като фолк певица

  • 3 272
  • 32
  •   1
Отговори
  • Мнения: 812
как да се гримирам като фолк певица-някои ако знае мола да ми каже,какви марки гримове използват и тн. smile3502

# 1
  • София
  • Мнения: 35 919
как да се гримирам като фолк певица-някои ако знае мола да ми каже,какви марки гримове използват и тн. smile3502
Гримират ги професиналисти- гримьори. Мисля,че ще ти е доста трудно сама да го направиш.

# 2
  • Мнения: 812
поне мога да опитам виж това ми е голама мания - гримът

# 3
  • Мнения: 2 936
аз имах някаква брошура-на Мейбълин май беше,в нея имаше описани начини на гримиране.провери където има стилажи на декоративна козметика-дават се като рекламни

# 4
  • София
  • Мнения: 35 919
поне мога да опитам виж това ми е голама мания - гримът

Запиши се на курс по гримьорство. Мисля, че бяха по 3 или 5 дена.  Wink

# 5
  • Мнения: 723
Защо пък да не може сама, аз доста успешно се справям с такъв грим, дори е по-лесно, отколкото лек ежедневен грим. Но ако не можеш сама, отиди на гримьор, запомни как го прави и повтори после сама.  Peace

# 6
  • София
  • Мнения: 35 919
Защо пък да не може сама, аз доста успешно се справям с такъв грим, дори е по-лесно, отколкото лек ежедневен грим. Но ако не можеш сама, отиди на гримьор, запомни как го прави и повтори после сама.  Peace
След като пита как - може би неможе.
Аз също мога и се гримирам винаги доста силно. Но това си е изкуство. Ако не можеш, трябва някой да те научи.

ПП. Лесно е, който има талант за това Wink

# 7
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 204
аз имах някаква брошура-на Мейбълин май беше,в нея имаше описани начини на гримиране.провери където има стилажи на декоративна козметика-дават се като рекламни

Аз имам такава брошура на Манхатън. Даже две, за различните сезонни тенденции. Хубави са.

# 8
  • Мнения: 5 317
И на Севънтин има такива брошури.

# 9
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
как да се гримирам като фолк певица-някои ако знае мола да ми каже,какви марки гримове използват и тн. smile3502

То това е мн. лесно. Laughing
При гримът на фолк певиците обик. се прави една кардинална грешка, а именно, акцентира се и на очите, и на устните. Така, че докопваш някакви гримове, без значение по-скъпи или евтини и мажеш смело.
Сенки на очите, по възможност в по-ярки тонове, може да сложиш и изкуствени мигли, черният молив или очната линия е задължителна.
Подсилен, повече от необходимо руж.
На устните молив и по-ярко червило, напластено. И най-важното, устните се очертават с молива извън контура.
Успех. Това, което пиша, е напълно сериозно. Не ти се подигравам. Следвай инструкциите и ще видиш, че крайният резултат ще е зашеметяващ. Peace

# 10
  • Мнения: 54
много се позабавлявах с тази тема! благодаря ви! оправихте ми насроението!

# 11
Ти пък намери като кой да се гримираш newsm11

# 12
  • София
  • Мнения: 35 919
Ти пък намери като кой да се гримираш newsm11
newsm62

# 13
как да се гримирам като фолк певица-някои ако знае мола да ми каже,какви марки гримове използват и тн. smile3502

Ужас, на мен лично тези момичета ми приличат на проституки, ако решиш да се гримираш така най-добре ще е за вечерен грим, макар че пак мисля че е прекалено...

# 14
  • Мнения: 2 379
как да се гримирам като фолк певица-някои ако знае мола да ми каже,
Ако искаш да си като Азис, трябва да си изрусиш мустаците yesyes

Общи условия

Активация на акаунт