния ден получих СМС - и от Спиди, чак се учудих даже с момчето от Спиди го коментирахме и гледахме, че на етикета от George отново няма телефон, но явно като съм вкарана в базата данни на Спиди е излязал като са въвели име и адрес.

# 40
  • Мнения: 3 635
Да! Това най-много ме вбесява, не могат да доставят пратката защото липсва телефон, обаче ми пратиха смс да ме уведомят, че телефона липсва....

# 41
  • ВАРНА
  • Мнения: 2 747
Да! Това най-много ме вбесява, не могат да доставят пратката защото липсва телефон, обаче ми пратиха смс да ме уведомят, че телефона липсва....

Това е велико Smile

# 42
  • Мнения: 4 614
Да! Това най-много ме вбесява, не могат да доставят пратката защото липсва телефон, обаче ми пратиха смс да ме уведомят, че телефона липсва....
Виц на годината Joy

# 43
  • Сливен
  • Мнения: 825
Здравейте.Ще се радвам някой ако може да ми обясни как се прави поръчка от george  от самото начало до приключването
до сега само посредници съм използвала но вече искам сама
онзи ден се опитах да направя поръчка но май е пратих в някакъв склад Sad Ще съм много благодарна ако може на лично

# 44
  • Мнения: 3 920
Има намаление в детската секция - -20% на избрани артикули.

Общи условия

Активация на акаунт