Дайте идея

  • 1 385
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 372
Косата ми е чуплива и хвърчаща, имам едни малки косъмчета най-отгоре на главата, които хвърчат буквално нагоре Cry Какво да и направя на тази смотана коса, за да е по-сплескана и загладена, писна ми от нея Cry

# 1
  • Мнения: 5 299
И моята коса е така. Това се получава, заЩото  косата е изтоЩена, и косъма се накъсва. Нали сега уж рекламираха някакъв Шампоан на Елсев = Антикас, Пробвай с него освен Laughing

# 2
  • Мнения: 3 372
ти пробвала ли си го? дали действа? Аз сега използвам на Гарние

# 3
  • Мнения: 814
Пробвай на Elsev NUTRI-GLOSS (розовата серия) Peace. Моята коса е същата, но с добър шампоан и балсам+издухване, косата ми става перфектна Flutter.

# 4
  • Мнения: 27 524
ти пробвала ли си го? дали действа? Аз сега използвам на Гарние

Аз го пробвах, но няма ефект. За заглаждане само четка, опъване и сешоар  Peace

# 5
  • Мнения: 3 372
ти пробвала ли си го? дали действа? Аз сега използвам на Гарние

Аз го пробвах, но няма ефект. За заглаждане само четка, опъване и сешоар  Peace

не е по темата ама не мога вече да се сдържам да ти кажа, че имаш най-сладкото бебче, пу пу да не са му уруки
страхотно сладурче е  bouquet

# 6
  • Мнения: 5 299
ти пробвала ли си го? дали действа? Аз сега използвам на Гарние
Не съм го ползвала. Blush

# 7
  • София
  • Мнения: 7 097
Вземи си пяна за коса и заглади. И на мен ми стърчат така, особено като се изкъпя. Всеки ден приглаждам с малко пяна и няма проблем. Ползвам Велафлекс в момента.

# 8
  • София
  • Мнения: 3 787
ти пробвала ли си го? дали действа? Аз сега използвам на Гарние

Аз го пробвах, но няма ефект. За заглаждане само четка, опъване и сешоар  Peace

не е по темата ама не мога вече да се сдържам да ти кажа, че имаш най-сладкото бебче, пу пу да не са му уруки
страхотно сладурче е  bouquet
и аз това си мисля всеки път като го видя.Страшен бонбон smile3522

# 9
  • Мнения: 1 883
На мен ми помага гела на Нивея - става и на мокра и на суха коса  bouquet

# 10
  • София
  • Мнения: 122
Специално за  новите израстващи косъмчета на главата  ooooh!при мен нищо друго не успява да ги усмири освен ваксата...това е най-hard стилизиращото средство,което съществува според мен!

# 11
  • Мнения: 686
И аз съм за Розовия Елсев !

# 12
  • Мнения: 235
Също става и с течните кристали за коса , с лак за коса , и седно което се казва блясък за коса и се пръска като лак - супер е косата ти става като от рекламите с него , а и бавно се хаби .8 лв е някъде едно флаконче

# 13
  • Мнения: 1 113
Пяна за коса. Аз съм доволна от Велла, въпреки че косата ми не е чуплива, мисля че ще свърши работа.

# 14
  • Мнения: 5 313
Вземи си някакъв стилизиращ продукт.

Общи условия

Активация на акаунт