Болезнени мехурчета по зърното???

  • 2 223
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 959
Ами, какво е това? newsm78  Болезнени мехурчета по зърното, появяват се за няколко дни, прозрачни и след 2-3дни потъмняват сякаш хващат коричка и след това изчезват. Но докато ги има кърменето от тази гърда е болезнено. Имате представа какво е това и каква е причината/ аз не съм много навътре в тези неща/? newsm78
 Благодаря Ви, Момичета, предварително! Hug

# 1
  • Мнения: 3 760
Ами аз имах такива. Причислявам ги към групата на гадните рагади. Правилно мазилце ти трябва (Лансинох, Авент-крем, че не се нуждаят от отмиване; или Гармастан, но той се мие преди всяко кърмене) и най-важното - вероятно бебето суче неправилно. Разгледай в бибилиотеката как е правилно да го поставяш на гърда и т.н.
Успех!

# 2
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
По описанието вероятно става въпрос за milk blisters. Причините за появата им може да са няколко - едната е прозаичното неправилно сучене, което е доста вероятно, особено нощем (като знам как моята маймуна суче на всякакви стойки и на моменти болезнено ме претрива). Другата възможна е да е някаква алергична реакция - при големи кърмачета, които сучат, след като са яли нещо друго, може да стане така от остатъците от храната в устата им. Понякога алергична реакция става и от пастата за зъби, която ползва детето Crazy
Но ако използваме простата логика (като видиш следи от копита, мисли първо за кон, а не за зебра Laughing - това много ми хареса и си търсех какъвто и да е повод да го напиша Laughing), най-вероятната причина е първата. Просто обръщай внимание как суче и ако не ти е удобно, прекъсвай кърменето и започвайте пак, за да не те разранява Grinning

# 3
  • Мнения: 2 959
Благодаря Ви, Момичета! Така поне се успокоих че няма да навредя на Дана като я кърмя от таз страна. Странни и болезнени мехурчета са, получавах ги докато бях бременна, но тогава гърдите ми бяха "неразработени", но сега явно са покрай активното сучене около избиващите кучешки зъбки.
...при големи кърмачета, които сучат, след като са яли нещо друго, може да стане така от остатъците от храната в устата им. Понякога алергична реакция става и от пастата за зъби, която ползва детето ...
Хедра, а възможно ли е нещо в мен да е причината, защото с Дана си мием всяка вечер зъбките и то без паста за зъби. newsm78

Хедра, и на мен много ми хареса твоят бисер за коня и зебрата, заслужава си да го запомня. Peace

# 4
  • Мнения: 1 288
точно такива две мехурчета имах на едната гърда. наистина е много болезнено, особено когато коричките паднат  Rolling Eyes не съм правила нищо специално. просто ги оставих да минат. не съм спирала бебка да суче от тази гърда- не знам дали е било правилно. но в никакъв случай не е опасно.
пожелавам ти бързо да се махат, че как болиии   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт