Четвърти клас - II тема

  • 85 813
  • 740
  •   1
Отговори
# 690
  • у дома с любимите си хора
  • Мнения: 859
Мисля да купувам нова раница,която да е по-лека,защото помагалата и учебниците в 5 клас са ужасно много и тежки.Старата и раница е на Хрелиц-хубава и здрава е,с прегради,но тежи 1,200кг.

# 691
  • Мнения: 4 125
Мисля да купувам нова раница,която да е по-лека,защото помагалата и учебниците в 5 клас са ужасно много и тежки.Старата и раница е на Хрелиц-хубава и здрава е,с прегради,но тежи 1,200кг.
аз да ви кажа не мога да харесам раница
искам да е с повече прегради, да не изглежда детска, страничните джобове да не са мрежи, гърбът да не е от най-твърдите, да е изчистена, в един ,макс два цвята-без картинки
разгледах всичко в нето, но нищо не харсвам

# 692
  • Перник
  • Мнения: 4 863
Аз пък преди малко гледах раници в ali express и харесах много. Но на картинка. Какво би дошло в действителност не знам. Все още не мога да се престраша да поръчам от китайците Rolling Eyes

# 693
  • Мнения: 1 231
Аз пък преди малко гледах раници в ali express и харесах много. Но на картинка. Какво би дошло в действителност не знам. Все още не мога да се престраша да поръчам от китайците Rolling Eyes
Всичко вече поръчвам от Али-то. Повечето БГ сайтове  зареждат от там и тук го продават на двойна и тройна цена. Като поръчам от български сайт, куриерската ми излиза между 4 и 6лв, а от Китай безплатно. Досега всичко е било супер качествено. За всеки артикул си има коментари, както и за търговците, затова се стараят да са коректни, за нямат негативни коментари.

# 694
  • Перник
  • Мнения: 4 863
Аз пък преди малко гледах раници в ali express и харесах много. Но на картинка. Какво би дошло в действителност не знам. Все още не мога да се престраша да поръчам от китайците Rolling Eyes
Всичко вече поръчвам от Али-то. Повечето БГ сайтове  зареждат от там и тук го продават на двойна и тройна цена. Като поръчам от български сайт, куриерската ми излиза между 4 и 6лв, а от Китай безплатно. Досега всичко е било супер качествено. За всеки артикул си има коментари, както и за търговците, затова се стараят да са коректни, за нямат негативни коментари.

То е ясно, че всичко нaвсякъде е Made in China Simple Smile Ще взема да се престраша пък.

# 695
  • На морето!
  • Мнения: 5 753
Чети фийдбека, гледай за реални снимки и няма да имаш проблем.

# 696
  • Мнения: 1 601
Аз ще вземам раница на Nikidom, испански са и всъщност не са раници в истинския смисъл на думата. На малката взех миналата година и съм много доволна. Иначе неговата Херлиц си е здрава, но...какво да го правиш. Макар да е в същото училище сменя паралелката с профилирана, няколко деца от класа ще са заедно.

# 697
  • Мнения: 19 294
Да уточня само, че за пратки от Китай трябва да се гледа цената да не надвишава 30лв. Иначе пратката отива в митницата и се плаща ДДС.
Моята е на зооучилише тази седмица. Много й харесва и го препоръчвам. Разказват им за историята на зоопарка, за разни животни, играят игри, хранят животинки. Свършва в 16 и има време и за други неща след това.
Искам и една седмица на рисуване да я запиша, но като гледам, няма къде да го вмъкна. Ваканцията преполви Tired Face

# 698
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 417
Да уточня само, че за пратки от Китай трябва да се гледа цената да не надвишава 30лв. Иначе пратката отива в митницата и се плаща ДДС....
Или 30 лв., или 30$, беше, но има един трик: в полето за бележки към поръчката може да помолиш the seller да пише стойността по ниска от 30 единици или да отбележи стоката като подарък. Обикновено при такава молба пишат стойност 1-2 долара. Досега нито една покупка от Али Експрес не ми е попадала на митница (то и не съм поръчвала от 5 години поне, де).

А що за птица е това зооучилище? За София ли става дума и в софийския зоопарк ли се провежда? Ще съм изключително благодарна за повече инфо. За всеки случай ще си проверя и в интернет, на сайта на зоопарка.

# 699
  • Мнения: 19 294
Вярно, че имаше такава опция за подарък. Аз понеже поръчвам често от айхърб и там почти стриктно следят пратките. От Алито поръчвам някакви дреболии и досега не са надвишавали сумата.
А зооучилището е в софийския зоопарк. Записването става някъде пролетта и има големи опашки с номерчета. Отива се раничко, най-добре поне час-час и половина по-рано преди започване на записването. Благодаря на Заслон, че ми каза навреме за срока. Децата са в групи по двайсетина за по 1 седмица от 10-16ч.

# 700
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 417
Е, значи няма смисъл и да проверявам. Много благодаря за информацията, явно съм изпуснала споделеното от Заслон.

# 701
  • София
  • Мнения: 5 186
И аз да дам отзив,  зооучилището много ни харесва Simple Smile
Записването обаче е ад, беше през месец май, местата свършват за един ден!
Мисля, че и зоопаркът повече ни харесва отпреди няколко години.

# 702
  • Мнения: 256
Здравейте ,преместихме се в 120 оу ,на някоя мама детенцето да е било до 4 клас там да даде отзиви? И има ли някой на който детето ще е 5 клас сега на есен?
Благодаря

# 703
  • София
  • Мнения: 5 186
Честито! Нямам дете там, но приятелски деца имаме, доволни са. Запишете се на  английски, школата е много резултатна и с ниска цена!
"Мери Попинз"

# 704
  • Мнения: 256
Честито! Нямам дете там, но приятелски деца имаме, доволни са. Запишете се на  английски, школата е много резултатна и с ниска цена!
"Мери Попинз"


Благодаря

Общи условия

Активация на акаунт