На каква осветление спят децата ви нощем?

  • 3 281
  • 115
  •   1
Отговори
  • Мнения: 318
Здравейте! Интересува ме вашите бебчета, а и по-големи деца на какво осветление спят вечер и защо?
Моят по-голям син е спял на тъмно винаги, още от бебе, но не защото така съм искала, а просто съм нямала нощна лампа. Сега нямам проблеми с неговото спане.
Малкия е на два месеца и вечер имам включена нощна лампа не защото на него много му трябва, а аз да го наблюдавам вечер, като се закашли или като се дави. Но скоро смятам да я премахна тази практика, защото, аз самата мразя да спя на светлина. Wink

# 1
  • Мнения: 5 790
На тъмно спи още откакто се е родила.

# 2
  • Мнения: 46 477
От раждането спи на тъмно, вкъщи нощни лампи нямаме  Simple Smile

# 3
  • Мнения: 481
Спят си в отделна стая, на затворена врата и на тъмно! Да свикват от малки и после да нямаме проблеми....

# 4
  • Мнения: 271
на работещ телевизор.не заради светлината,а заради шума.ако е тихо не може да спи и се буди от най-малкия шум

# 5
  • Мнения: 5 391
Първите дни и ние спяхме на нощна лампа, за да държа всяко движение под око, вече спим на тъмно Peace

# 6
  • Мнения: 1 259
Все още спи на нощтна лампа, не толкова заради него,а заради мен.Като измрънка през нощта да не се спъна като ходя при него.Сега мислим  да си го приберем при нас и тогава ще спи на тъмно Peace

# 7
  • Мнения: 1 555
Синът ми спи и с нащна лампа, и без, най-вече я включвам заради себе си! Иначе няма проблеми да спи на тъмно

# 8
  • Мнения: 683
Първите дни и ние спяхме на нощна лампа, за да държа всяко движение под око, вече спим на тъмно Peace
На нощна докато се будеше нощем да ми е по-лесно на мен. После на тъмно.

# 9
  • Мнения: 680
От раждането спи на тъмно, вкъщи нощни лампи нямаме  Simple Smile

 smile3521

# 10
  • в баира
  • Мнения: 861
На тъмно спят и двете ми деца от самото им раждане.

# 11
  • София
  • Мнения: 6 788
На тъмно, ниога не е спала на лампа, нямам идея как може да се спи на светло  Rolling Eyes. като се е налагало да я погледна като малко бебе съм палила една нощна лампичка, която бързо се развали и след това не сме купували друга.

# 12
  • Мнения: 3 356
На ТВ-то ,но заради мен - да виждам къде ходя

# 13
  • Севлиево
  • Мнения: 1 666
На тъмно спи още откакто се е родила.

и Деси така!

# 14
  • Мнения: 99
На тъмно и спи много добре

Общи условия

Активация на акаунт