Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
# 15
Да, точно така е.
Като спреш Дуфастон, тогава пий Витекс.

# 16
  • Пловдив
Благодаря ти, DeVa®. На 9-ти започвам Дуфастона. До тогава ще пия Витекс, ще спра, докато пия хормона и като приключа с него си подновявам Витекса. Да но се оправя, че иначе лошо.

# 17
Момичета здравейте!Започнах да взимам Витекс 3×1 таблетка,обаче изпия ли едно хапче и след 30 мин съм със страхотно главоболие!Дали не е висока тази доза?Вие имали ки сте такива проблеми след приема и?

# 18
Aз съм изключително доволна от Витекс.Втори месец го пия и месечния цикъл взе да се скъсява. /40-45дни /започна да пада към 36-38дни.Пиех го първия месец 3х1 таблетка. След това 2х1.Ще продължа са го приемам.

# 19
Здравейте,
Някакви новости относно приема на Витекс?
Аз започнах да го пия по препоръка на Натуропат (доктор, който лекува с билки)...Имам редовен цикъл понякога 24-26-28 дни. Според нея подуването на гърдите, болка при цикъл и 12 мм фиброид са знаци, че имам повишен естроген. Даде ми да пия билката 1 таблетка до 14 ден на цикъла и после по 2 таблетки до следващото идване. Пия ги вече трета седмица и ми дойде на 31 ден.
Някой от вас има ли опит или знае ли повече:
-Как се спира приема?
- Ако междувременно  забременееш как се процедира с взимането?
-Колко време трябва да се взима?

Моля Споделете!

# 20
Здравейте,
Някакви новости относно приема на Витекс?
Аз започнах да го пия по препоръка на Натуропат (доктор, който лекува с билки)...Имам редовен цикъл понякога 24-26-28 дни. Според нея подуването на гърдите, болка при цикъл и 12 мм фиброид са знаци, че имам повишен естроген. Даде ми да пия билката 1 таблетка до 14 ден на цикъла и после по 2 таблетки до следващото идване. Пия ги вече трета седмица и ми дойде на 31 ден.
Някой от вас има ли опит или знае ли повече:
-Как се спира приема?
- Ако междувременно  забременееш как се процедира с взимането?
-Колко време трябва да се взима?

Моля Споделете!

Аз имам резултат.Нормализиране на цикъла и по_добро функциониране на яйчниците!Аз я пиех 2*1 таблетка на ден.3 месеца и сега почивам

Общи условия

Активация на акаунт