🍒Черешката на тортата🍒 - сезон 10 (Тема 2)

  • 113 434
  • 1 364
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 22 944
Този уикенд си гледах сериала и не съм пускала телевизора, та не съм и гледала промото. Утре ще я видя какви ги свърши. Grinning

# 31
  • Мнения: 2 049
Този уикенд си гледах сериала и не съм пускала телевизора, та не съм и гледала промото. Утре ще я видя какви ги свърши. Grinning

Сподели, моля, кой е този интересен сериал? Smirk

# 32
  • Мнения: 979
Много са яки черешките в заглавието Heart Eyes

Това с надуването на тестото ми е гнусно Sick
И надуването на дудуци е гнусно. Изтървала съм предната тема явно, но да си кажа. Напълно съм съгласна с тоя русоляв, синеок актьор. Простакели, като Лора не ни се гледат. Не искам подрастващите да им подражават. Убийствено е за децата ни. Данчо Караджов се е провалил, като родител. Язък му за имиджа.

# 33
  • Canada
  • Мнения: 3 358
Благодаря за новата тема!  bouquet Много хубаво изглежда с тези черешки  Heart Eyes

# 34
  • Мнения: 13 082
Благодаря за темата! 🍒

Аз от тази седмица не очаквам нищо кой знае какво. Всички са ми антипатични, а тази Вяра не я знам и съответно нямам никакво мнение. Но Ирен, Дивна и Антон са ми направо крайно противни. Нямам идея как ще ги изтърпя.

# 35
  • 221B Baker Street
  • Мнения: 1 950
Ох, Стефанов ми е рядко противен... Но останалите ми са ок. Само се чудя на младежите, с тия модни напоследък бради, много нечистоплътно ми изглеждат...

# 36
  • Мнения: X
Помислих,че Ирен надува пикочен мехур Simple Smile

# 37
  • Мнения: X
Мерси за темата.

Половината участници др сед не ги знам кои са.

# 38
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
И надуването на дудуци е гнусно.
Ааа, ти си знаеш Laughing

Изтървала съм предната тема явно, но да си кажа. Напълно съм съгласна с тоя русоляв, синеок актьор. Простакели, като Лора не ни се гледат. Не искам подрастващите да им подражават. Убийствено е за децата ни. Данчо Караджов се е провалил, като родител. Язък му за имиджа.
Родителите са тези, които възпитават децата си. Но е по-лесно вината да се прехвърли на другите по веригата - учители, певици и на кой ли още не. Актьорът, ако наистина е сектант....той пък какъв пример е за децата?! Tired И къде му е мъжкото, кавалерското възпитание?!

# 39
  • Мнения: 11 543
Благодаря за новата тема и аз!  bouquet Много ми харесват черешките в заглавието.  Party
Надявам се следващата петорка, ако не могат да готвят поне да се държат прилично, а пък ако се окаже, че някой може и да готви...ехей...  Grinning За сега симпатизирам на Ангел и Дивна и дано до края на седмицата не ме разочароват.

# 40
  • Мнения: X
За тази Вяра и аз чувам за първи път.
От всички участващи тази седмица ми е най-симпатичен Ангелчо.
Дано Ирен не превърне вечерята в спомени по Ламбо, че май само в Черешката не се е оплакала.
Очаквам Антон да се мазноти на всички.

# 41
  • Мнения: 3 883
Благодаря за темата! 🍒

Аз от тази седмица не очаквам нищо кой знае какво. Всички са ми антипатични, а тази Вяра не я знам и съответно нямам никакво мнение. Но Ирен, Дивна и Антон са ми направо крайно противни. Нямам идея как ще ги изтърпя.

Аз обратно, надявам се на смях и повече кулинарни интерпретации и показно, идеи.
Миналоседмичните участници бяха дважди по-неприятни някак. Само ми се иска да вметна, понеже дъщеря ми изкоментира монолога на актьора от миналата седмица и реакциите на двете "певици": Той, каза, ги търпя 4 вечери да се държат пиянски, махленски грозно, баш си беше трибуна предаването да каже на глас всичко, въпреки, че знаеше, че реакцията ще е негативна към него. Поне да си каже, то това само остава вече.

# 42
  • Мнения: 614
Много са яки черешките в заглавието Heart Eyes

Това с надуването на тестото ми е гнусно Sick
И надуването на дудуци е гнусно. Изтървала съм предната тема явно, но да си кажа. Напълно съм съгласна с тоя русоляв, синеок актьор. Простакели, като Лора не ни се гледат. Не искам подрастващите да им подражават. Убийствено е за децата ни. Данчо Караджов се е провалил, като родител. Язък му за имиджа.
Наистина ли мислиш така?
Аз в тийн годините си слушах Нирвана. Не съм станала наркоманка, заради успеха на моите родители за възпитанието ми... Сигурна съм, че ако бях станала, нямаше да смятат, че провалът е в родителите на Кърт;)

# 43
  • Мнения: 7 847
Благодаря за темата Flowers Hibiscus
Дано наистина да е весела тази седмица. От участниците за сега най- симпатичен ми е Ангел. Дано не ме разочарова.

А бе защо и се връзвате на dora24? Понякога ми струва, че това е мъж. А и никак не си представям жена на 50, 52 ли беше с такъв речник и ... коментари. Все си мисля, че това е Сандокачев, но сигурно греша.. Но хора разни. Някои профили просто ги подминавам. За лична хигиена.

# 44
  • Мнения: 3 883
Тя и затова е написала, че Д. Караджов се е провалил като родител. От там насетне-всички под влиянието на Лорчето-имат родители, които имат работа да вършат и да обясняват пошла ли е Лорчето или не е, възпитана ли е или не е и т.н. Не я знам коя е тази дора, тук явно я познавате, но и аз мисля в случая като нея.

Общи условия

Активация на акаунт