Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 1 фев. 2018, 15:33 ч.

Взаимопомощ

• 18 863
  • 325
  •   1
Отговори
# 315
До колкото знам те растат по време на бременност по-бързо,заради липсата на цикъл,а после се чистят сами,ако са малки,но тази си е доста голяма,дано се оправи всичко.Бъди по-позитивна,понякога и това е достатъчно да привлечеш късмета на своя страна.А на нас късмета ни е длъжник.
П.п. момичета пишете ми на л.с. който иска да го намеря в фейс или да му дам моя,че не се знае дали няма да направят и някакви промени тук,и нищо не се знае.

# 316
След секциото на прегледа нямаше нищо и после след 40 дни на новия преглед вече беше се появила с този размер... Т.е. за по-малко от два месеца тя се е появила и нараснала до този размер. При самото секцио са гледали всичко не е имало нищо по яйчниците.

# 317
След секциото на прегледа нямаше нищо и после след 40 дни на новия преглед вече беше се появила с този размер... Т.е. за по-малко от два месеца тя се е появила и нараснала до този размер. При самото секцио са гледали всичко не е имало нищо по яйчниците.

Дано това да ти е последното препятствие по пътя към бебчето! Стискам палци да мине възможно най-леко и без никакви последствия! Насреща съм, ако имаш нужда! За кога сте насрочили процедурата?

# 318
dol_phine благодаря Simple Smile
Надявам се да няма сериозни последици само пък процедурата ще я преживеем. След 2 седмици живот и здраве ако няма промяна действаме.

# 319
Намерих ви,когато искате пишете там,сега не ви писах,че е късно.Може да си направим и там някакъв конферентен разговор,на който му е по-удобно там да си пишем,че понякога само заради тази тема влизам,разгледам и други теми за да се разсея и взема,че се нервирам на нещо друго.

# 320
Polqrna zvezda, направо не знам какво да кажа. Нечовешки перипетии по пътя за най - желаното. Все още не мога да осъзная защо се случват такива неща на хора, които желаят дете повече от всичко, а някой които имат възможност да изживеят това щастие го захвърлят с лека ръка.

ПС.: borislavabgmamma и аз ти пратих на лично координати за фейсбук.

# 321
Намерих ви,когато искате пишете там,сега не ви писах,че е късно.Може да си направим и там някакъв конферентен разговор,на който му е по-удобно там да си пишем,че понякога само заради тази тема влизам,разгледам и други теми за да се разсея и взема,че се нервирам на нещо друго.
Може да ни включиш в общ чат за да се добавим и да не се търсим една по една Simple Smile

# 322
Да кажат и другите дали са съгласни и ще направя.didche_,dol_phine да ви добавя ли  в общ чат?

# 323
Да

# 324
Да.

# 325
Утре ще направя групата,че нещо не се справих преди.Сега го намерих как става,но е късно и ако спите с включен интернет ще ви събудя.Та утре ще я направя.

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт