Бременност и здравна каса

  • 1 400
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 61
Здравейте! Искам да попитам какво покрива здравната каса при раждане в болниците, които работят с нея? Изследвания, престой, самото раждане? Извинявам се ако има такава тема или въпроса е обсъждан скоро, но това, което намерих аз като информация е от далечната 2014, също се извинявам  ако не е това правилния раздел, но съм още  нова:hugs:

# 1
  • Мнения: 25 645
Раждането е безплатно. Отиваш като започне да те боли и дежурните ще решат какво имаш нужда.
Отделен въпрос е, че много малко българки раждат така.

# 2
  • Мнения: 836
Напишете в google "бременност здравна каса", първият линк е за pdf файл с подробно обяснение.

Раждането е безплатно, престоят също. Има изключения - избор на екип, вип стая.

Когато изберете конкретно лечебно заведение, разгледайте добре официалния ценоразпис и отидете на "Ден на отворените врати" - ще получите полезна информация.

Не се покриват феталните морфологии и фетална ехокардиография. Не са задължителни, но е добре да се направят.

# 3
  • Мнения: 61
Напишете в google "бременност здравна каса", първият линк е за pdf файл с подробно обяснение.

Раждането е безплатно, престоят също. Има изключения - избор на екип, вип стая.

Когато изберете конкретно лечебно заведение, разгледайте добре официалния ценоразпис и отидете на "Ден на отворените врати" - ще получите полезна информация.

Не се покриват феталните морфологии и фетална ехокардиография. Не са задължителни, но е добре да се направят.

Да,тях вече съм ги направила. Благодаря за отговорите:joy:

Общи условия

Активация на акаунт