"Бременна ли съм?" - тема за бързи въпроси и отговори 35

  • 54 215
  • 751
  •   1
Отговори
# 285
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 15
Днес бях на доктор и той каза,че има плоден сак,закъснява ми с 5дни, а всички тестове са отрицателни Sad

# 286
  • Мнения: 16 871
При 5 днни закъснение и резултат от кръвния <0.1 докторът нещо си е въобразил Hands V
Как ще има плоден сак и ще се визуализи на ехограф, пък хормонът липсва ?

На ехограф се вижда сак при чхг около 1000. Hands V

# 287
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 15
При 5 днни закъснение и резултат от кръвния <0.1 докторът нещо си е въобразил Hands V
Как ще има плоден сак и ще се визуализи на ехограф, пък хормонът липсва ?

На ехограф се вижда сак при чхг около 1000. Hands V

Много тъжно:( Благодаря ви.

# 288
  • София
  • Мнения: 11 482
Здравейте,вчера имах два положителни теста Престо,със сутрешна урина и един вечерта(бледи черти,но все пак доста видими).Днес сутринта направих един шуърчек-отрицателен.Не знам какво да мисля вече имам час утре при личния за направление и след това веднага при гинеколога.Объркана съм,а днес и венците започнаха да ми кървят при най-лекото докосване с четката за зъби.Ще се побъркам до утре.

Дай да ги видим тези бледи черти.

# 289
  • Мнения: 16 871
Няма да се натъжаваш. Вдигай гребена и действаш, другия месец ще е с успех Wink

# 290
  • Мнения: 6 622
Пусни си пак кръвен в друга лаб,да не би да е лабораторна грешка. Ако си сигурна в доктора при които си била.

# 291
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 15
Благодаря ви Simple Smile

# 292
  • Мнения: 27
Fiuuu, според мен може да си с късна О и за това да се вижда само това..а беше друго момичето с ниските стойнисти...

# 293
  • Австрия
  • Мнения: 2 310
Здравейте,вчера имах два положителни теста Престо,със сутрешна урина и един вечерта(бледи черти,но все пак доста видими).Днес сутринта направих един шуърчек-отрицателен.Не знам какво да мисля вече

Oще от преди 2 дни се отправиха няколко добре обосновани към теб предложения за направата на кръвен тест, чрез който всичко би било вече ясно. Вместо това ти правиш тестове с урина. Защо? Ако те е страх от кръвния тест, какво остава за едно раждане?!

# 294
  • Мнения: 448
Здравейте,вчера имах два положителни теста Престо,със сутрешна урина и един вечерта(бледи черти,но все пак доста видими).Днес сутринта направих един шуърчек-отрицателен.Не знам какво да мисля вече имам час утре при личния за направление и след това веднага при гинеколога.Объркана съм,а днес и венците започнаха да ми кървят при най-лекото докосване с четката за зъби.Ще се побъркам до утре.

Дай да ги видим тези бледи черти.
Оставих тестовете вкъщи,но в крайна сметка не си правя тестове за първи път и определено знам какво е въображаема черта и тези определено не са такива.Просто се съмняваме до колко може да се вярва на Престо.

# 295
  • София
  • Мнения: 11 482
Аз вярвам на Шуър чек.
Фалшиви престо с "уж" две черти съм виждала.
Защо не си направиш наистина кръвен, като сагата ти продължава вече няколко дни?

# 296
  • Мнения: 348
Ванита, явно няма смисъл да настояваме за кръвен тест, но мога само да кажа, че с един кръвен тест ще си отговориш на въпросите и няма да размишляваш върху наситеността на чертичката и достоверността на марката тест:(

# 297
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 15
Fiuuu, според мен може да си с късна О и за това да се вижда само това..а беше друго момичето с ниските стойнисти...

Извинвам се,но мисля,че не ви разбрах.

# 298
  • Мнения: 6 622
Vanina, ЧХГ се прави не само с цел да се установи дали има б. ,а и да се разбере дали е нормално развиваща се такава чрез повтаряне на тестове на 48 часа. Това няма как да го направиш с уринен тест. Също така ако ЧХГ ти е под 1000 лекар не може да види сак (е има.и изключения),но най -много да те прати да пуснеш ЧХГ и прогестерон. Както са те посъветвали момичета. Какво те притеснява в кръвният тест?

# 299
  • Мнения: 27
Fiuuu извинявай, обърках постовете с Ванина

Общи условия

Активация на акаунт