"Бременна ли съм?" - тема за бързи въпроси и отговори 35

  • 54 151
  • 751
  •   1
Отговори
# 315
  • София
  • Мнения: 11 411
Рано е 5 дни преди цикъл.

Nadiny, ако е в друга лаборатория може да има разминавания. По-добре в същата според мен.


# 316
  • Мнения: 943
Според мен по-скоро ти е нужно второ мнение на специалист.

# 317
  • Мнения: 16 868
Nadiny, ако е в друга лаборатория може да има разминавания. По-добре в същата според мен.
И аз мисля така. Друга лабратория само ще те обърка допълнително.

Нямам закъснение още имам още 5 дни до цикъл но ми се случиха някои неща и се усъмних знам че е рано но все пак направих
На всяка страница го пишем, но отново ще кажа - за да отчете теста за бременност, ембрионт рябва да се е имплантирал/ загнездил в матката, което се случва между 7-10 дни след О. Ако си 5 дни преди цикъл, си някъде 8-9 дни след О, дори да има оплождане, може още ембрито да се придвижва по тръбите все още, как да и отчете тест?!

# 318
  • Мнения: 95
Надини не разбрах от къде си. Моят съвет е да се насочиш към някоя голяма болница. Не търси непременно гинеколог. Кажи им всичките си оплаквания. До колкото те разбрах Чхг много бавно нараства, бременност няма и няма как да се види. Не се знае от къде можеш да получиш помощ. Поне аз бих постъпила така.

# 319
  • Мнения: 180
От Бургас съм jolajo,тук хвани единия,удари втория,удави третия безнадеждно е положението!От чхг 5.90 да стига 270 не може да каже,че няма нищо или аз съм изперкала вече ,ще търся мнение и в Стз някакви предложения от там,за сега съм ходила при Ния Кирчева други ,ама наистина специалисти...че аз вече не знам на кой да имам вяра.Нито мога да пуша,нито да ям ,нито да пия ,дори едно 3в1 не ми се нрави пуиуу живот ли бе да го опиша ...Сори за изказите,ама минавам през всякакви настроения ....

# 320
  • Мнения: 6 284
Брайда,
Какво беше онова диагностичното лапаро с което оглеждаха матката и тръбите за сраствания... С него дали ще се види ако има нещо при Nadiny

# 321
  • Мнения: 180
Брайда,
Какво беше онова диагностичното лапаро с което оглеждаха матката и тръбите за сраствания... С него дали ще се види ако има нещо при Nadiny

Гейзерче,ама пак ли лапаро?Аз ще стана на решето:(То уж мойто щеше да бъде диагностично амаа и с елемент на клъц . Disappointed

# 322
  • Мнения: 16 868
Брайда,
Какво беше онова диагностичното лапаро с което оглеждаха матката и тръбите за сраствания... С него дали ще се види ако има нещо при Nadiny

Не ъм Байда, но т.к. на мен ми правиха ще се включа - на мен ми правиха трансвгнална лапароскопия. Влизат през влагалището, оглеждат маточна кухина, яйчници, влзат в тръбите.

# 323
  • Мнения: 180
Брайда,
Какво беше онова диагностичното лапаро с което оглеждаха матката и тръбите за сраствания... С него дали ще се види ако има нещо при Nadiny

Не ъм Байда, но т.к. на мен ми правиха ще се включа - на мен ми правиха трансвгнална лапароскопия. Влизат през влагалището, оглеждат маточна кухина, яйчници, влзат в тръбите.
Верчето ,а това къде го правиха има ли упойка при това чудо,боли ли ?

# 324
  • Мнения: 16 868
Nadiny, въобще не боли! Упойката беше пълна, но нямах никакъв проблем с излизането от нея. Даже много ми хареса и се оитах да уговоря анестезиолога да ми даде и за в офиса - да се опускам. хах Благодарение на тази процедура успях да забременея, след 2 аборта и последствията от тях.
Правих я в София, при др. Александър Калчев.

# 325
  • Мнения: 6 622
Верче ,а колко продължава процедурата ? Само това не съм разпитала док Grinning
И аз съм на опашката за твл след някой друг месец.

# 326
  • Мнения: 16 868
Лимонче, моята продължи по-дълго заради екстрите, които имах, бая пипкава работа си е. Гледах си записа поне 10 пъти, докато осъзная какво е павил док. Моята мисля беше към 40 минути. Но когат няма проблем е доста бързо - влиза, оглежда, евенуално драска лигавицата и си готова.
Ти диагностична ли ще правиш или има съмнение за нещо- напр. срастване/

# 327
  • Мнения: 6 622
Имам поликистоза ,а сега съм и с извънматочна, да се видят пораженията. Пък имам и съмнения за срастване от секцио. Страх ме беше от упойката и само отлагах,но май повече ме е страх от още неуспешни бременности.

# 328
  • Мнения: 16 868
Лимонче, приятелките от темата за док се шегуват, че съм му ходеща реклама, но искам да ти кажа, че тази интервенция е най-полезното нещо, което съм правила и всеки лев си заслужава! Даде ми отговори на много въпроси.
надявам се скоро да приключи възможно най-добре тази извънматочна.
Док предполагам ще ти надупчи яйчниците, ще почисти, ще надраска. Ще ти даде запис и ще обясни къде, какво и защо е правил.
Мен ме оперираха в 14ч., към 17ч. започнах да се разбуждам, започнаха да ме раздвижват и в 19 напуснах болницата. Няколко дни се чувствах много подута в корема, но е нрмално  и мина. имах дълго зацапване, но избщо не се присних, все пак доста беше работил човека. и веднага ме застъпи МЦ - общо 15 дни..........

# 329
  • Мнения: 6 622
Само да се разработят нещата в клиниката и лягам под ножа ,няма какво да му мисля. На док му имам пълно доверие ,но от упойката много ме е страх.   Два пъти съм била по упойка и двата пъти ми понесе много зле. Пък и ме гонят параноични мисли. Иначе за сега ЧХГ-то ми пада ,док потвърди ,че съм направила тубарен аборт. Следя го през 2 дни и като изкървя съм на преглед.

Общи условия

Активация на акаунт