СМГ "Паисий Хилендарски" - тема 10

  • 128 028
  • 749
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 6 925
С 18 гласа „за” бе взето Решение 3.5. Създава се „Турнир по математика 5. - 7. клас“ във формата на Есенния математически турнир.
Организирането на „Национална конференция по математическо образование“ през есента на 2018 г.
След много мнения и въпроси това предложение не бе подложено на гласуване.

Мисля, че предложението за националната конференция не е подложено на гласуване.
Благодаря, моя грешка.

# 166
  • София
  • Мнения: 1 535
Здравейте,
Някой дали има информация относно РС, които ще се проведат утре и вдругиден.
6ти клас е детето и буквално завършват вече - чудя се кое налага РС сега. Евентуално дали няма да е във връзка с очакваните и все още несигурни промени за НВО догодина, но пък видях на сайта на СМГ, че е обявена за всички класове. Трудно ми е присъствието и затова се питам има ли нещо необичайно. Странно ми е РС 10 дена преди края на учебната година.

# 167
  • София
  • Мнения: 3 022
Здравейте.Извинявайте за нахлуването в темата,но надявам се да ми помогнете.Някъде из темите,може и в тази, видях информация за учебен център(със странно име ) който се намира в Младост,имат преподаватели от СМГ.Дали някой се сеща за този център?

# 168
  • София
  • Мнения: 1 654
Здравейте.Извинявайте за нахлуването в темата,но надявам се да ми помогнете.Някъде из темите,може и в тази, видях информация за учебен център(със странно име ) който се намира в Младост,имат преподаватели от СМГ.Дали някой се сеща за този център?

Чудя се дали нямаш предвид Sicademy на двама бивши ученици от СМГ, сега студенти във ФМИ.

# 169
  • Мнения: 7 154
Здравейте.Извинявайте за нахлуването в темата,но надявам се да ми помогнете.Някъде из темите,може и в тази, видях информация за учебен център(със странно име ) който се намира в Младост,имат преподаватели от СМГ.Дали някой се сеща за този център?

https://edu.cogito-ideas.eu/

Не виждам учители от СМГ.

# 170
  • София
  • Мнения: 1 397
Здравейте.Извинявайте за нахлуването в темата,но надявам се да ми помогнете.Някъде из темите,може и в тази, видях информация за учебен център(със странно име ) който се намира в Младост,имат преподаватели от СМГ.Дали някой се сеща за този център?

https://edu.cogito-ideas.eu/

Не виждам учители от СМГ.

Абсолютно вярно. Данков - ПЧМГ, преди това 125то, Найденова - 128мо и Меридиан 22, преди това 125то

# 171
  • София
  • Мнения: 3 022
Здравейте.Извинявайте за нахлуването в темата,но надявам се да ми помогнете.Някъде из темите,може и в тази, видях информация за учебен център(със странно име ) който се намира в Младост,имат преподаватели от СМГ.Дали някой се сеща за този център?

https://edu.cogito-ideas.eu/

Не виждам учители от СМГ.
Благодаря.Същото е.Останах с впечатление,че са от СМГ.Грешката е моя.

# 172
  • тук-там
  • Мнения: 5 690
Прощавайте, че нахлувам в темата. Имам въпрос - по колко часа седмично ще се изучава немски език в 8 клас в двете паралелки мат и немски? За новата учебна година питам. Ако е коментирано, се извинявам!

# 173
  • Мнения: 6 925
Прощавайте, че нахлувам в темата. Имам въпрос - по колко часа седмично ще се изучава немски език в 8 клас в двете паралелки мат и немски? За новата учебна година питам. Ако е коментирано, се извинявам!
12 часа задължителна подготовка (защото следващата година ще бъде разширено изучаване на език) + 1 час ФУЧ.

# 174
  • тук-там
  • Мнения: 5 690
Благодаря! След това учат ли се някои предмети на езика както в ЕГ или не?

# 175
  • Мнения: 6 925
Благодаря! След това учат ли се някои предмети на езика както в ЕГ или не?
Досега не. Но какво ще бъде в бъдеще не зная.

# 176
  • София
  • Мнения: 6 559
Здравейте, по кой учебник учат математика ЗП в 8 клас ? Благодаря !

# 177
# 178
  • София
  • Мнения: 6 559
Благодаря ! А да знаете ли дали целият випуск (НЕ и АЕ) карат по един и същ ?

# 179
  • София
  • Мнения: 5 012
Мисля, че да.

Общи условия

Активация на акаунт