Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 21 ян. 2018, 00:24 ч.

Някой знаели защо

• 2 039
  • 17
  •   1
Отговори
Здравейте да попитам и аз..  Мц дойде на третия месец, след раждането. Вече бебо е на девет месеца кърмя си го. Но правих кекс 😉 без да се пазя преди три месеца и си имах цикъл ама този месец нямам цикъл правих тест отрицателен е.. и наистина се страхувам някоя да била така...

# 1
От какво се страхуваш? Thinking
Ако е от това дали си бременна, направи още един тест.

Мен също ме е пропускал някой път, въпреки че съм с редовен цикъл.

# 2
Правих вече два теста но бяха отрицателни

# 3
Ще добавя какво ми каза гинеколога по този впр, по време на кърмене може да имаш или да нямаш цикъл, може да нямаш и пак да забременееш, най-вероятно по време на кърменето ще е по-оскъден и може да пропуска но след като спреш да кърмиш нещата ще се нормализират.

# 4
  • София
Кърмиш; два отрицателни теста; цикъл след необезопасения секс и те е страх дали си бременна?

# 5
Кекс е правила.

# 6
  • София
Уф, този тънък момент го пропуснах Laughing

# 7
И аз като правя кекс не се пазя. А после през акъла не ми минава да правя тестове.

# 8
Момичета просто много се притеснявам, защото нямам мц а КЕКСА 😀😀😀😀 беше преди три месеца но този месец нямам мц наболява ме кръста но го няма...

# 9
  • София
Можеш евентуално да отидеш и да те видят на ехограф. Отрицателните тестове не винаги са 100% верни. Имам приятелка, която си беше бременна след 5 отрицателни.

# 10
Към авторката, не искам да звучи като заяждане в никакъв случай, но защо не оправиш заглавието. "знае ли" са две думи.

# 11
тук във форума никои не нарича секса "кекс". нас не ни е срам когато правим любов с мъжа си,когато правим опити за бебе,когато опитите се превърнат в жестока борба. И е логично след отрицателни тестове да НЕ си бременна.

# 12
Може да имаш задържан фоликул.

# 13
Момиче, научи се да пишеш грамотно! Майка си, утре детето ти ще се учи от теб! Ти ще му бъдеш пример!
По темата - кърменето не предпазва от бременност, имай го в предвид!

# 14
Ако контактът е бил преди три месеца и тестът е отрицателен, ми се струва абсолютно невъзможно да има бременност. В края на първи триместър чхг-то е много високо и два теста не биха били отрицателни. Липсващият цикъл при кърмене може да се дължи на висок пролактин или на задържан фоликул.

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт