Моите любими торти!!!-2

  • 113 403
  • 429
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 9 668
Доколкото помня опаковката пише Крем без варене, смесва се с 400 мл. студено прясно мляко и се разбива.

# 421
  • Мнения: 903
Браво zori gb за тортата. мерси за обясненията. Аз тъкмо мислех да питам как става номера. Този крем не е ли онзи който го рекламираха "Крем Оле" на др.Йоткер? Скоро ще изненадам домочадието с тази торта.

# 422
  • Мнения: 2 427
Зори,много добре си обясняваш даже!Много мерси,стана ми ясноще пробвам да я направяа и аз по този начин,дано успея да постигна съшият ефект който си докарала ти.
Кремена,а какво съдържа твоята торта,виждам някакви бишкоти май отгоре,нали?А вътре?Изглежда много апетитно.
Абе аз да ви питам,мами онези животинки по тортите като тези на Нана вие ли ги правите или ги купувате готови?

# 423
  • Мнения: 1 860
amymommy, aз моите си ги правих сама. Купих си готово захарно тесто и откраднах разни идейки от интернет пространството. Всъщност няма нищо сложно в направата им. Ако искаш ще ти пусна линка към едни които са добре обяснени и лесни за изпълнение.

# 424
  • Мнения: 7 821
amymommy, aз моите си ги правих сама. Купих си готово захарно тесто и откраднах разни идейки от интернет пространството. Всъщност няма нищо сложно в направата им. Ако искаш ще ти пусна линка към едни които са добре обяснени и лесни за изпълнение.
Моля, пусни го тук или на ЛС .

# 425
  • Мнения: 1 860
 Ellypr, повечето идеи ги взех от тук, а в тази тема на natalyna има още много идеи и как да се направи тесто, ако няма готово.

# 426
  • Мнения: 2 427
Нанче,супер,пускай!!!Аз дали ще открия по италянските супермаркети такова чудо?!Много дълбоко ме съмнява!!!Тук такива работи не правят италианките,само купуват госпоиците и консумират,дори коментирахме с момичетата от Италианските мами че дори купешките торти(включително онези,закупени от реномирани и супер скъпи сладкарници)са нещо толкова бозлево като вкус че им се чудим как се прехласват толкова по:пандишпанов блат със разбита сметана и нищо повече.Има и едни още по кошмарни със същата сметана и със многолистно тесто,от рода на бутер тестата...бррррр,ни вкус ни цвет,тавариши!
А нямате ли евентуално и рецепта за захарното тесто?Простете ме ако съм много нахална и ви тормозя така,ама като ви виждам постиженията

# 427
  • Мнения: 2 427
A със какво се оцветяват тези човечета,или това тесто се продава вече оцветено?Примерно на слончето очичките,краченцата са нарисувани със светлосенки и черни точици-това специален молив ли е или какво?

# 428
  • Мнения: 1 860
 amymommy, това е малко висш пилотаж за мен.  Blush Аз направих един слон, но не толкова успешен. Предполагам, че оцветяват с боя и четка. Тук си купувам на super cook захарно тесто, което си е оцветено и имат тубички с много тънък отвор за финни точки и чертички. Може би и по вашите магазини има подобни продукти. Тук също не се украсяват така торти, а са от тези за които и ти казваш, без нищо специално. Просто блат с някакъв крем и отгоре захарна глазура, или обикновен кекс със стафиди.

# 429
  • Мнения: 694
Момичета-страхотни торти сте спретнали-отдавна не съм влизала във форума и чак сега видях призива на Наталина-пускам нова тема,но ми е малко кът времето,та затова друг ден ще пусна линкове със всички нови произведения.

Общи условия

Активация на акаунт