като фолк певица

  • 3 273
  • 32
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 812
как да се гримирам като фолк певица-някои ако знае мола да ми каже,какви марки гримове използват и тн. smile3502

# 1
  • София
  • Мнения: 35 919
как да се гримирам като фолк певица-някои ако знае мола да ми каже,какви марки гримове използват и тн. smile3502
Гримират ги професиналисти- гримьори. Мисля,че ще ти е доста трудно сама да го направиш.

# 2
  • Мнения: 812
поне мога да опитам виж това ми е голама мания - гримът

# 3
  • Мнения: 2 936
аз имах някаква брошура-на Мейбълин май беше,в нея имаше описани начини на гримиране.провери където има стилажи на декоративна козметика-дават се като рекламни

# 4
  • София
  • Мнения: 35 919
поне мога да опитам виж това ми е голама мания - гримът

Запиши се на курс по гримьорство. Мисля, че бяха по 3 или 5 дена.  Wink

# 5
  • Мнения: 723
Защо пък да не може сама, аз доста успешно се справям с такъв грим, дори е по-лесно, отколкото лек ежедневен грим. Но ако не можеш сама, отиди на гримьор, запомни как го прави и повтори после сама.  Peace

# 6
  • София
  • Мнения: 35 919
Защо пък да не може сама, аз доста успешно се справям с такъв грим, дори е по-лесно, отколкото лек ежедневен грим. Но ако не можеш сама, отиди на гримьор, запомни как го прави и повтори после сама.  Peace
След като пита как - може би неможе.
Аз също мога и се гримирам винаги доста силно. Но това си е изкуство. Ако не можеш, трябва някой да те научи.

ПП. Лесно е, който има талант за това Wink

# 7
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 204
аз имах някаква брошура-на Мейбълин май беше,в нея имаше описани начини на гримиране.провери където има стилажи на декоративна козметика-дават се като рекламни

Аз имам такава брошура на Манхатън. Даже две, за различните сезонни тенденции. Хубави са.

# 8
  • Мнения: 5 317
И на Севънтин има такива брошури.

# 9
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
как да се гримирам като фолк певица-някои ако знае мола да ми каже,какви марки гримове използват и тн. smile3502

То това е мн. лесно. Laughing
При гримът на фолк певиците обик. се прави една кардинална грешка, а именно, акцентира се и на очите, и на устните. Така, че докопваш някакви гримове, без значение по-скъпи или евтини и мажеш смело.
Сенки на очите, по възможност в по-ярки тонове, може да сложиш и изкуствени мигли, черният молив или очната линия е задължителна.
Подсилен, повече от необходимо руж.
На устните молив и по-ярко червило, напластено. И най-важното, устните се очертават с молива извън контура.
Успех. Това, което пиша, е напълно сериозно. Не ти се подигравам. Следвай инструкциите и ще видиш, че крайният резултат ще е зашеметяващ. Peace

# 10
  • Мнения: 54
много се позабавлявах с тази тема! благодаря ви! оправихте ми насроението!

# 11
Ти пък намери като кой да се гримираш newsm11

# 12
  • София
  • Мнения: 35 919
Ти пък намери като кой да се гримираш newsm11
newsm62

# 13
как да се гримирам като фолк певица-някои ако знае мола да ми каже,какви марки гримове използват и тн. smile3502

Ужас, на мен лично тези момичета ми приличат на проституки, ако решиш да се гримираш така най-добре ще е за вечерен грим, макар че пак мисля че е прекалено...

# 14
  • Мнения: 2 379
как да се гримирам като фолк певица-някои ако знае мола да ми каже,
Ако искаш да си като Азис, трябва да си изрусиш мустаците yesyes

# 15
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Бъзикаш се все пак, хванах те!  Mr. Green

# 16
Цитат
Ако искаш да си като Азис, трябва да си изрусиш мустаците yesyes

 Joy JoyКъртиш мивки ей Joy Joy

# 17
  • Мнения: 2 818
По принцип не се гримирам изобщо, но са ме гримирвали няколко пъти професионални гримьори по разни поводи и мога да кажа, че си трябва едно много добро познаване на продукти, освен художническите дарби. Също така на снимки, осветлението е една голяма част от това грима да изглежда както трябва... Но ако имаш предвид само очите, можеш както са ти предложили вече да отидеш на курс или пък да си събереш материал от снимки, от който да се научиш, опитвайки да "прерисуваш".

# 18
  • Мнения: 193
Цитат
Ако искаш да си като Азис, трябва да си изрусиш мустаците yesyes
ей, bubolina107
направо ме размаза от смях Joy Joy smile3532 smile3532

# 19
Вие май вече взехте да се забавлявате,а?

# 20
  • Мнения: 2 274
Хората к`ви цели имат!

# 21
  • Мнения: 812
Хората к`ви цели имат!
[всеки си има право на личен избор  и вкус нали?/quote]

# 22
  • София
  • Мнения: 35 919
По принцип не се гримирам изобщо, но са ме гримирвали няколко пъти професионални гримьори по разни поводи и мога да кажа, че си трябва едно много добро познаване на продукти, освен художническите дарби. Също така на снимки, осветлението е една голяма част от това грима да изглежда както трябва... Но ако имаш предвид само очите, можеш както са ти предложили вече да отидеш на курс или пък да си събереш материал от снимки, от който да се научиш, опитвайки да "прерисуваш".
newsm10

# 23
  • Мнения: 7 186
Гримът на фолк певиците е тежък, сценичен и не е подходящ за ежедневието. Най- добре да отидеш при професионален гримьор, примерно при мис Бони, който гримира доста от певачките, само че взимал доста скъпо, май към 200 кинта за грим.

# 24
  • Мнения: 562
Гримът на фолк певиците е тежък, сценичен и не е подходящ за ежедневието. Най- добре да отидеш при професионален гримьор, примерно при мис Бони, който гримира доста от певачките, само че взимал доста скъпо, май към 200 кинта за грим.

200 лева? #Crazy Виждала съм Кирил Чалъков да ги гримира. Той ми направи вечерен грим за 40 лв.

# 25
  • Мнения: 583
Гримът на фолк певиците е тежък, сценичен и не е подходящ за ежедневието. Най- добре да отидеш при професионален гримьор, примерно при мис Бони, който гримира доста от певачките, само че взимал доста скъпо, май към 200 кинта за грим.

200 лева? #Crazy Виждала съм Кирил Чалъков да ги гримира. Той ми направи вечерен грим за 40 лв.
офф:пола, къде гримира кирил чалъков-в салон ли, приема ли със записване и т. н.?

# 26
  • Мнения: 7 186
Гримът на фолк певиците е тежък, сценичен и не е подходящ за ежедневието. Най- добре да отидеш при професионален гримьор, примерно при мис Бони, който гримира доста от певачките, само че взимал доста скъпо, май към 200 кинта за грим.

200 лева? #Crazy

Ми не знам, не съм ползвала услугите му Crazy, бях чела из форума, че толкова взимал. Confused

# 27
  • Мнения: 3 248
Мис Бони взима горе долу колкото Кирил Чалъков! Peace

# 28
  • Мнения: 803
Гримът на фолк певиците е тежък, сценичен и не е подходящ за ежедневието. Най- добре да отидеш при професионален гримьор, примерно при мис Бони, който гримира доста от певачките, само че взимал доста скъпо, май към 200 кинта за грим.

Според мен 200лв. е, ако е с тях по време на снимки на клипове, когато трябва гримът да се сменя, или да се пооправя.
Друга гримьорка, която гримира фолк-певиците е Джули, тя взима около 35-40лв.
От Кирил Чалъков, аз лично съм много доволна! За абитуриентския ми бал (преди 2 години) ми взе 30лв., гримът не мръдна, а и смея да кажа, че ме направи много, ама много красива.
Ако някой се интересува, мога да дам тел-а на Кирил Чалъков, доколкото знам не гримира в определен салон.

# 29
  • Мнения: 5 622
Гримът на фолк певиците е тежък, сценичен и не е подходящ за ежедневието. Най- добре да отидеш при професионален гримьор, примерно при мис Бони, който гримира доста от певачките, само че взимал доста скъпо, май към 200 кинта за грим.

Баси, тоя се осра.

# 30
  • Мнения: 590

.
Гримът на фолк певиците е тежък, сценичен и не е подходящ за ежедневието. Най- добре да отидеш при професионален гримьор, примерно при мис Бони, който гримира доста от певачките, само че взимал доста скъпо, май към 200 кинта за грим.

Според мен 200лв. е, ако е с тях по време на снимки на клипове, когато трябва гримът да се сменя, или да се пооправя.
Друга гримьорка, която гримира фолк-певиците е Джули, тя взима около 35-40лв.
От Кирил Чалъков, аз лично съм много доволна! За абитуриентския ми бал (преди 2 години) ми взе 30лв., гримът не мръдна, а и смея да кажа, че ме направи много, ама много красива.
Ако някой се интересува, мога да дам тел-а на Кирил Чалъков, доколкото знам не гримира в определен салон.



За сватбата на сестра ми ме  е гримирала Джули. Малко повечко парички взе,но всяка стотинка си заслужаваше.И като жена е много готина и лъчезарна

# 31
  • Мнения: 3 835
От време на време гледам ФЕН ТВ и гримът на певиците е много готин, направо са като за списание. Съчетание тъмни очи, тъмни устни не се среща. Повечето са с почти безцветни глосове на устните. Правят ги много красиви, успяват да им скрият недостатъците.
Преди бях чувала, че повечето ги гримира Къркеланов.

# 32
  • Мнения: 1 541
...Преди бях чувала, че повечето ги гримира Къркеланов.

 Mr. Green Kъркеланов е фотограф и не си спомням да е сменял професията си  Wink Това само за пояснение де. Виж неговата гримъорка наистина е много добра  Peace Аз поне останах възхитена от работата и на двамата

А за съвет за гримирането май няма да съм от полза, защото аз бих те посъветвала да не се докарваш така НИКОГА, ако искаш да излъчваш някакъв стил изобщо.....но това си е мое мнение  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт