Дайте идея какво точно да направя?

  • 1 942
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 39 741
Червеното е трудно за махане. Отиди на фризьор и я питай какви кичури могат да станат, дали ще ти отиват и т.н.
Туй твоето червено ми харесва Simple Smile

# 16
  • София
  • Мнения: 6 789
Първо, благодаря за мненията.  bouquet
И аз като си гледам снимките ми харесва как ми стои червената коса, обаче като се погледна в огледалото искам на всяка цена да си сменя главата вече, че не мога да я понасям такава.  Laughing
утре така или иначе ще ходя до фризьорката да ми изправи косата, ще попитам какво мисли. Обаче как да и имам доверие се чудя...мож всичко да ми каже и да обещае,а накрая нищо да не излезе... Crazy

# 17
  • Мнения: 12 583
Клеми, ако добре си спомням боята ти е като моята, Лонда Вулкано. Тази боя ще ти е много трудно да свалиш
Сори за отклонението, ама за пръв път чувам някой да се оплаква от червена боя, която не може да се махне! Досега всичките ми познати все се оплакват, че трябва много често да се боядисват, защото им се измивал червеният цвят, а преди време и мен това ме отказа да се боядисвам в червено, макар че много се харесвам с червена коса. Кажете ми, моля ви - каква е тази боя - някаква професионална ли е, колко струва, как се отразява на косата? Затрупах ви с въпроси, но ще ви бъда много благодарна, ако ми отговорите

# 18
  • Мнения: 4 629
Клеми, ако не я обезцветиш косата няма как да постигнеш гамата, която искаш (на снимките, които си показала)

# 19
  • София
  • Мнения: 7 097
От червеното наистина няма отърване... #Cussing out Аз се боядисвах с Палете - първо червено, после кафяво, като всеки път използвах по-светъл нюанс кестеняво. Ами, винаги си имах червеникав отенък...Сега си пускам моя си цвят, който е нещо като на снимките, които си пуснала Клеми /основата/. Още едно-две подстригвания и ще паднат всички бои и въпреки това още ми червенеят краищата.

# 20
  • София
  • Мнения: 6 789
Преди 10 дни се боядисах в тъмно кестеняво. Така решихме заедно с фризьорката. Седващия месец ще ме боядиса в малко по-светъл нюанс и след месец,или два ще сложим много и тънки много светли кичури, за да се получи това, което искам. За сега боята не е паднала, седи много естествено. Е, още със слагането леко прозираше червеното , но е готин отенък. Wink Така че, за има-няма 2-3 месеца, ще съм на финалната права с прическата. Peace

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 252
От червеното наистина няма отърване... #Cussing out Аз се боядисвах с Палете - първо червено, после кафяво, като всеки път използвах по-светъл нюанс кестеняво. Ами, винаги си имах червеникав отенък...
Да, трудно е свалянето на червеното. Аз от години се боядисвам така и тази пролет реших да променя нещата. Направих се на гъсти тънки кичурчета. След това боядисах цялата коса с кафяв нюанс. Когато боята започна да се отмива, малко по малко се показаха и кичурите. Много ефектно стана. Обаче основата на косъма си червенее. Така че докато не се изреже напълно, няма махане.
Тая боя е като черната, същата работа.

# 22
  • Мнения: 5 647
Кичурите са идеални за лятото, още повече ако ги направиш в медни тонове.

Общи условия

Активация на акаунт