Астрология - 12 тема

  • 64 830
  • 744
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 234
Хубавото е, че имаш добри планети в кулминация, макар и слаби.
Но и Слънце/Сатурн тук не са присъда, повече в нощна карта биха навредили.

И за реализация в социума също е добър фактор, но невидим Юпитер, особено в падение, ще даде доста умерена "слава". От една страна разпалва социалната амбиция, но от друга страна човек може да се чувства недооценен – като длъжност, заплата, бонуси, полезни контакти, възможности или получено признание. Или пък да има някакво несъответствие между амбиции/очаквания и лични способности.

Във ведическата си карта имаш акцентиран 12 дом – Венера, Марс и Луна. Отделно и символиката на Юпитер е такава, и на накшатрата, в която се намира Луната. Пробвай да дариш нещо безкористно, да отдадеш време и енергия за някоя благотворителна цел. За да получиш, трябва да дадеш. 12 дом се свързва и с отдаване. И ако не отдаваме доброволно, тогава нещо ни се взема доброзорно. На ниско ниво енергията на този дом се проявява посредством загуби, прахосничество, разпиляване, на по-високо – благотворителност, помощ, служене. Не става въпрос за големи разходи, повечето хора така разсъждават и почват да търсят оправдания. Помогни на ближния или на не чак толкова близък човек, дари нещо ненужно/излишно, но от което друг човек би имал нужда. Иначе 12 дом при тебе ще генерира загуби, от всякакво естество. Балансирай го чрез подходящи действия. Ето в момента пак получаваш, нещата вървят еднопосочно, едностранчиво. Повечето хора дори не се замислят за това, а само (се) питат защо нямат, защо не им е дадено.





Последна редакция: пн, 29 яну 2018, 23:45 от Sotis

# 16
  • Мнения: 9 152
Sotis,  за деца и внуци (потомство), се изследва дробната карта,  Саптамша D- 7 , нали?

iovis, астроложката Марияна, на която публикуваш отговора, работи по западната астрология. Аз съм боса в астрологията, но като прочетох какво ти е писала в консултацията, ми призля. Извинявам се, че съм така директна. Много е тъжно, когато хората с проблем, в болката и слабостта си, се натъкват на псевдо- помощ, която има опасност да ни вкара в омагьосан кръг.
Аз самата съм минала през това и още се чистя.

# 17
  • Мнения: 392
Sotis, благодаря ти още веднъж за изчерпателните отговори!!! Hug
Не разбирам от астрология, но сега нещата са ми по-ясни. Не може да нямам индикации за проблем, а в същото време да правя ин витро процедури и т.н.
Катерица, така е мила когато болката е голяма човек се хваща като мравка за сламка на всичко казано и наистина е възможно да попаднеш в омагьосан кръг
и още повече се затъне.Hug
Приятна вечер на всички и нека Бог е нас!

# 18
  • София
  • Мнения: 853
Здравейте отново! Бях задавала този въпрос и преди, но тогава не пуснах карта и може би за това си остана висящ. Имам базисни познания по Астрология и доста неща ми обягват и не разбирам. Та, всъщност имам два въпроса. Първият е, според вас с тази навлизаща в 7дом прогресивна Луна дали мога да очаквам, най-накрая голямата любов? Revolving Hearts Вторият е, какво означават наталните Парс Фортуна и Лилит в дублираните ми знаци в 4-ти/5-ти и 10-ти/11-ти дом (не знам как е термина на български, но на английски знам, че така го наричат)? Никъде не намирам информация за това.

Последна редакция: вт, 30 яну 2018, 02:30 от Mira_X

# 19
  • Мнения: 740
Помощ! Приятелка се упражнява върху мен и страшно се сугестирах. Уран ще ми транзитира през 12ти дом и ще направи опозиция с 6ти. В соларната дирекция Уран ми бил на куспидата на 8ми дом и ме отписа, като каза, че в следващите две години трябва едва ли не да не излизам от вкъщи, за да не ме тресне нещо. Уран ми управлява 9ти и 10ти дом. Ама и аз защо изобщо се съгласявам да си правят експерименти с мен.  Честно казано едва заспах снощи Sad

# 20
  • Мнения: 3 920
Недей да се филмираш излишно. Моят 12 дом е доста голям /имам интерсептиран знак/ и транзитен Уран от 11 години е там.  Нищо животозастрашаващо не ми се е случило до сега.  Wink В болница влезнах само за раждането на детето ми.

Последна редакция: вт, 30 яну 2018, 09:46 от Greene

# 21
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 416
Помощ! Приятелка се упражнява върху мен и страшно се сугестирах. Уран ще ми транзитира през 12ти дом и ще направи опозиция с 6ти. В соларната дирекция Уран ми бил на куспидата на 8ми дом и ме отписа, като каза, че в следващите две години трябва едва ли не да не излизам от вкъщи, за да не ме тресне нещо. Уран ми управлява 9ти и 10ти дом. Ама и аз защо изобщо се съгласявам да си правят експерименти с мен.  Честно казано едва заспах снощи Sad

То и в къщи нещо може да те тресне Simple Smile Не се филмирай излишно и не обръщай внимание Simple Smile



... Първият е, според вас с тази навлизаща в 7дом прогресивна Луна дали мога да очаквам, най-накрая голямата любов? :...

Снимките не мога да ги видя в момента, но само по текстовата информация - не.

# 22
  • Мнения: 9 152
krisi_1979, твоята Луна е варготама, в 8 дом. Погледни в момента Луната  каква фаза е (пълнолуние и Лунно затъмнение) и аспектите й. Wink  
Противодействай на филмирането с молитва.

# 23
  • Мнения: 3 234
Независимо по каква астрология работиш, по принцип е несериозно за деца да се разгледа само 5 дом и  неговият управител. За мен такъв човек не е астролог. Но в интерес на истината така работят поне 70% от сегашните специалисти, които се подвизават като консултанти.

Не може да нямам индикации за проблем, а в същото време да правя ин витро процедури и т.н.

Да, това е логиката. Щом е налице проблем, това го има и в хороскопа. Това, че някой не го е видял, показва какъв астролог е. Но е много неприятно да кажеш някому в прав текст, че указания за проблеми има и шансът е малък.

Дори ако нямаш физическо безплодие, не си правила никога целенасочени опити за зачеване и съдбата, поради редица други пречки и обстоятелства, не ти е дала деца, напрежение по тази тема вече има и може да бъде открито в хороскопа.

Последна редакция: вт, 30 яну 2018, 11:01 от Sotis

# 24
  • Мнения: 392
Sotis,   да така е ние с мъжа ми сме готови на всичко за да си имами бебенце.
Даже си говорихме,че ако не стане с мои яйцеклетки може и с донорси да пробваме. За мен няма значение, но за сега сме решили да се борим поне докато докторите ни дават шанс. Дано имаме късмет. Знам, че шансовете са малки но ги има. Сега ще ни е 3-ти опит имаме време на 33год. съм дано Бог е благосклонен към нас и чуе молитвите ни! Благодаря още веднъж, че погледна картата ми и така подробно ми написа всичко. Приятен ден Hug

# 25
  • Мнения: 3 234
Да, възрастта също е фактор, ти си млада още. По-трудно се зачева първо бебе след 40.

Направи си инвитро опита, ще стискаме палци да стане. Пък ако и този път не се получи, помисли за медицински астролог. Не казвам, че те притежават магическа пръчица.

# 26
  • Мнения: 392
Да със сигурност смятам да се консултирам с актролог който има познания по медицина ( ако не се получи сега). Искам да попитам ако решим с донорска яйцеклетка по друг начин ли се разглеждат нещата. Дали пък шанса да забременея няма да е по-голям...

# 27
  • Мнения: 3 234
Нямам никакъв опит с такива процедури и не съм запозната в детайли какво се прави. Но тази заплодена яйцеклетка, макар и донорска, нали ти ще е износваш? Тялото си е твое и в него ще има определени биологични процеси, ще настъпват промени. Трябва да има и указания за медицинска намеса в репродуктивната система.

# 28
  • Мнения: 392
Явно трябва човек , който разбира от медицина това е ясно,но ме притеснява факта че са малко такива хора. Да аз ще износвам ако се стигне до донорска, но може шанса да ми е по -голям. Знам ли.
Ще потърся в нета, но при неуспех. Стискайте палщи да се получи сега. Ще пиша пак какво е станало. HugKissing Heart

# 29
  • София
  • Мнения: 964
Simple Smile

Последна редакция: ср, 31 яну 2018, 08:01 от SvetliS

Общи условия

Активация на акаунт