Кауфланд - тема 26

  • 93 472
  • 728
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 871
Навсякъде слагат растително масло на стафидите, така ги предпазват още преди пакетирането мисля.

# 31
  • Мнения: 19 007
Айсбергът беше много зле при нас вчера, съвсем тънък, увит в найлон, даже не беше запечатан, във Фантастико беше по-хубав и по-евтин миналата седмица

# 32
  • Мнения: 2 285
Днес си взех стафиди от намалените на Rois,не съм от хората, които четат етикетите отзад, понякога от любопитство поглеждам за произхода, но ми направи впечатление, че към състава пишеше освен стафиди и растителна мазнина, консервант и някакво Е ? Не съм сигурна, но ми се стори странно, някой ако има пакет стафиди на друга марка, може ли да погледне и да каже какво пише отзад, защо нямам спомен друг път да съм виждала подобни неща в състава на ... стафиди Tired

Попрекалили са с екстрите, да. Имам вкъщи един пакет турски, тъмни - доста натурални изглеждат - 99,5% стафиди и 0,5% памуково масло.

# 33
  • Мнения: 2 820
Нито в понеделник, нито във вторник е имало грейпфрути и гъби след 18 часа. Бях поръчала на ММ и моркови, които не са на промоция, но в понеделник не е имало. Поне закачалки, маслини и чушки е взел.

# 34
  • Мнения: 20 157
Аз взимам едни турски стафиди, на пакета на които пише 100% стафида, без никакви добавки. Много са хубави.

# 35
  • Мнения: 38
и аз си взимам от тях, невероятни са

# 36
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 802
Аз да похваля ММ, че днес след работа е минал през Кауфланд и е купил невероятно вкусни:
на 80% намаление - от 0.79 лв. на 0.16 лв. На редовна цена не бих си купила, че са само 37 г, но пък са мноооооооого вкусни.
Ей затова не мога да се откажа от Кауфланд, все има какво да си купиш. Sad

# 37
  • Пловдив
  • Мнения: 101
Нито в понеделник, нито във вторник е имало грейпфрути и гъби след 18 часа. Бях поръчала на ММ и моркови, които не са на промоция, но в понеделник не е имало. Поне закачалки, маслини и чушки е взел.
Днес в Лидл  грейпфрутите бяха на 0,99 лв

# 38
  • Русе
  • Мнения: 7 057
Нито в понеделник, нито във вторник е имало грейпфрути и гъби след 18 часа. Бях поръчала на ММ и моркови, които не са на промоция, но в понеделник не е имало. Поне закачалки, маслини и чушки е взел.
Днес в Лидл  грейпфрутите бяха на 0,99 лв
Те и в Кауфланд са си толкова. Явно са много търсени, защото тази сутрин в 8 ч. тъкмо бяха заредени. Касетите бяха на височина над 1,50 м. на 4 колонки. Вечерта след 17,30 ч. бяха останали само 2 полупразни касети. Взех си 3 грейпрута за проба. Харесаха ми.
Тъкмо зареждаха касетки с гъби. Днес имаше и дребни, та си избрах и от тях.
Похвалвам промоционалната скумрия. Вкусна и сочна. При предната промоция беше суха и тричава.

# 39
  • Мнения: 292
В новата брошура има апарати за кръвно , някой има ли впечатления от тази марка??

# 40
  • Мнения: 355
Здравейте,да ви попитам някой скоро да е ходил до К,да каже да ли има останали тигани за палачинки?

# 41
  • София
  • Мнения: 4 192
Пластмасови шейни в София да са останали някъде?

# 42
  • София
  • Мнения: 4 709
Въпрос относно тортите в кауфланд ....става въпрос за кф в Банишора ,мм е гледал торта с Мечо Пух ,харесала му обаче нали е мъж (нищо лично към мъжете)въобще не се е сетил да пита с поръчка ли е ,цена и т.н. та ще помоля ако някой знае нещо за тези торти нека сподели и мнение .... рождения ден ни е на 5 февруари ☺

# 43
  • Мнения: 35 109
Простете, има ли нова брошура?

# 44
  • Мнения: 19 007
Ровя из сайтовете от сутринта, но не я намирам

Общи условия

Активация на акаунт