Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

  • 23 ян. 2018, 12:12 ч.

Закъснява ми

  • 684
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
Здравейте дами!Преди 3 седмици изпих 2 антибиотика след това влязох в болница за операция (нищо свързано с долната част на тялото) и ми сложиха пълна упойка след което изпих още 3 антибиотика и една чанта други лекарства и отделно 3 дни венозен антибиотик..Та въпроса ми е нормално ли е да ми закъснява след всичките тези химии?

# 1
  • Плевен
  • Мнения: 307
Напълно възможно и МЦ да ти закъснява след толкова прием на антибиотици. Много медикаменти потискат цикъла (антибиотици, Вит С...)

# 2
  • Мнения: 3 356
Направи си тест за бременност, иди на гинеколог. Друго какво можем да ти кажем... При всяка жена е различно.

# 3
  • Мнения: 4 086
Направи си тест за бременност.

Ако не е правила секс, не е нужно да си прави тест.
Най-добре на лекар.

# 4
  • Мнения: 66
Здр.исках и аз да споделя предстой ми лапароскопия след една седмица и точно този месец реши да ми закъснява МЦ възмижно ли е да съм бременна при положение,че на вагинален ехограф гинеколога ми каза,че май вижда хидросалоингс.много странно а на мен яинаги ми е бил точен цикъла днеа ми е 3 ти ден закъснение????Благоддаря ви предяарително

# 5
  • Мнения: 66
Здр.исках и аз да споделя предстой ми лапароскопия след една седмица и точно този месец реши да ми закъснява МЦ възмижно ли е да съм бременна при положение,че на вагинален ехограф гинеколога ми каза,че май вижда хидросалоингс.много странно а на мен яинаги ми е бил точен цикъла днеа ми е 3 ти ден закъснение????Благоддаря ви предяарително

Редакция на ключовите думи на тема



Общи условия

Активация на акаунт